Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Huma válasza WolfheartGR (#16) üzenetére


Huma
addikt

Olvasgattam egy kicsit a topicot, de szerintem ez majdnem olyan mint amikor arról vitatkoznak egyesek, hogy mennyit számít az aranyozott csatlakozó a hangzásnál. Lehet hogy jobb minőséget produkál csak majdnem, hogy denevérnek kell hozzá lenni, plusz 200e-s hangrendszer kell hozzá, hogy észrevedd. Ergo tök felesleges beruházni rá, kivéve ha megvannak az adottságaid (és a felszerelésed) hozzá.

A 747-es is teljesen jó egér. A hétköznapi használat során tökéletesen kielégít minden igényt. Lehet, hogy egy CoD világbajnok az emberfeletti reflexeivel ki tud használni egy méregdrága profi egeret, de a legtöbb embernek felesleges. Én a 747-es egeremmel public játékban mindig dobogós eredményt értem el. Amikor meg csapatok közti versenyt rendeztünk szintén mindig dobogós voltam. És tudom, hogy nem egy embernek volt márkásabb egere. Logi, razer, stb. Persze tudom, hogy a képességek is fontosak, de nem tartom magam egy nagy gémernek.

Magyarul, az emberek 95%-a tuti hogy nem tapasztal semmilyen különbséget egy DA és egy 747-es között.

Barthezz2 pedig eddig 3e-s egereket használt, szóval szerintem ő is (hozzám hasonlóan) a 95%-ba tartozik és fogadni mernék, hogy ha kipróbálhatná a 747-emet akkor semmi különbséget nem találna a kettő között.

De mindegy. Felőlem mindenki azt vesz amit akar. Csak annyit mondhatok, hogy én tökéletesen elégedett vagyok ezzel az egérrel és a szutyok jellemzés nem fedi a valóságot.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.