Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Hát, mondjuk bizonyos esetekben megérhető. Például búcsúzó pár, vagy ilyesmi. Én mindenesetre elnézném nekik, bolond a szerem :)

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) puttputt válasza szablya (#1) üzenetére


puttputt
őstag

A múltkor épp kiszúrtam egy párocskát.
A fiúról lerítt, hogy egy igazi életművész, a lány meg nagy rajongó típus. :D
Úgy pusziszkodtak (leginkább egymás fejére, minél több pontra), mint egy gerlepár.
Majdnem odacsukta a srácot a metróajtó, mert ugye épp kiszállni "készült"... :DDD
Mondjuk, ez a jelenet inkább aranyos volt. :)

Egyébként, egyet tudok érteni több tekintetben is a "blogíróval", sokszor tényleg elég exhibicionista módon történnek ezek a... S sokszor valóban csak felvágásból.

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#3) Lenry válasza szablya (#1) üzenetére


Lenry
félisten

nézd kérlek...
múltkor 4 megállón keresztül "élvezhettem" nagytotálban, ahogy a trolin az előttem ülő srác a barátnője száján keresztül próbált meg a nyelvével végbéltükrözést végrehajtani...
legalábbis kb olyan mélyre dugta le. komolyan mondom, hogy undorító volt. és ez nem irigység. mi a Párommal sokkal jobban csináljuk ;]
legalábbis azt biztosan jobban élvezem
és persze diszkrétebbek is vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) Barthezz2 válasza szablya (#1) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Bizonyos esetekben persze. Azért is ez a "tavaszias" indítás és a két véglet. Egy parkban ücsörgő pár, akik egymáshoz bújva töltik az idejüket, de akár buszon is. De azért szerintem egy bizonyos pont után már sok. Én személy szerint saját magam nem érezném kellemesnek, hogy 50 ember engem bámul miközben..
És szinte minden nap együtt utaznak, és nekik több mint egy óra az út, és máskor is láttam már így őket, csak most volt szerencsém először mögöttük ülni. Nem az a vad repkednek a ruhadarabok dolog volt, de elég ahhoz, hogy 1 órán alatt már ellenérzéseket váltson ki belőlem.

puttputt: igen, mint a parkban ücsörgők, az aranyos, és sokszor jó érzéssel tölti el az embert, mikor ilyet lát. De ez már nem az a kategória volt számomra..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#5) szablya válasza Lenry (#3) üzenetére


szablya
tag

Na jó, az ilyen már tényleg túlzás.

NINCSÉ KÚTÚRA AZ EMBEREKBE, AZ VAN, HOGY NINCSÉ KÚTÚRA! MET NEM NEVELIK MEG AZ EMBERT KÚTÚRÁRA, AZ VAN!
az ilyen esetek szvsz a kulturálatlanság és a népbutítás következményei. bár előfordulhat, hogy egy lánnyal én is puszilóznék a buszon.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#6) Barthezz2 válasza szablya (#5) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor mögötted se akarok ülni :D Egyébként nem mondtam, hogy nem lehet, de lehet azt diszkréten is csinálni ;)

Lenry:
előttem ülő srác a barátnője száján keresztül próbált meg a nyelvével végbéltükrözést végrehajtani... :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#7) szablya válasza Barthezz2 (#6) üzenetére


szablya
tag

Jah, hát nyilván azért nekem is kellemetlen lenne feltűnően nyalni egymást :DDD De beszélek is, azt se tudom, milyen :DDD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Szerintem mindenkinek magánügye, hogy mennyire "szabad" ilyen kérdésekben. Én pl. semmi kivetnivalót nem találok benne, sőt, előfordult már velem is. Jó, nem egy órán keresztül, de szemem sarkából láttam, hogy páran már néznek nagyon.

(#9) Barthezz2 válasza Psychonaut (#8) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nincs kódexbe írva, nyilván, de attól még engem zavarhat, ha valakik túlzásokba esnek nem? :DDD

Everybody lies.

(#10) Psychonaut válasza Barthezz2 (#9) üzenetére


Psychonaut
addikt

Persze, csak kifejtettem az én véleményemet a témával kapcsolatban.

(#11) Barthezz2 válasza Psychonaut (#10) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

:R

Amúgy eddig nem volt semmi olyan incidens, ami zavart volna, de ez most valamiért elégé..

Everybody lies.

(#12) negyedes


negyedes
addikt

Teged csak ennyi zavar? :D A szomszed vad sexelesere ebredni ejeli 1kor minden heten 1-2x na az mar zavaro. :W :DDD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#13) Xirtam


Xirtam
veterán

Ezzel én is így vagyok. Mondjuk én elégé nagyszájú vagyok. És sajnos meg is szólom őket! Én se nyalom meg nem jár a kezem asszonyom ürítő járatában az utcán... Mikor elöttem ilyen van én mindig odaszólok erőteljesen, hogy gyerekek menjetek szobára! Ha tetszik nekik ha nem ez van kb. lesz@rom! :DDD

(#14) Barthezz2 válasza negyedes (#12) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Kertes házban lakok, és a szobám mellett nincs másik szoba, úgyhogy ilyen gondom nincs :D

Xirtam:
Mikor elöttem ilyen van én mindig odaszólok erőteljesen, hogy gyerekek menjetek szobára! Ha tetszik nekik ha nem ez van kb. lesz@rom!
:C

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#15) Marci79


Marci79
aktív tag

Ilyen esetekben egy haver mondása jut eszembe (amit önhatalmúlag kisajátítottam magamnak :DDD ):

"Hö! Lesz még kú_va anyád!!!"

(Ez azt jelentené, hogy egyszer elmúlik a nagy love és szidni fogják egymás anyját.)

Egyébként én sem szoktam beszólás nélkül hagyni az ilyet.

(#16) Mr X


Mr X
veterán

Most nem azért, de minek nézitek, ha zavar? Azért nem megerőszakolják egymást az orrotok előtt...

(#17) Marci79 válasza Mr X (#16) üzenetére


Marci79
aktív tag

Mindennek megvan a maga helye és ideje!
Pl. én sem sz_patom a csajomat az utcán, nem sz_rok vagy brunyálok nyilvánosan. De ott van még, egy rádióban két ismert rádiós személyiség által boncolgatott téma is. Nevezetesen, mikor az anyuka nyilvánosan eteti (szoptatja) a csecsemőjét.

Vannak dolgok, amiket NEM a nagyközönség előtt kell csinálni!!!

(#18) Csemike válasza Marci79 (#17) üzenetére


Csemike
csendes tag

Szerintem a nyilvános helyen történő szoptatás nem gusztustalan. Persze, félrevonultan és amennyire lehet diszkréten kellene csinálni, de ne vegyük már egy kalap alá a szoptatást a sz*patással, vagy az anyagcsere folyamatokkal. :)

(#19) Marci79 válasza Csemike (#18) üzenetére


Marci79
aktív tag

Pedig egyik dolog sem a nyilvánosságra tartozik és egy kalap alá lehet venni.

(#20) joey04 válasza Psychonaut (#8) üzenetére


joey04
titán

+1 :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) danih


danih
addikt

Iszlamizálódjunk, akkor ez a probléma is megoldódik - tilos lesz :DDD

(#22) Mr X válasza Marci79 (#17) üzenetére


Mr X
veterán

Azért a csókolózás nem egyenlő azzal, ha valaki nyilvánosan élne nemi életet. A szoptatás pedig lehet hogy téged zavar, de annak a kicsinek ennie kell, és nem mindig lehet megoldani, hogy otthon legyenek, mikor etetési idő van.

Továbbra is fenntartom, hogy (hacsak nem direkt a közönségnek játszva, nyáladzva-cuppogva csinálják) nincs semmi kivetendő abban, ha valaki nyilvánosan csókolózik. Nem kell prűdnek lenni és kész.

(#23) Marci79 válasza Mr X (#22) üzenetére


Marci79
aktív tag

Saját magadnak mondasz ellent a hsz-edben. De mindegy.
Látszik, hogy nem ismersz. Rám sok mindent lehet mondani, de hogy prűd lennék azt nem.
Zárszónak csak annyit:
Kulturált viselkedés!

Az általam és a cikk írója által leírt dolgok nem tartoznak ennek a körébe.

(#24) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nagyon jó írás! :) Teljesen a helyedbe tudtam magamat képzelni és igen, ez engem is iszonyúan zavarni szokott. Abszolút nem vagyok csók ellenes, sőt, nagyon is jól tud esni, mikor a kedvesed odahajol hozzád mondjuk egy romantikus séta közben és szájon puszil, de csakis normális kereken belül! Nem értem, miért kellene más embereknek azt lesniük pár centiről, ahogy egy pár valami hálószobai előjáték-jelenetet gyakorolnak épp?...:U Ez nem utcára, buszra, metróra és egyéb nyilvános helyre való! :( Inkább a négy fal közé...

[ Szerkesztve ]

(#25) danih válasza művésznő4 (#24) üzenetére


danih
addikt

"Egy órán keresztül utaztam, és végig azt kellett bámulnom, hogy egy puszi ide, egy oda, most egy röpke csók, most innen ölellek, most onnan.. na ugye nem volt még elég, akkor újra.. és megint."
Hol megy át ez normális kereteken? A leírás alapján semmiféle pl. "nyelvkardozás" vagy exhibicionista tapizás nem volt. Csak puszik, és ölelések (és pl. ha sokáig ölelsz valakit, gyakran fogsz irányt váltani, mert elzsibbad a kezed :) )

(#26) Lenry válasza danih (#25) üzenetére


Lenry
félisten

idegesítő. hidd el, az.

bármi apró és sűrűn ismétlődő dolog idegesítővé válik hosszútávon.
ha egyszer megtapasztalod ezt, akkor te is tudni fogod.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) danih válasza Lenry (#26) üzenetére


danih
addikt

Tehát pl. az is idegesít, hogy ha nem ölelkeztek volna, hanem mondjuk minden 2 percben előkapták volna a telójukat egy-egy sms megírására? Gyanítom, hogy az nem.
Itt az a gond, hogy nem tudjuk pontosan mi történt, egy leírásra hagyatkozunk ugye, de az alapján én semmi botrányosat nem látok. Sokszor láttam már szerelmespárt buszon/vonaton, engem nem zavartak...
Javaslom legközelebb ha valaki ilyet lát, vegye videóra, és kitárgyaljuk :DDD

(#28) művésznő4 válasza danih (#25) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Igazad van, ebben tényleg én vagyok a ludas. :B Tulajdonképpen az első 2 mondat szólt a blog írójához, a többit Lenry #3. hsz-ra reagálva írtam. :))
Abban, amit leírtál még én sem látok semmi rosszat. Sőt, magamról tudom, hogy nagyon bújós vagyok és csókkal/puszival/ és egyéb "megnyilvánulással" is gyakran kedveskedek a páromnak (cirógatás stb.), de az, amiről Lenry írt, azért kicsit...
Kultúráltan is lehet romantikázni, nem kell ahhoz nagyközönség, hogy a párod szájában matass..:(

(#29) Mr X válasza Marci79 (#23) üzenetére


Mr X
veterán

Hol is mondok ellent magamnak?

És igazad van, nem ismerlek. A prűdet nem konkrétan rád értettem, hanem általánosságban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.