Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) snecy20


snecy20
veterán

Bármilyen gépre telepíthető az új Intel driver - C64-re vagy Atari-ra is? :P

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#2) AtHoS


AtHoS
nagyúr

A cikkben lévő link a 100.7870-es verzióra mutat, ez a [link] jó a 100.8141

A cikk elején a 1909 verziójú win kiadás nem szerepel a felsorolásban, míg a cikk végén már igen

Egyéb iránt végre egy értelmes lépés

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#3) Fred23 válasza snecy20 (#1) üzenetére


Fred23
nagyúr

Extreme Graphics 2-t most frissítettem vele XP-n, Crysis szalad. :D

(#4) J.varga7


J.varga7
tag

Kérdés. Ez vajon vonatkozik a Surface Pro 2-3-4 Tabletekre is amiken a Microsoft híresen tiltja az újabb drivereket és az Intel vezérlőpultot?

Don't waste your time, or Time will waste you

(#5) Shing


Shing
őstag

"az egyedileg tervezett és letesztelt meghajtók"
Amúgy van egyedileg tervezett driver? Most őszintén? Energia profilok, egyedi grafikákon kívül nem tudok mit elképzelni. Vagy mit csinálnak vele?
Egyáltalán tényleg lehet akkora gond egy általános driverrel, hogy azt mindenkinek le kell ellenőrizni? Eléggé elavultatás szagú a dolog amikor 3 éves az uccsó driver csak emiatt.

Érdekes, asztali GPU-k tök egyedi órajelekkel, hűtéssel, fogyasztással, frekivel, kimenetekkel, stb nem kívánnak semmi ilyesmit.

(#6) bacsis válasza Fred23 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Intel 740-el Win3.11 alatt viszont még ezzel a driverrel is csak 5-6 FPS-el döcög a Crysis :U
:DDD

(#7) macilaci78 válasza bacsis (#6) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A cím elolvasásakor egyből te jutottál eszembe, vajon elfogadod-e a kihívást. :D

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) Chip_Kng


Chip_Kng
csendes tag

Lehet elkerulte a cikkben valami a figyelmem, de a laptopokra vonatkozoan nem lattam infot. Jo lenne frissiteni a GPU driver-t a laptopomon, de a gyarto mar szarik bele nagy ivben... Vajon ez mukodhet rajta?

Chip...

(#9) elder troll válasza bacsis (#6) üzenetére


elder troll
senior tag

Agp-s gépen win 3.11?

;]

(#10) drotsztyuart
:))

[ Szerkesztve ]

(#10) drotsztyuart válasza elder troll (#9) üzenetére


drotsztyuart
tag

Szerintem ha 3.11-re sikerult neki a dx9-et felkinozni akkor mar a nehezen tul van. :C

(#11) szabonagyur válasza Chip_Kng (#8) üzenetére


szabonagyur
félisten

Benne van a cikkben, hogy mi vonatkozik az OEM-re.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#12) antikomcsi válasza Chip_Kng (#8) üzenetére


antikomcsi
veterán

Légyszi Te próbáld ki, mert ha nem jó, akkor nem is kínlódok vele, mert még az amd-s 8570-is el szokott szállni, aztán lehet mindig legyalulni mindkét drivert, és elölről kezdeni. :B Van nálam egy ilyen intel/amd laptop, igazi szenvedés, mert az, hogy letöltjük a legújabb intel és amd drivert, aminek a támogatási listájában szerepelnek az eszközök, az nem működik.

(#13) bacsis válasza elder troll (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Művelődj :P :))

[ Szerkesztve ]

(#14) elder troll válasza bacsis (#13) üzenetére


elder troll
senior tag

Nem korhű egy 1997-ben "alakult" szabványt (agp) használni 5 évvel régebbi oprendszerrel :B
Persze lekvárt sem sokan raknak a processzor és a hűtés közé, így meg van bocsátva.

[ Szerkesztve ]

(#15) Chip_Kng válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Chip_Kng
csendes tag

Megneztem, de sajnos maradnom kell a 2018-as vacaknal, mert a laptopban egy Broadway proci van, ahhoz meg ez a driver nem jo. :(

Chip...

(#16) grunge válasza Chip_Kng (#8) üzenetére


grunge
addikt

Dell 5580, HD620-al nem telepiti fel ezt a csomagot....error not validated driver package. LOL. Az utolso amit Dell adott hozza az tavaly majusi...nem ertem miert kell szivatni evvel a usereket...

Erdemes szorakozni a zip-el manualsian feltenni, vagy hagyjam es törödjek bele... :)

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#17) Darkness válasza grunge (#16) üzenetére


Darkness
aktív tag

érdemes. kicsomagolod és a kezelés, eszközkezelő, videókártyák, illesztőprogram frissítése menüpont alatt betallózva lefrissíti. :)
HP gépeknél is így tudtuk csak megcsinálni az driver frissítést...

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#18) grunge válasza Darkness (#17) üzenetére


grunge
addikt

Ugy meg azt irja, hogy a windows szerint a legjobb driver mar installalva van es keressek a windows updaten a gyartonal uj, megfelelö szoftvert. Ez vajon csak a DELL gepekkel ekkora kiszuras? :U

...masodszorra sikerült. Reg kellett mar igy drivert installalnom es az X64 mappat valaszottam ki (rei berögzödes), my bad.

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#19) antikomcsi válasza grunge (#18) üzenetére


antikomcsi
veterán

Nálam egy lenovo csinálja most pont ezt a kiszúrást. A legjobb benne, hogy új driver nincs, illetve van, de nem használható se az intel, se az amd, a támogatási oldalon fent lévő win 8.1-hez lévő két driver, meg nem akar rendesen működni. Vagy egyik, vagy másik vga hiba kóddal leáll. Windows 8.1-l jól működik, de az nem túl jövőbemutató.

(#20) --ka válasza bacsis (#6) üzenetére


--ka
senior tag

A vicc az, hogy ezt Tőled még el is hisszük! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#21) nyunyu válasza elder troll (#14) üzenetére


nyunyu
félisten

Most volt logouton egy VLB vs PCI teszt, amiben egy 98-ban megjelent Matrox G200 verte ripityára a mezőnyt Win 3.11 alatt :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#22) Prof


Prof
addikt

:(( :((( :o :O :W
Mekkora kamu clickbait cim, a legtobb gepre nem telepitheto mert csak az uj procikat tamogatja... ami amugy megszokott, Intel driver support annyira letezik mint az unikornis vagy a telapo.

(#23) GreatL


GreatL
őstag

Azt hittem végre a Haswellesek is frissíthetnek... erre nem. Oké hogy Sandy Bridge nincsen a listán de azért...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#24) E.Kaufmann válasza GreatL (#23) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Én ezért is váltottam Haswell-ről Ryzen APU-ra. Eleve gyári hibás volt az iGPU memóriakezelése, és Skylake óta majdnem ugyanaz a GPU van minden prociban, inkább arra fognak fókuszálni, mint egy 7 éves architektúrára.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#25) Yany


Yany
addikt

Bármilyen gépre telepíthető az új Intel driver

Valamiért én mégsem próbálnám ki. :DDD

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.