Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) WolfheartGR válasza Huma (#19) üzenetére


WolfheartGR
őstag

A magasabb fps-t nem feltétlenül csak a folyamatos kép miatt fontos. Bizonyos játékokban erősen közbeszól a megjelenítésben az fps szám. Van ahol -emlékeim szerint valami cod volt-300fps fölött nem csinál füstöt a gránát. De az általam 1 éve gyúrt QuakeLive-ban is más a játék, ha 125fps-t "tud", vagy ha 90-et. Másképp működik a fizika érzésre, másképp adja a találatot. Mindamellett, hogy a monitorom 60hz-es. Tehát elvileg 60 fps fölött felesleges erőlködnöm vele, úgysem tudja kiköhögni magából. De pl ilyen, hogy játékban ragaszkodom a 4:3-as képarányhoz mert ha elállítom megváltozik az egér mozgása. Aki ezt mondta nekem először kiröhögtem, bizonyos idő elteltével viszont már én is érzem. De nem értem.

Sajnos audiofil cuccokkal nincs igazán tapasztalatom. Valahol nem is baj mert mentem már buliból haza rossz hangosítás miatt. :DDD

Attól, hogy te nem vagy képes dolgokat érzékelni, megkülönböztetni nem azt jelenti, hogy más sem.
Attól, hogy neked nincs szükséged (szerintem) jobbra, másnak lehet.

Barthezz2: Csak bővítgetjük a másik ismereteit. ;)

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.