Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) rankesz

rankesz
(addikt)

Neeem mondod?!
hogy nyitó hsz...

Bocsesz csak meglepődtem...

Nah, látom még mindig nyitok, pedig időközbe felsírt szegény pici lyány...

Jó nektek, írígy vagyok mint állat, remélem ... hmmm mit is... na mindegy, jó volt olvasni titeket, szívesen hallgatnék élő élménybeszámolót is tőletek ha lenne rá mód...
Na ez értelemes volt--- mind1, mit várjon az ember 12 óra meló, 2 üvegcabernet savignon, után 0:10kor... :))

[ Szerkesztve ]

Carl Zeiss Sony Planar T* 85/F1.4 ZA objektív újonnn eladó

(#2) Stiky válasza rankesz (#1) üzenetére

Stiky
(senior tag)

Podcastra gondolsz?!
Tényleg, az sem lenne rossz. :P

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#3) BloodRay

BloodRay
(addikt)

Nagyon jók ezek a Barca-s blogok! :R
Méééég! :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) szimplabek

szimplabek
(csendes tag)

Jó pihit, azért majd iszogassatok is valamikor, ne csak mindig a munkaaa :)

/bek/

(#5) nike_

nike_
(addikt)

Nagyon jó dolgotok van ott, hallod! :D :R

(#6) Bocha

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Frissült az írás.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz).

(#7) róland

róland
(veterán)

Meizu? Érdekes lenne látni egy működi M8 MiniOne-t!

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8) kovy79

kovy79
(őstag)

Nagyon tetszik ez a "plusabit"-os hangnem!
Jó újra ilyet "hallani"!
:R

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#9) Cathfaern

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Követeljük a tower defences videót ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) jubilleum

jubilleum
(senior tag)

Advantage X7510 csináljatok sok képet, hátha kikerül :)

(#12) Bocha válasza Cathfaern (#9) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Az is a fényképezőn volt, szóval abból sem lesz semmi. Most hogy mondod, rájöttem, hogy talán az volt a legnagyobb veszteség. :D

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz).

(#13) joey04

joey04
(félisten)

hát sajnálom nagyon. azt hinné az ember egy ilyen rendezvényen azért nem kell tartani a lopástól annyira.a rohadék! :W

(#14) nike_ válasza Bocha (#12) üzenetére

nike_
(addikt)

Sajnálom, hogy eltűnt. :(

(#15) Bocha válasza joey04 (#13) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Hát ja. Azt mondják, Barcelona a Föld egyik legbiztonságosabb városa, de úgy tűnik, hogy azért itt sem minden tökéletes.

(#16) Stiky válasza Bocha (#12) üzenetére

Stiky
(senior tag)

ááááááá :O rohadék lopós

Pedig megnéztem volna, hogy ha kikerül.

Vegyétek újra :DDD

(#17) jubilleum

jubilleum
(senior tag)

ugye van tartalék gép?
és biztosítás?

(#18) róland

róland
(veterán)

HTC Omni-ról van valami hír?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#19) domi007

domi007
(őstag)

Úgy látszik látta, hogy vaalmi királyságot fotóztál, és most küldi Kínába, hogy készítsék a terveket :DDD :DDD

Azért további sok sikert!

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#20) róland válasza domi007 (#19) üzenetére

róland
(veterán)

KAS - Made in China :DDD

(#21) Jégkokó

Jégkokó
(veterán)

Hát tényleg elég szörnyű, hogy még ott is vannak ilyen rohadt szemét tolvajok.
Én mindig ellenörzöm, hogy meg van e minden a zsebembe vagy a kabátomba, ez már egy bevett szokás nálam.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#22) joey04 válasza Jégkokó (#21) üzenetére

joey04
(félisten)

sajnos ma már ez a természetes és normális.ha nagy tömeg van buszon én sokszor úgy utazok hogy zsebre teszem a kezem és fogom közben a telefonom például... :(((

(#23) Bocha válasza jubilleum (#17) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Tartalék gép van, biztosítás nincs rá. :( Fene gondolta, hogy ilyen lesz.

(#24) Bocha válasza róland (#20) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Az egyik ismerősöm mielőtt jöttem megkért, hogy vigyek neki valami jó spanyol bort (Rioja, természetesen). Tegnap hívott, hogy mi lenne, ha inkább egy KAS-t vinnék. :D

(#25) Bocha válasza róland (#18) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Nincs se Omni, se új Advantage. A HTC stand nagyon gáz, az egyik falon vannak a Touch-ok (1 db sima, 3 db dual, 1 db Cruise), a másikon a következő trió kétszer: Kaier, Pharos, Shift. Ennyi.

(#26) Parci

Parci
(HÁZIGAZDA)

miért értelmetlen egy erős mm-képes cpu mobilba, ami másfél óra filmezés helyett tud 10-et, azt is normális felbontásban? mi a hátránya?... nem értem.

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#27) nike_ válasza joey04 (#22) üzenetére

nike_
(addikt)

Én is órák előtt mindig ellenőrzőm megvan-e minden. Volt már rá példa, hogy oszt.társamnak nem volt meg... Szerencsére csak elvesztette a telóját nem ellopták.

(#28) Bocha válasza Parci (#26) üzenetére

Bocha
(HÁZIGAZDA)

Annak, amit leírsz semmi, egy ilyen chip alapvetően tényleg jó lenne. De jelen esetben az nVidia szerintem holtvágányra ment.

Egyrészt a 10 óra kamu. Mutass egy mobileszközt, amiben normális kijelző van és elmegy 10 órát. Nincs ilyen, maga a kijelző többet fogyaszt ennél. Kérdeztük is, hogy ezt a 10 órát hogy gondolják, mondta az ember, hogy ez a chip pár éven belül kerül majd ki, és akkor majd jobb akksik lesznek, úgy. Innentől ugye miről beszélünk? Persze biztos a chip is keveset fogyaszt, de ez önmagában kevés.

A normális minőséggel nincs gond, sőt. De egy normális Pocket PC egy Marvell processzorral gond nélkül lejátszik asztali PC-re optimalizált DivX/XviD filmeket, ami egy 4 hüvelykes, VGA felbontású kijelzőre szerintem teljesen elég. A HD minőséget egy ekkora kijelzőn nem lehet élvezni, csak TV-n. Kérdés akkor, hogy egy korlátozott tárkapacitású mobileszközön mi a fenéért tároljunk HD filmeket? Egyrészt kevés fér rá, másrészt idő rátenni, nem egyszerűbb azt a lemezt bedobni az asztali lejátszóba? Ráadásul önmagban a chip és a gép kevés ahhoz, hogy élvezzük a mozit, mivel az 5.1-hez kell egy asztali erősítő.

Ezért találom értelmetlennek.

(#29) Stiky

Stiky
(senior tag)

Uhh, Bog. A 2008.02.15, 01:30-es cikk vége nem gyenge fricska a másiknak. :DDD :C

(#30) ThorsHUN

ThorsHUN
(őstag)

Sracok megerdeklodnetek nekem, hogy ez a mozgolepcso 3G-s-e? (Ejj deszepen van leirva:D)
Meg hogy mikor jon ki es kb mennyibe fog kerulni. Ja es ami fontos. DivX file-okat lejatszik? Es milyen oprendszer alatt fut?:)

(#31) Gubro válasza Parci (#26) üzenetére

Gubro
(senior tag)

Leginkább az ára.

[ Szerkesztve ]

(#32) Rusi

Rusi
(senior tag)

Nem igazán értem ennek az éjjel fél 2-es beszólásnak a lényegét...

Noha magam is Boggal és Bocha-val együtt repültem vissza (igen, még beszélgettünk is egy kicsit), de valahogy fura ez. Ha a megelőző napokon már kiment többszáz kép mobilokról, meg ugye hírek, stb., akkor miért is gond, hogy a sok kupac mobil mellett egy kicsit másról is mutatunk meg képeket. Az persze más lenne, ha kizárólag ezek lennének 3GSM hírként (illetve egészen pontosan képgaléria), viszont én úgy látom, hogy van fent más is. Ja, meg talán nem nagyon van párhuzam a Vodafone stand és egy mozgólépcső között.

Nem akarok erről vitázni, meg ilyenek, ti meg ugye ketten voltatok, ami azért nem lényegtelen dolog.

Bocha-nak pedig továbbra is részvétem az ellopott fényképező miatt...

(#33) Bog válasza Rusi (#32) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

1. vedd poénra, mi állatira jól szórakoztunk
2. nem ellened irányul, hanem a jelenség ellen
3. mindketten tudjuk, hogy a hírek címei (navigáció minden mennyiségben) megy ki az összes hazai hírgyűjtő szájtra és/vagy RSS-be. Klikket biztos hoz bőven, csalogató a cím, de 5-6 kép minden lényegi információt nélkülözve szerintem
a. kevéssé meríti ki a hír fogalmát
b. átcseszés, ha az olvasó szemszögéből nézzük, mert nem azt kapja, amit vár
c. viszont jól néz ki a statisztikában

Azt gondolom - de persze nem muszáj ezzel egyetérteni - hogy egy külsős helyszínről történő tudósítás nem csupán fotók felpakolását jelenti.

Rusi,

ez a post tök független attól, hogy hazafelé együtt utaztunk és dumáltunk, ez a típusú újságírás szerintem gáz. Ennyi. Attól meg pláne falnak megyek, hogy "Exkluzív!". Mintha nem lett volna még ott 2700 újságíró...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#34) Bog válasza ThorsHUN (#30) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

A mozgólépcső csak 2G, 1+1 időréses GPRS, egy felfele, egy lefele. Saját oprendszer, fém készülékház!

(#35) k_laci

k_laci
(tag)

az az erőltetetten vigyorgó telefonáló néger ( arab? ) fickó fantasztikusan jól néz ki az első mozgólépcsős képnél :D:D

ha eljutok odáig, ő lesz az avatarom :D

[ Szerkesztve ]

(#36) Jégkokó válasza Rusi (#32) üzenetére

Jégkokó
(veterán)

Szerintem az, hogy a cikkek információtartalma vetekedett a mozgólépcsőével :U

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#37) róland válasza Bog (#34) üzenetére

róland
(veterán)

S még a gyártó reklámja is látható. :DDD

(#38) Rusi válasza Bog (#33) üzenetére

Rusi
(senior tag)

Nem sértődtem meg.

Azt azért hozzátenném, hogy a cikkeket nem én készítettem el (szerzőként az én nevem szerepel). Egy szál magam voltam kint, épp elég munka volt a képeket elintézni, közben persze nézelődni és minden lényegest megvizslatni. Ráadásul (hasonlóan hozzátok) nekem is internet gondjaim voltak, ezért aztán még inkább elég volt a képeket feltölteni, aztán kicsit kifújni magam.
Első alkalommal voltam, teljesen egyedül egy olyan városban, ahol 15 éve jártam utoljára. Nem is állítom, hogy minden perfekt volt, de az kétségtelen, hogy mindenképp többet ért, mint ha csak itthon ültem volna.

Beszámoló meg akad éppen elég, hiszen rengeteg élményem volt a kiállításon és a várossal kapcsolatban is.

A lényeg, hogy kint voltunk, ti is és én is, és egy kicsit közelebb hoztuk a hazai közönségnek ezt a rendezvényt (mert hát ugye akárki nem is mehetett be ide).

Nah, ne is túrjuk ezt tovább, neked Bog meg lógok egy limonádéval :)

Rusi

(#39) Polacheck válasza Rusi (#38) üzenetére

Polacheck
(HÁZIGAZDA)

Randi készül? ;] :DD

less qq more pewpew!

(#40) blueMerle válasza Rusi (#38) üzenetére

blueMerle
(veterán)

Nincs itt semmi gond, iszonyat jó hogy ennyi információ magyar nyelven jutott el hozzánk, illetve kép formájában. Köszönjük :R

Az ominózus fricskát pedig szvsz le kell nyelni mert Bognak igaza van. A hír címe valóban vetít, és egyáltalán nem fedi a valós "tartalmat". Senki sem tökéletes, mindenki fejlödik és tanul, és ez a folyamat az életunk végéig tart. A kritika amennyiben negatív, felfogható tanácsként is. De azt hiszem, hogy egy újságírónak ezt nem kell mondanom. :U

Samsung A50

(#41) Bog válasza Rusi (#38) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Rusi, ugye te is tudod, hogy érdemben nem reagáltál a problémákra?

Mindegy. Hogy nálatok ki adja a cikkek címét, s hogy mennyire az olvasó behúzása a cél, az nyilván nem rajtad múlik. Felesleges is lenne védeni ezt a kifinomult módszert...

Csak tudod ilyenkor az embernek mindig eszébe jut az a nagyképű, hazug, fölényeskedő és megalapozatlan alcíme az oldalatoknak, hogy "Magyarország egyetlen teljeskörű on-line mobilkommunikációs magazinja". Amiről tudom, hogy szintén nem te találtad ki.

A limonádé ingyen volt, tudod. Nekem is úgy dobta az automata a kólám mellé. ;)

(#42) Gubro válasza Bog (#41) üzenetére

Gubro
(senior tag)

Bog, ne bánts Rusit.
Mi szakmai site vagyunk, ők meg bulvár. Mondjuk az igaz, hogy nem kéne magukat szakmainak, pláne a legnagyobbnak hirdetni, bár az tény, hogy a partnercégek reklámozásában a legnagyobbak... ;]

(#43) Skynet258 válasza Gubro (#42) üzenetére

Skynet258
(veterán)

Azért az igazsághoz tegyük hozzá: a PH! Opel Astrás reklámja se kutya. Legalábbis nekem nagyon bántja a szemem mindíg, amikor megakaszt...
Persze ezért most nem leszek szeretve, de sebaj ;)

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#44) Gubro válasza Skynet258 (#43) üzenetére

Gubro
(senior tag)

Nem erre gondoltam, hanem a "teszt" címen futó reklámokra. (az astrás reklám nekem se tetszik...)

[ Szerkesztve ]

(#45) Skynet258 válasza Gubro (#44) üzenetére

Skynet258
(veterán)

Abban lehet valami, de mivel hithű PH!-s vagyok (nyal-nyal, lefety ;] ), így a reklámozós dologról ez ugrott be. Ha pedig neked sem tetszik, akkor annak örülök, hisz-bár nem vagyok teljesen tisztában a PH! hierarchiájával-a neved alatt ott a házigazda felirat. Ergo van esély arra, hogy elguruljon az a reklám az örök bitmezőkre ;)

Android telefon/tablet/okosóra tesztek, játékok, programok, hírek: http://androtech.hu

(#46) Rusi válasza Gubro (#44) üzenetére

Rusi
(senior tag)

Tehát szerinted nálunk a tesztek egyszerű reklám célt szolgálnak?

Az meg szerintem minden oldalnak a saját döntése, hogy mennyi hirdetést jelentet meg. A reklámoktól nem lesz se jobb, se rosszabb az oldal (mármint ha az oldal tartalma nem tűnik el a reklámok tengerében). Szerintem nálatok se attól függ egy cikk (teszt) tartalma, stílusa, stb., hogy mennyi és milyen reklám van az oldalon, attól meg végképp nem, hogy kik a hirdetők.

Ja, és a bulvár esetében kérlek nézz körül a Blikk, Bors és hasonló nevek környékén...

(#48) Gubro válasza Rusi (#46) üzenetére

Gubro
(senior tag)

Ezt nem tudod kimagyarázni :DD

[ Szerkesztve ]

(#49) Rusi válasza Gubro (#48) üzenetére

Rusi
(senior tag)

Mit is kellene kimagyaráznom?

Te állítottál valamit, miszerint nálunk a Teszt cikkek reklámot szolgálnak.

Igen, nálunk több a reklám, nálatok kevesebb. Viszont ennek a legkisebb köze sincs a tesztekhez nálunk és gondolom, hogy nálatok sem. Ha arról ítélsz meg egy oldalt, hogy hány banner fut rajta, akkor gratulálok.
A bulvárhoz meg annyit, hogy ha a két, különálló rovatban (sztármobil és színes hírek) szereplő dolgokra gondolsz, akkor nézd már meg, hogy ez mekkora részt adja az oldal össztartalmának.
Sajnos ne várj olyan cikket, amelyben azt írjuk, hogy melyik celeb hogyan dugta fel magának a mobilt és hasonlók. Nem akarunk versengeni a korábban már említett Blikk és tsa. című "papír"-ral. Az persze a te egyéni szuverén jogod, hogy ezek a tartalmak ne tetszennek, viszont nem is kötelező ám elolvasni, ezért van más is (illetve inkább más van).

Mondjuk kár, hogy egy barcelonai beszámolónál ilyenről beszélünk, talán Bog is örülne, ha nem offolnánk szét végleg az egészet.

(#50) Bog válasza Rusi (#49) üzenetére

Bog
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Rusi,

nem én foglak megvédeni.
Az a helyzet, hogy:
- a hírek címében felkiáltójelek használata
- a brutális, exkluzív és hasonló szavak indokolatlan használata
- totál lényegtelen dolgokról világszenzációként írni
- mobilhoz alig kapcsolódó dolgokról írni
- olyan laptopteszteket publikálni, ahol a gép be sem volt kapcsolva, és ezek max 2 oldalas leírások, tesztnek viccből sem mondanám
- kipostolni 5 képet és hírt csinálni belőle
- mindenféle cégekről, sztárokról írni, celebekről írni

Na. Ez bulvár.

Ezzel nincs is semmi gond. Csak ne hidd azt, hogy nem az.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.