Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dedike


dedike
addikt

Én személy szerint köszönöm nektek a sok beszámolót, új telefont, tudósítást!
Élmény volt ez a majd' egy hét veletek! :R
<aztán gyerünk haza, írni a teszteket, készíteni a videókat!> :DD

A csaj telefonszáma megvan azért? :C

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#2) joey04


joey04
titán

Én egy picit több újdonságot vártam volna, picit több titkos készüléket amit eddig nem láthattunk, de azért nagyon érdekes volt. A tudósítás szinte hibátlan volt, mind a szakmai, mind pedig a blogos része, szerintem egész jól sikerült átadni a hangulatot ami ott volt. :K
Nagy köszönet érte, örömmel olvastam minden hírt, a blogon meg sokat nevettem.
én várom nagyon a következőt.

A sok ideges PH!-s is megnyugodhat,üzembe lehet lassan helyezni az új vasat. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) riszter


riszter
senior tag

Szuper volt, profi volt, teljeskörű volt!!! Jót dolgoztatok! :C Csak picit rövid volt volt a négy nap. A hangulat nekem átjött, sokat nevettem én is a vicces szitukon! Legszívesebben szabit vettem volna ki, hogy én is kinn lehessek veletek! Már várom a hangulat összefoglaló videót! :R

Vivere militare est

(#4) Jadro


Jadro
veterán

Csinos kis hosztesz nyénye. :)

Köszönöm én is a blogot és a sok infót. A blog jól kiegészítette a cikkeket. Várom még a hangulatvideót is, biztos az is remekbeszabott lesz. Jövőre vigyetek még egy embert aki folyton csak írja a blogot! (Leng a kezem! :) )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5) eddie17


eddie17
addikt

Köszönjük, tényleg élménydús és tartalmas lett :R

(#6) nord^ph


nord^ph
tag

erröl a csajról nincs videó?? :DDD

egyébként f@sza kis blogot hoztatok össze, jók voltak a beszámolók, cikkek, minden.
remélem az ígért tesztkészülékeket hamarosan megkapjátok, főleg az omnia hd-t várom
meg a modu-t, ha abbol lesz egyáltalán valami

ami hiányzott, az a tuch pro 2 videó, szívesen megnéztem volna működés közben,
de azt hiszem ettöl még fogok tudni nyugodtan aludni :)

(#7) domi007


domi007
őstag

Szegény Bog...
Az emberek nem értékelik a hosszú órákig tartó videóvágását, úgyhogy elmegy hostess lányokkal fotózkodni...ÓóóÓ :DD :DDD :DD

Király volt a blog, minden percben néztem föl, hogy írtatok-e valami újat!

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#8) Studi22


Studi22
aktív tag

Nagyon köszönöm az élményeket,mondhatnám úgy is "átjött" :R :C .

U.i:Felső képhez annyit hogy a csőre töltött pisztolyokat ugye ellenőriztétek kölcsönösen? :DDD

A világon a legveszélyesebb dolog,mikor a hülyeség szorgalommal párosul.

(#9) Mamuska


Mamuska
őstag

Jók voltatok srácok! Egy dolgot viszont hiányoltam, az pedig az n97, mintha arról megfeledkeztetek volna.

(#10) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Jók voltatok,szerintem teljes körűen írtatok mindenről.A személyes élmények meg még jobban tetszettek!No meg a videók:K Gratulálok! ;)

(#11) Stiky


Stiky
senior tag

Szép néni. :P

Nagyon jó volt az idei blog is.
És a hírek terén is szép mennyiséget sikerült leközölnötök. :R

Jah és csodás volt a modu videó. :DDD

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#12) Z-o-t-y


Z-o-t-y
tag

Nem olvastam el az írást csak annyit szeretnék mondani hogy a MODU-s videó valami isteni jó lett :D (najó elolvastam)

http://instagram.com/_doublez_

(#13) Bling95


Bling95
őstag

Hát Grat a Bloghoz,, bár ha már ott vagytok hozhatnátok nekem egy karton KAS-t.
mondjuk egy n97-et tényleg vártam volna,, de nem baj majd jövőre :d

UI.: DE most siessetek haza teszteket irni mert kezdek unatkozni délutánonként

(#14) hans87


hans87
tag

Köszi szépen a tudósításokat Barca-ból. :)

Az írások jók voltak. Köszönet értük.
Előttem már pár ember említette az N97-et, nekem is csak az hiányzott.

Jövőre újra itt, MWC 2010, a mobilarénával!

ui: Az a hölgyemény Bog mellett nem rossz.... :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#15) copin


copin
őstag

Lehettek volna részletesebbek is a hírek. Volt pár csalódás, de összességében jó volt a felhozatal. Sok érdekes újdonság volt. :U Addig is, Zoltanfi lefoglalhatja a Barca2010 nicket az egyik éjszaka. ;]

Tegnap éjjel három órán át vágtam a "modus" videót, amit ugyaneddig renderelt a gépen, és kábé állati jó lett, az ember meg várja ilyenkor a respektet ezerrel, hogy majd az olvasók arcondicsérik, erre semmi reakció.

Valami ismertebb márkanévnél kellett volna domborítani. Én belenéztem az írásba és továbbra se világos mi olyan extra egy funkcionalitást mellőző mobilban, ami kabát-alakú tartozékkal rendelkezik. Persze csak ínyenceknek...

[ Szerkesztve ]

(#16) Barca2009


Barca2009
újonc

Terveink MWC után:
- a maradék néhány hírt még kitesszük, ezekben sok újdonság nincs, egy-két videó, egy-két érdekesség
- összevágom a komplett hat napos utunk legfontosabb eseményeit
- kreálunk egy szöveges összefoglalót, természetesen szubjektív összegzéssel
- és próbálok összehozni egy képgalériát ide, a logoutra, nem a telefonokról, hanem az útról, a városról, a hangulatról, rólunk.

A mikorját ne kérdezzétek, az biztos, hogy 21-22 óra ébrenlét után most szerintem mindannyian egy übernagyot alszunk.

Köszönjük a visszajelzéseket, jó tudni, hogy nagyrészt elégedettek voltatok.

Barcelona 2009! Hola!

(#17) DarkByte


DarkByte
addikt

Nos köszönöm szépen a többiek nevében is a tudósítást! :R
A Modu -s videó teljesen rendben volt, viszont tőletek ezt alapjáraton elvárjuk. :U Na jó, tényleg jó volt. Viszont tényleg gyúrhatnátok egy kicsit a 16:9 -es képarányra vágáson ha már úgy is letterbox -oljátok a videókat a trendiség véget. ;) Egyre több embernek van wide kijelzője és ezeken rémálom a mind a négy irányból fekete csík.

Ja és a néni tényleg szép a képen; csak győzzön az ember kihegyezett cerka nélkül mellé állni a fotózásra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.