Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Hmm... nem nagyon vagyok otthon telefonokban..
Mijez?

Valami csoda-akkumulátor? :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Csodát nem várnék ettől se, azonban ha csak edge hálózatot használsz, akkor rögtön duplázódik az üzemidő. Persze ez csak akkor játszik, ha menetközbe nem nagyon használod a telót :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3) Barthezz2 válasza mukibuci (#2) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Csodát én sem várok, bőven elég, ha a felhasználási szokásaimat ki tudja elégíteni a nap végéig, és nem kell kikapcsolgatni ezt-azt, meg hanyagolni dolgokat, mert 10-12 óra használat után lemerül.

Közben megjött. Csontig száraz volt, a töltő alig bírta bebikázni, vagy több mint egy órát próbálgatta kikapcsolt állapotból feléleszteni, aztán végül sikerült.
Hosszabb távú tartósságról majd holnap nyilatkozhatok, eddig jónak tűnik(kopp-kopp-kopp). A hátlap viszont nem valami strapa. Már összekarcoltam.

Ja hát meg majd egy centivel vastagabb.. Ha valaki ilyenben gondolkodik, a 3500mAh-t ajánlom, mert az se nagyobb, ha meg már úgyis nagy lesz, használjuk ki. Sajna gyorsboltba csak 2200-as volt..

(#1) Thunderzolee.: Csodának nem csoda, csak erősebb mint a gyári, na meg nagyobb is..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4) mukibuci válasza Barthezz2 (#3) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

na történt csoda? :))

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#5) Barthezz2 válasza mukibuci (#4) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Hozza amit vártam :K

Folyamatosan bekapcsolt wifi és mobilnet(HSDPA), ~3 óra zene, ~2-3 óra net, msn/fb chat bejelentkezve, 2 push mail, időjárás app, hívás, sms, a munkahelyemen meg atombunker van, így a térerő a 0 felé konvergál, és folyamatosan ugrál EDGE és HSDPA között. Így 15-16 óra használat után van 30% körül.

Kicsit spórolva(úgy használva, mint a gyári akksival), éjszakára repülő módba rakva meg itt tartok most:

Estig még simán kibírja, így két napot elment(tegnap délelőtt 9 fele húztam le töltőről), és használtam amire kellett:))

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#6) mukibuci válasza Barthezz2 (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nekem ugyanennyit elmegy kikapcsolt 3Gvel :)

utolsó töltés óta eltelt idő : 1nap 9 óra, és szintén 30%on van, pedig most este elfelejtettem repülőmódba rakni :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7) dedike válasza mukibuci (#6) üzenetére


dedike
addikt

Csak nem ugyanolyan telefonotok van? :Y :)

Jó szerencsét!

(#8) mukibuci válasza dedike (#7) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem, csak a rendszer :N

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#9) Barthezz2 válasza mukibuci (#6) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Gyári akksival nekem 12-13 óránál nem ment többet, maximum ha hozzá se nyúltam. :(

Mondjuk nekem szerintem a melóban lévő körülmények tették tönkre a gyárit is. A folyamatos térerő keresés, és ugrálás a hálózatok közt nagyon le tudja szívni, pláne ha a net is aktív. Tegnap 9-től este 11-ig rendes, térerőprobléma nélküli helyeken jártam, és úgy 30%-nyit ha merült, pedig zenét is hallgattam, neteztem is. Ma melóba meg nagyrészt kikapcsolt nettel merült ennél többet, rövidebb idő alatt. Így nézve akár közel 3 napot is kihúzhat normál körülmények közt.

Szóval nem bántam meg, hogy megvettem. Ronda, de finom :D Ha egy évet kihúz így, már bőven jó, utána meg veszek wp8-at :)

A tiédbe amúgy mekkora a gyári akksi?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#10) mukibuci válasza Barthezz2 (#9) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

1600as. Láttam már hozzá asszem 3200eset, de ahhoz itt is új hátlap járt :DDD

szerk: meg is van, 3600os, de az 1950es bemegy a gyári helyére, ha majd kipurcan a gyári, azt fogok venni :K

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11) dedike válasza Barthezz2 (#9) üzenetére


dedike
addikt

Nem akarsz néhány képet tenni a régi és az új akksival? :U

mukibuci:

Az valami ordenáré ronda úgy... :(

Jó szerencsét!

(#12) mukibuci válasza dedike (#11) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az hát, nem is kéne :DDD az 1950es bőven elég, nálam azzal 2.5-3 napot simán elmenne :K

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#13) Barthezz2 válasza dedike (#11) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor nem láttad, enyém hogy néz ki most :D [link]

Ilyen képekre gondoltál, hogy hogy néz ki a telefon, vagy mire?

Everybody lies.

(#14) dedike válasza Barthezz2 (#13) üzenetére


dedike
addikt

Nem semmi... :Y :Y

(igen, arra gondoltam, de így már látom a különbséget.... :D )

Jó szerencsét!

(#15) Alexios válasza Barthezz2 (#13) üzenetére


Alexios
veterán

Aztak*rva:D Az enyémbe mondjuk ha akarnék se tudnék venni, pedig néha ebbe se ártana:)

(#16) Barthezz2 válasza Alexios (#15) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Élőbe ennyire nem durva. Meg a hátulját amúgy se nézem :DDD

Viszont elég stabilan, meg kényelmesen lehet fogni, és ami a lényeg, hogy jó is :)

Everybody lies.

(#17) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Az most külön jó, hogy 4 előtt csináltam a fent betett képernyőmentést, és azóta fix 30%-on van az akksi, pedig nyomkodtam is :DDD

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.