Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mercel


Mercel
senior tag

Nekem ez keserves.
(És a többszörösére kerülő társai is azok)

Mikor azt hittem elveszett a Note9 gyári AKG jackes headsetem 5 ezer forintért vettem másik gyárit.
Össze vissza veri hangminőségben, nem csak a tesztelt izét, de a sokszor drágább társait is.
Autóban telefonálásra meg bár utálom de használok profi Bluetooth headseetet a zsinór mizéria miatt.

Elfogadom, hogy ez a ránk kényszerített út de, hogy ez nem jó út abban viszont biztos vagyok.
Remélem az Apple pokolra jut azért, hogy elsőként száműzték a megbízható és kiforrott Jack csatlakozót...

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#2) Steve1207 válasza Mercel (#1) üzenetére


Steve1207
veterán

Ezzel egyetértek. Nekem az a gáz az egészben, hogy anno ugye a BT modul és mellé vezetékes füles kezdte el elhozni a szabadságot, így legalább maga a fülhallgató jó minőséget nyújtott vagy igény esetén tudta az ember cserélni is.

Most viszont ezeknél nincs kiemelkedő minőség alsóbb árkategóriában. A két fülharangot vezetékkel összekötő megoldások is sokkal minőségibb hangzást nyújtottak és az ember nyaka mögött elfér probléma nélkül, akár rejtve is.

.

(#3) omlosz


omlosz
csendes tag

Forgalmas, sűrűn beépített utcán ez nem akad meg pár pillanatra? Agyon dicsért Xiaomival és Tronsmartal is ugyanúgy jártam, otthon semmi baja, utcán meg ha lakótelepen át megyek vagy bevásárlóközpontnál egyből meg-meg áll a zene. Ezek után már franc se mer venni drágább fajtából. Jack max megtörni tudott, de nem okozott ilyen kellemetlen meglepetéseket.

(#4) Drughi válasza Mercel (#1) üzenetére


Drughi
addikt

Neked céleszköz kell.
Olyan botfülüek mint én, nekünk megfelel a 3000ftos füles is.
Volt 10e ftos Sennheiserem, de nekem a régi narancssárga sony walkman telefonhoz adott füles volt a top.
Ha egy ilyen tws megbízhatóan üzemel, biztos elég lenne a magam fajtának. Nekem speciel a madzagokból van elegem...

(#5) Plug Life válasza omlosz (#3) üzenetére


Plug Life
aktív tag

A Xiaomi nekem is szaggatott néha az utcán gyalogolva, de furcsa mód csak ha megálltam, ahogy elindultam, megint jó volt 😂

(#6) Dovloran válasza Mercel (#1) üzenetére


Dovloran
senior tag

,,Elfogadom, hogy ez a ránk kényszerített út de, hogy ez nem jó út abban viszont biztos vagyok.
Remélem az Apple pokolra jut azért, hogy elsőként száműzték a megbízható és kiforrott Jack csatlakozót..."

Már réges-rég ott vannak... ;]

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#7) MaCS_70 válasza Drughi (#4) üzenetére


MaCS_70
félisten

+1

Szerintem ötből négy embernek pont megfelel hangminőségben ez a kategória szaladgálós zenehallgatáshoz.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#8) blueye


blueye
veterán

"felhasználói visszajelzések alapján annyi biztos, 10 ezer forint alatt szinte esélytelen ilyen töltőtokos kütyüből normálisan használhatót és értékelhető minőségben megszólalót találni" - ezen nagyon rohogtem, olyan "angol tudosok szerint" szeru altalanositas. Lehet talalni.

(#9) cellpeti válasza Dovloran (#6) üzenetére


cellpeti
veterán

De aki úr, az a pokolba is úr! ;]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#10) BenQhunria


BenQhunria
tag

Mennyire jók ezek futáshoz, nem esik ki, nekem eddig csak ilyen fülesem volt.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#11) Mercel válasza Drughi (#4) üzenetére


Mercel
senior tag

Félreértés ne essék mindenki azt használ ami jólesik neki. Engem az általános silányulás zavar és az, hogy jól működő egyszerű megoldásokat erőszakkal kukáztatnak a gyártók mert... Mert CSAK.
Még egyszer nem hallottam valós érvet a 3,5-ös Jack megszüntetése mellett. A vízállóság nem érv - a Note9 vízálló és van Jack. Amikor megjelent a Samsungnál fullfull volt és belepakoltak mindent , fizikailag is - a kell a hely másra érv is kilőve.
Akkor miért is?

Ahogy írtam, most egy AKG-t használok ami már elfogadhatóan szól
Nem tartom magam nagyon vájtfülünek , egyszerűen szeretem ha jól és tisztán szól a fülesem.
Egyébként egyszer használj BOSE fülest és aztán mindenre csak ciccegsz... :)

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#12) Mercel válasza Dovloran (#6) üzenetére


Mercel
senior tag

Szeretnék én úgy pokolra jutni mint az Apple, ha most szerinted ők már rég ott vannak .. : )

Marcel

(#13) BazsiBazsi


BazsiBazsi
aktív tag

Füles teszt response-curve nélkül? miért?

Siralmas a bt-s fülesek minősége és a késése is. Egy olcsó 5 rugós füles oda vissza rugdossa még a 30k+ tws füleseket is.

szerk: a futáshoz: régen vettem a legalapabb xiamonit(noname fekete dobozban van) ahhoz jó mert nem érdekel a hangzás, futás közben szenvedek amúgy is, viszont otthon magában elindítva siralmas.

[ Szerkesztve ]

(#14) tódvárt


tódvárt
csendes tag

Nekem van egy ilyen. Hatótávolság siralmas, nyílt téren 4-5 méter, hangminőség, ha nem is gyatra, de a jó nem ilyen. Nincs progi hozzá, tehát ekvalizer sincs, a dokkoló töltöttség állapota sem elérhető. Nyilván ennyi pénzért ez csak egy nagyon-nagyon szükség megoldás, csaj azért, hogy legyen valami, amit ha elhagysz, az nem fáj. Ennyi pénzt azért megér, jobb mint egy random blitzwolf.

Nem tudok elmenni személyesen Budapestre, a megadott városokban és vonzáskörzetükben tudunk üzletet kötni, valamint postázok is!

(#15) Schuler888 válasza tódvárt (#14) üzenetére


Schuler888
senior tag

Baseus a blitzwolf elott?! Haaaat.. :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#16) tomson67 válasza Schuler888 (#15) üzenetére


tomson67
tag

Beszoptam már velük nem egyszer nem kétszer. Szerintem hulladékok. Ez az én saját tapasztalatom, véleményem, mondjuk csak az alsó árszegmensre vonatkozik. Ugyanebben az árkategóriában volt bluetooth blitzwolf fülesem, hááááááát...ha ez rossz, akkor az meg nem is minősíthető, akár hangzásban, akár üzemidőben, megbízhatóságban, mert ugye nem sokáig üzemelt szegény pára. Kuka.

I was trojan...

(#17) nyisziati válasza Mercel (#1) üzenetére


nyisziati
veterán

Ennyi.
A 20-30 dolláros kategóriában ma már olyan zsinórosokat is találni, ami vájtfülűeknek is megfelel.

Ezek meg amellett hogy relatíve drágák, rosszul is szólnak és az üzemidejük is gyopár. Plusz még kihangosítónak se jók.

(#18) DeFranco


DeFranco
nagyúr

nekem encok w09 van (fontos volt az earbud forma), használom már pár napja, maximálisan elégedett vagyok vele.

kényelmes, az elvárásoknak megfelelően szól (nem várok hifi minőséget, de szórakoztató és nem bosszantó rajta a zene), megfelelő a hangereje, jól kapcsolódik, még a mikrofonja is megfelelő a típusra jellemző kompromisszumokkal.

5k volt aliról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.