Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) horush válasza Barthezz2 (#14) üzenetére


horush
addikt

Nekem tavaly a teszkóban a 10k-ra kiírt kabátot 15-ért akarták adni. Ráadásul ki volt írva, hogy 1k kedvezmény is van rá, tehát jóhiszemű vásárlóként gondoltam, hogy 9-ért egész jó vásárt csinálok. Aztán meglepődtem a kasszánál, hogy 15k, s abból levonták az ezrest, s 14k lett a vége. Mentem is a vevőszolgálathoz, eredetileg azt hittem nem lehet gond, hiszen még a kabáton is rajta volt a 10k-s árcímke. 4k-t vissza is akartak adni úgy 10 perc (és egy gyors, a ruházati osztályra tett séta) után, de úgy voltam vele, hogy egy ilyen ratyi multinál még 1k-t sem fogok otthagyni, ezért mondtam, hogy 5k kéne, hiszen annyi jár. Erre az ott lévő túlképzett szőkenő kitalálta, hogy az nem jár, mert a 15k-ból már le lett vonva az 1k a pénztárnál.. Vagy fél óráig magyaráztam neki, hogy attól még én 10k-t fizettem, nem 9-et, aztán odahívott valakit, aki még egy 10 perc után végül felfogta. De a szőke szerintem még akkor sem értette meg, amikor a főnöke(?) elmagyarázta neki..

Mondjuk nem tudom miért írtam ide ezt le. Talán azért, mert azóta nem tudom felfogni, hogy lehet valaki ilyen gyökér.. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.