Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Nos, isten éltessen titeket!
(Szerintem megvolt.)

(KÁROLY!!! :Y :R )

Rip and tear

(#2) finest válasza Zolaash (#1) üzenetére


finest
őstag

Még jó, h nem csaptatok el valakit a külső sávban a roncs mellett!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#3) Stiky


Stiky
senior tag

Huhh, ez kemény. :Y

De szerencsére úgy tűnik, hogy még van dolgotok az életben.
Respect Károly és Gubro, ofkorz! :R

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Volt halálfélelem? Vagy arra se volt idő?
Csak kíváncsi vagyok...
Mert pár hónapja megpördültem 120-nál és kivágódtam a susnyásba.... De olyan gyorsan történt, hogy még azt a tipikus halálfélelmet se éreztem :S Pedig tudom milyen az, volt már hasonló...

(#5) eddie17


eddie17
addikt

Ebből is látszik, hogy a Mobilarena-nak folytatódnia kell:) :R
Kemény lehetett. Ez a rohadt a Bicske... itt mindig van valami. :U
Károlynak meg Gubronak meg tisztelet :R

(#6) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Durva, ilyenkor kicsit azért végiggondolja az ember a dolgokat...

http://instagram.com/_doublez_

(#7) Lenry


Lenry
félisten

húbazdmeg... belegondolni is rossz, hogy mi lett volna, ha nincs ekkora szerencsétek

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Bling95


Bling95
őstag

jézusom ,,nehogy feldobjátok a pacskert,, sok telefon vár még tesztelésre

hát azért piszoknagy mázlitok volt

(#9) Gubro


Gubro
senior tag

Nos, igazából akkor csak annnyit tudtam végiggondolni, hogy csak kikerülni tudom, megállni lehetetlen. Az ügy azért is volt necces, mert a külsőben egy kamion volt (épp azt előztük) és nem volt tuti, hogy beférek elé.
Muszáj volt megcsinálni, egy Hyundai hírrel még tartozom. :-)

(#10) sekli válasza Gubro (#9) üzenetére


sekli
addikt

micsoda elhivatottság... :)

(#11) copin


copin
őstag

A végére jutott egy kis akció is. :D

(#12) nord^ph


nord^ph
tag

nem álltatok meg megnézni, hogy mi van?

(#13) okib4100


okib4100
aktív tag

Brutality...

Amúgy tudom miről van szó, ha vki emlékszik, aug elején volt a Moszkva téren egy baleset (az ú.n. szellembusz ügye), szerencsétlenségemre ott voltam, és kb 1,5-2 méteren múlt h nem vágott agyon egy kidőlő villanyoszlop. A legdurvább volt, h utána vmelyik tévéadón mutogatták a szemtanúkat amint rólam meg még vkiről beszélnek.
Az én 2nd születésnapom aug 8. :))

2009. március 8.-án 0.00 órakor a fórum használatát befejeztem.

(#14) Bog válasza nord^ph (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nekem akkor jutott eszembe, hogy megállhattunk volna megnézni, hogy mi van, amikor hazaértünk. Kábé 15 percig dolgoztunk fel, hogy mi történt.

Aztán elkezdtem gondolkodni, hogy mit lehetett volna tenni.

Ha megállunk a leállóban, akkor félő, hogy egy utánunk jövő nekünkszalad. Ha messzebb állunk meg, akkor vissza kell rohanni a helyszínre, de én biztos vagyok benne, hogy nem mertem volna berohanni a belső sávba a roncshoz segíteni, vagy nem tudom, mert az szintén egyenlő egy halálos ítélettel. Egy dolgot tudok így utólag elképzelni, hogy az elakadásjelző háromszöggel a leállósávon integetve rohanok visszafele a sötétben, hogy mások ne ütközzenek, de arra meg rá volt pakolva 6 bőrönd... szóval igazából nem tudom, hogy mi lett volna a tökéletes megoldás.

Nyilván, ha úgy érkezünk a helyszínre, hogy nem tizedmásodperceken múlik az életünk, akkor higgadtabban át tudtuk volna gondolni a helyzetet, de itt négy ember csak remegve és adrenlinnal túlfűtve csak arra tudott gondolni, hogy helló, élek.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) bnss válasza Bog (#14) üzenetére


bnss
veterán

Örülök, hogy mindannyian épségben megúsztátok! (A balesetről én sem találtam információt eddig sehol.)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16) DarkByte


DarkByte
addikt

Videó lesz? ;]
Viccet félretéve örülök hogy megvagytok; még jó hogy van egy profi sofőr is a csapatban. :) Pihenjétek ki magatokat szerintem, de lehetőleg ne kocsiban aludjatok. :U

(#17) Metalfan


Metalfan
senior tag

Tavaly előtt én meg Székelyföldön majdnem felnyársaltattam magam egy traktorral. Mentem egy tökegyenes úton vagy 110-120-szal, láttam, hogy előttem vánszorog egy traktor, gondoltam sima ügy lesz, szépen kikerülöm és elszáguldok mellette szépen legalább százzal. Igenám, de amint húzódtam volna a másik sávba, azt láttam a tükörben, hogy egy bmw-s kb 140-nel repesztett a másik sávban, úgyhogy választanom kellett: vagy kihúzok a bmw elé és szépen belémcsattan hátulról, vagy pedig két lábbal taposom a féket. Inkább az utóbbit választottam, mire megközelítettem a traktort, a bmw elhúzott mellettem, így egy kicsit középre tudtam húzódni. Szerencsére nem történt baj, de kb. 3 méteren múlt a dolog.

A másik halálközeli élményem az volt, amikor tavaly nyáron Ausztriában, Graz mellett a dombok közt vezettem egy ismerősöm kocsiját (az illető mellettem ült). Reggel volt, éjjel esett az eső, az út még vizes volt, én pedig nyomtam a gázt - legalábbis amennyire lehetett az adott körülmények közt. Aztán egy hosszú emelkedő után jött egy hirtelen, meredek lejtő, utána egy enyhe jobb kanyar, amit azonnal egy erős bal követett. A lejtőn kb 110-zel mehettem, aztán elkezdtem fékezni. Egy jó vizes úton még be is tudtam volna lassítani, viszont ez inkább nyálkás volt már, és szépen átcsúsztam a szembe sávba. Vészes gyorsasággal jött a bal kanyar, én pedig reménykedtem, hogy senki ne jöjjön szembe és sikerüljön lelassítani a kocsit, különben zuhantunk volna egy szépet egy sűrű erdőbe... Hála Istennek senki nem jött szemből, és a kanyart is sikerült csúszáshatáron megúszni. A dologban az volt a furcsa, hogy csak a legelején villant át az agyamon, hogy lehet ott halok meg, de az egész csak egy pillanatig tartott, sokkal inkább lefoglalt az, hogy az autót az úton tartsam. Aztán higgadtan tekergettem a kormányt. Viszont a következő kanyarban azt vettem észre, hogy mindkét lábam remeg, mint a kocsonya - ekkor kezdett tudatosulni bennem, hogy mi is történt. A legdurvább viszont az volt, amikor az ismerősöm mint ha mi sem történt volna, megszólalt, hogy ilyenkor jobb pumpálni a féket, mintsem egyfolytában taposni, mert jobban tapadnak a gumik... :Y Teljesen le voltam döbbenve, hogy ő ilyen simán feldolgozozta ezt az egészet, nem pánikolt, nem féltette a kocsiját, semmi. Döbbenetes volt, az tény.

Más halálközeli élményre nem emlékszem, ezeket leszámítva egyszer összetörtem egy 730-as BMW-t :P ...elémugrott, amikor nekem volt elsőbbségem... :U

(#18) cizoe


cizoe
őstag

Na basszus srácok durva a sztori. Remélem az utolsó alkalom volt, hogy ilyen veszélybe kerül az Aréna. :) ;]

(#19) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

mrluojak KAS adagjának mindenképpen ide kellett érnie, biztos szurkolt. ;)

Szép manőver volt, örülünk hogy életben maradtatok. Autopalya.hu csak ennyit ír.

Harrrr!!!!

(#20) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Uhh............

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#21) joey04


joey04
titán

hát jó nagy mákotok volt szerencsére.
nekem csak egy ilyesmi élményem van, dolgozni indultunk, de nagy dugó volt ezért késésben voltunk, esett az eső. ahogy kiértünk, rálépett a gázra a srác, hogy időben beérjünk. megcsúsztunk, és ahogy kinéztem annyit láttam, hogy a szalagkorlát vészesen közeledik. ösztönösen annyit tettem, hogy lábaimat arrébb húztam befelé az ajtótól, nem mintha sokat számítana.de sikerült korrigálni az utolsó pillanatban

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) <NewL>


<NewL>
addikt

:Y
Szep volt Gubro:R

There's an app for that

(#23) anjani182


anjani182
őstag

Mondjuk nekem nem halálközeli élményem volt a télen, de lehetett volna nagyobb baj is.

Átutazóban voltam az országban, épp karácsonykor, cseles volt az időjárás, mert itthonról száraz időben indultam, ahová mentem, ott teljesen hó/jég borította az utakat, valahogy karácsonykor elfelejtették letakarítani, VÁROSBAN!

Egy jobbos kanyarba 50km/h-val mentem bele, megdobta a kocsi a hátulját a lefagyott úton, alig bírtam visszahozni, már a fát láttam a kocsi elejébe, amikor az út másik padkájáról valahogy sikerült visszahozni a kocsit. Még egy jó 30-40métert csúsztam a lefagyott úton, ostorcsapás-szerű mozgással, majd az út közepén megálltam.

Az volt a szerencse, hogy nem jött senki szembe, meg hogy kb. nulla rutinnal visszahoztam a kocsit :R

Forever and ever, let's make this last forever.

(#24) Bocha válasza Ndruu (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nálam csak egy térkép van ezen a linken, mi volt itt?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#25) szimplabek


szimplabek
csendes tag

Örülök, hogy nem esett bajotok!

Nekem is tegnap volt a szülinapom :) Bog, gyere délután focizni!

/bek/

(#26) eddie17 válasza Bocha (#24) üzenetére


eddie17
addikt

A térkép plusz információk. A helyszínre az volt írva, hogy meghibásodott kamion a leállósávban.

(#27) ALI_G válasza Bog (#14) üzenetére


ALI_G
veterán

meg kellett volna álljatok. Ilyen esetben úgy kell megállni, hogy meg kell világítani a sérült autót ami az úton van (ilyen már megesett velem, oldalán állt egy kocsi a sávban, csávó kiesett az ablakon mert nem volt bekötve, haver meg ambulancián orvos...mákja volt a srácnak). 100 méterre meg ki kell tenni elakadásjelzőt, meg vészvillogó bekapcsol...

Azért jó, hogy megúsztátok. Kitudja, lehet PH-s tag volt, de akárki lehetett. :( Valaki talált róla hírt?

(#28) Ndruu válasza Bocha (#24) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Igen, mindig csak a friss infokat mutatja a térkép mellett, de ma nem volt semmi, ezért nincs info. Tegnap azt írta, hogy du. fél 5 körül a Bp. felé menő oldalon a leállósávban egy kamion vesztegelt.

Harrrr!!!!

(#29) Bog válasza Ndruu (#28) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

ez éjjel 3-4 között volt. én is kerestem infót, de semmi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Húh, vazz. Ez kemény, hál istennek akkor minden oké veletek :R

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#31) Segal


Segal
veterán

Vigyázzatok magatokra srácok!

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#32) vally válasza Segal (#31) üzenetére


vally
tag

EMBER!!!

Ilyenkor egyből bejelentés a rendőrségre, autópályakezelőnek!

Belefondoltál, hogy mi van, ha valaki nem veszi észre?

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#33) Bog válasza vally (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ott állt vészvillogva a kisteher az út mentén, nyugi, nyilván már CB-n beszólt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) lesaux válasza Metalfan (#17) üzenetére


lesaux
veterán

Idegen terepen, ismeretlen autóval, esőben, 110-zel.
Bebaszva nem voltál? Mert tényleg csak az hiányzik a felsorolásból.
Eszem megáll.

(#35) Metalfan válasza lesaux (#34) üzenetére


Metalfan
senior tag

1: nem volt ismeretlen a terep, korábban jártam már ott - és ezt nem úgy értem, hogy valamikor évekkel ezelőtt, hanem előtte való nap legalább 2x.
2: ismeretlen autó: ezzel egyetértek, bár 2-3 fékezés után már nagyjából tudom, hogy mire képes a fékberendezés.
3: Éjszaka esett az eső, reggelre már hétágra sütött a nap, csak az útburkolat volt még nedves egy kicsit.

Árulj már el nekem valamit: Te soha a büdös életben nem hibáztál még vezetés közben? Sosem volt meggondolatlan cselekedeted/reakciód/bármid? Mert nekem nagyon az jött le a hozzászólásodból, hogy mennyire pró vagy, én meg egy felelőtlen seggfej vagyok, mert egyszer az életben átsiklott a figyelmem néhány fontos tényező fölött :(((

[ Szerkesztve ]

(#36) Sotho


Sotho
őstag

Kemény. Még fényes nappal is lezúzzák azokat akik megállanak a pályán :U kisteherautó meg villogott, az ember ösztönösen odanéz, közben meg előtte van a baj...
Ügyesen megúsztátok :)

Elém egyszer besorolt egy kivilágítatlan koszos régi szar kamion egy koromsötét éjszakán az m7esen. Hátborzongató volt...

Metalfan: áhhá szóval bebaszva vizesúton száguldozunk ismeretlen autóval éjszaka, biztos bömbölt a metál is! :((( ;] ;)

[ Szerkesztve ]

(#37) Metalfan válasza Sotho (#36) üzenetére


Metalfan
senior tag

Így van ;) Tudod mit? Még síelők meg hegyi kecskék is tarkították az utat :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.