Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Hát ez..ez.. fenomenális! :DD :))

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#2) atom87


atom87
aktív tag

Hát disznóvágáskor mi is ennyi pálinkát iszunk meg, de szerencsére az ólban még nem kötött ki senki se a végére... :DDD

Várom a folytatást

Kawasaki z1000

(#3) lapa


lapa
veterán

hát ja, elillant az illem.

(#4) guga


guga
Közösségépítő

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#5) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha meglátom a pöttyös gombát, akkor guga, és nekem feltétlen olvasnom kell. Muszáj. Még soha nem hagytam félbe, csak úgy egy szuszra.

Mit mondjak, szinte éreztem a disznótrágya szagát. Ráismer az orrom, ahogy a többi gané félére is. Messziről megmondom, hol van tehén, disznó, ló, lábasjószág.

Köszi, guga, ez is nagy volt, várom a folytatást. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Gézengúz válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Gézengúz
addikt

Kissé lemaradva de nem kihagyva befejeztem én is... :) 20 (atyaég :Y ) évvel ezelőtt még nálunk sem ment ritkaságszámba.. De én sajnálom őket, nem csak a haszonállatokat hanem minden mást is... :( Előbb lőttem... :) Jó mélyen horpaszt lassan 12 évvel a háta mögött...

(#7) Vakegérke válasza Gézengúz (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gyerek koromban láttam először és utoljára disznóvágást. Bömbölve menekültem, sajnáltam szegény állatot.
Persze jöhet a disznóhús, csirkehús, marhahús, sajnálkozás nélkül megeszem. Azonban nem vagyok rá kíváncsi, hogy miként ölték le az állatot. Ha pedig nekem kéne vágni, akkor inkább legelnék.

Jópofi ez a "maci". :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Gézengúz válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Gézengúz
addikt

Igen, a legelés nálam is stimmelne..Kizárt, hogy kezet tudnék emelni rájuk..
Sajna a tesója a nyáron örökre egyedül hagyta.. :(

(#9) aram01


aram01
nagyúr

nagyon jo :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#10) simonzé


simonzé
addikt

Hát ez gyönyörű volt. Lenyűgöztél, nagyon várom a folytatást!

I don't fit in. I fit out.

(#11) simonzé


simonzé
addikt

Utoljára 13 évesen voltam disznóvágáson, nálunk falun télen minden 2. héten ez volt a program. Nagy a rokonság... Utáltam az egészet. Sosem szerettem a disznóhúst, utáltam az összes szagot, meg ahogy a nyers vért itták, a nyers fülét rágták. Dögevés.
Egyszer kb 10 évesen én fogtam a lavort, amibe a torokszúrás után ömlött a vér. De ahogy a szemem láttára az üvöltő, lefogott disznó torkába vágtak egy bazinagy kést, az arcomra frőccsent egy deci vér. Na nekem se kellett több, fogtam, és átdobtam a lavort a kerítésen. Én a pofámon folyó vér miatt üvöltöttem, a rokonság rám üvöltött, a disznó meg alanyi jogon... És amikor üvöltött, csak úgy ömltt a vér a torkából vagy egy percig.... ki a tyúkszaros földre. Én nem bántam, mindenki más igen.

Belga: Hús. Ez a szám az, ami tökéletesen leírja a hangulatot.

"Az emberek a disznót kihasználják:
A belébe töltik és elfogyasztják"

I don't fit in. I fit out.

(#12) kexksz


kexksz
addikt

Hatalmas. :D

(#13) guga válasza simonzé (#11) üzenetére


guga
Közösségépítő

Fúú, ez nagyon költői volt, szépen, kontúrok nélkül :D irigylem tőled, kár, hogy nem a poszt eredeti része :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#14) guga válasza simonzé (#11) üzenetére


guga
Közösségépítő

Te! Várjál csak, nem az a Simon Zoli vagy, aki lejárt hozzám a pinyóba (guga bt) a budai hegyekből, valami grafikai stúdióból?

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#15) guga


guga
Közösségépítő

Többieknek maxi thx az olvasatért, cserébe linkelek nektek jutalom falatokat

[link]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#16) atom87 válasza guga (#15) üzenetére


atom87
aktív tag

:DDD

Kawasaki z1000

(#17) VS461


VS461
tag

Nagyon jó írás, köszi! Megvan a feeling, kiskoromban nem sokszor, de voltam gyesznyóvágáson. Én sem szerettem, ahogy ordít, meg ahogy az "öregek" ordítanak, mert már reggel hatra be kell rúgni... :))

Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

(#18) Thunderzolee


Fúj bazzee... hogy tudtak oda befeküdni....

simonzé:
és am nem vertek agyon utána? ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) Gézengúz válasza guga (#15) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nagyon tetszik a sarok kialakítás...

[link]

Illetve ugyanolyan tévénk van, de mondd miért kellett földhöz vágni a távirányítót, nekem jó anélkül is.. :DDD

(#20) zazahoho


zazahoho
őstag

ez nagyon komoly volt :DDD

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#21) guga válasza Gézengúz (#19) üzenetére


guga
Közösségépítő

"miért kellett földhöz vágni a távirányítót"

Nyilván még nincs gyereked :D nejemet valamiért kiborította a nagyobbik fiam, nem akadt más a kezébe, falhoz vágta, én meg örültem, hogy legalább ennyire össze tudtam heggeszteni :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#22) guga válasza Thunderzolee (#18) üzenetére


guga
Közösségépítő

"Fúj bazzee... hogy tudtak oda befeküdni...."

Sok ilyen és ehhez hasonló érdekes kérdést lehet feltenni :D

Pl. valaki imádja a körömpörköltet, én magam nem tartozom közéjük, de ha elém rakják az éhség miatt gondolkodás nélkül megeszem. De tudva azt, hogy a disznó egész való életében a saját szarában áll, s a bőre bizony beissza a saját hugyát-szarát, azt nem elég megmosni, megfőzni, mert amiben élsz az csontig hatol :D

Ugyanez az olvasat csak csirkelábbal, apósom nagyon szereti leszopogatni a csirkelábat, azt mondja rá: az a csirke tenyere :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#23) guga


guga
Közösségépítő

A többieknek is maxi thx az olvasatért, cserébe [jutalom] ;]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#24) Vakegérke válasza guga (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Csóró kandisznó...

Te mit szólnál, ha szeretkezés közben pár tízezer Volt csípné meg a feneked?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) guga válasza Vakegérke (#24) üzenetére


guga
Közösségépítő

Nekem nem jön be, de tudom, hogy van az enyémnél perverzebb :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#26) niklebi


niklebi
senior tag

Köszi az írást :R Régi emlékeket hozott elő, kis srácként még a lakás legeldugottabb sarkából hallgattam ahogy "sír", aztán kis idő múlva már én kevertem a vért a saját kezemmel ;] Régen volt :B

Ja tetszik a képernyőd témája :C :C Illik a cikkhez :R :R

(#27) guga válasza niklebi (#26) üzenetére


guga
Közösségépítő

"Ja tetszik a képernyőd témája :C :C Illik a cikkhez "

Pillanatnyi felindulás hozta, általában fekete képernyő :DDD

[Ez viszont színes] ;]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#28) simonzé válasza guga (#14) üzenetére


simonzé
addikt

Nem, az a klónom. Én az eredeti vagyok Debrecenből. :)

I don't fit in. I fit out.

(#29) simonzé válasza Vakegérke (#24) üzenetére


simonzé
addikt

Én ezt hívom kedd estének. :)

I don't fit in. I fit out.

(#30) niklebi válasza guga (#27) üzenetére


niklebi
senior tag

Köszi a "színes"-t is :D
Így elsőre elgondolkodtatott,hogy nekem mi az a három ami teljesült. De tudod "Sok kicsi sokra megy" csak kicsit lassú :((( mire minden teljesül és nem mindenki türelmes ;)
Még egyszer :R :R :R
Ui: nem mindig rossz a fekete képernyő :P

(#31) e=mc²


e=mc²
őstag

Hat igen, ennel mar csak azok a tortenetek a szebbek, amikor meg a diszno leszurasa elott palinkaznak be :D

Lattam en mar udvaron disznot lovagolva, forditva felulve, farkincajaba kapaszkodva bollert :D

Regen szerettem (kb 10 eve voltam utoljara) a disznovagast, friss kaja egesz nap! Hianyzik :)

Amugy meg van aki nem viseli el az allatok megoleset, de ha jol csinaljak, akkor semmi szenvedes nincs. Mar mi is olyan profi disznoolo puskat hasznaltunk, ami azonnali "fajdalommentes" halalt okoz.

Ja es en meg a nyulat is siman megnyuzom, pedig az is aranyos, de hat erosebb kutya baszik =)

Ambulimax Provider

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.