Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Továbbra is azt mondom , hogy ezek a Soundbarok félreértések.Gyakorlatilag semmire sem jók. Azonkívül drágák.

duree54

(#2) elefant válasza Duree (#1) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát és ez még egy olcsóbb darabnak számít

(#3) Sanchez638 válasza Duree (#1) üzenetére


Sanchez638
addikt

Én a Dell-nek a SoundBar-jait szeretem.

Itthon 3db Dell monitor van, és mindegyikkel kompatibilis. Csak felcsatolod és bedugod. Nem a legjobb a hang minősége, de alap filmezésekre/zenére /internetre tökéletes.

Legalább nem bombázod ki a szomszédot a mély ládával.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#4) #41095680 válasza Duree (#1) üzenetére


#41095680
törölt tag

Lehet, hogy a tv hangminőségénél jobb, de én a 2.0 híve vagyok. (microlab solo 6c 40k)

(#5) atike


atike
nagyúr

Azt hittem már rég megszűnt a gyártó... :DDD :DDD Anno még volt tv tunerem tőlük. Kellemes meglepetés ez a cucc amúgy.

(#6) elefant válasza atike (#5) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

nagyon rámentek a különféle streameres masinákra (youtubereknek stb.)

(#7) elefant válasza Sanchez638 (#3) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hogyhogy felcsatolod? a monitor oldalára?

(#8) MaCS_70 válasza elefant (#7) üzenetére


MaCS_70
félisten

Vagy az aljára.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#9) MaCS_70 válasza Duree (#1) üzenetére


MaCS_70
félisten

Attól, hogy a Te igényeidet nem elégítik ki, másnak még nagyon is jók lehetnek.

Például nekünk.

Egy viszonylag olcsó Yamaha soundbart használunk.

A tévé hangjánál klasszisokkal jobb, szemben két hangdobozzal, ezt kulturáltan el tudtuk helyezni, tökéletesen elégedettek vagyunk vele.

Valamire tehát mégiscsak jók...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#10) F e Z o


F e Z o
veterán

Árukeresőn a GS333 29k-tól van, míg a mélynyomó GS335 29k-tól. Úgy érzem, akkor nem fogtam nagyon mellé egy Samsung HW-K450-nel 50k-ért.

H2O über alles!

(#11) vadkörte válasza Sanchez638 (#3) üzenetére


vadkörte
addikt

Csatlakozom. Egy DELL AX510 (egészen pontosan a linkelt példány) figyel a másodlagos monitorom alatt. Az olcsó 2.0-s PC zajdobozokhoz képest ég és föld, mellette értékes helyet sem foglal az asztalon. Nagyon szép hangja van.
Én valahogy nem találom a helyét a soundbar-oknak. Hi-fi bu***k igényet nem elégíti ki, házimozi fanatikusokét szintén. Talán a mezei TV nézőét igen, akinek a TV-je egércincogásra képes csak, de oda meg a több száz-ezres bar-ok feleslegesek.
Kiegészítő hangforrásnak talán...

Üdv. V. Körte

(#12) Sanchez638 válasza elefant (#7) üzenetére


Sanchez638
addikt

Monitor hátsó részén alul szinte mindegyik Dell(nálam 3 féle van és mindegyiknek van) monitoron van két luk. Oda lehet felcsatolni. Tápellátása is van a monitorból. 2x5w talán. Dell soundbar ax510 [link]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#13) Duree válasza MaCS_70 (#9) üzenetére


Duree
veterán

Igazad van valamire igen is jók csak nem arra amire kitalálták, és persze az abszolute térhatás még a fél millió forintos KEF-nél is csak duma.

duree54

(#14) MineFox54 válasza Duree (#1) üzenetére


MineFox54
őstag

Egyetértek

(#15) MaCS_70 válasza Duree (#13) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hát az a térhatásos mese elég vicces. Persze ki tudja -- lehet, hogy ha a megfelelő akusztikai elemeket szereled fel körben a falra, bármi megtörténhet. :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#16) Aprósólyom válasza Duree (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Helytakarékos szempontból jó lehet. AKi nem igényes a hangminőségre, viszont nagy értékű kis garzonja van, az lehet olyan anyagi helyzetben van, hogy vesz egy ilyen helytakarékos ketyerét, még ha hangminőség/ár arányában nem a legjobb ajánlat. Én kb. ezt a réteget tudom elképzelni célközönségnek... Meg azokat, aki nem tájékodik vásárlás előtt és az eladó bármit rá tud tukmálni szegényre... :U

(#13) Duree: Én inkább azt mondanám, hogy nem arra nem jó amire kitalálták, hanem ahogy néha lekommunikálják, hogy mennyire jó élmény és minőség. Persze pont ezeket a fogalmakat nem lehet jogilag keretbe foglalni így senki nem reklamálhat, hogy nem az az élmény amit ő várt. Ezek a soundbar-ok csak az eladások növelésére való próbálkozások, mint mondjuk a 3D TV, a hajlított kijelző, stb... Nem revolúció, de vannak akiket elcsábítanak. Csak eladni próbálnak. ;] Olyan mint te, nem is kell foglalkozni vele. Max. elmondhatod a többieknek, hogy azért csodát ne várjanak ilyentől.50e HUF-ért inkább bármilyen más aktív 2.0 hangfal vagy ha házimozi kell, akkor inkább egy low-budget "házigmozi" szett. Még azt is jobban élvezném mint ezt a soundbart.. De hát no.. Nagy a verseny a vásárlók kegyeiért, akarom mondani pénzéért. :DD

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#17) #41095680 válasza Aprósólyom (#16) üzenetére


#41095680
törölt tag

Mikor bejöttek a budget 5.1 rendszerek, akkor azt vitték, mint a cukrot ☺. A sógoromnak is volt, 5 kishangszóró a komód alatt, q*rva jól szólt ám!

(#18) lenox


lenox
veterán

Ha jol ertem meg stereonak is gyenge. Inkabb a hangfal topikban ajanlott barmi, mint ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.