Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Egyáltalán a fácsé miért vesz részt a kormány "szépítésében" és próbálja meg elhallgattatni az embereket...

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#2) banhammer válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


banhammer
veterán

Na latod ez szinten jo kerdes.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) petipetya válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

Pénz?

"nincs rá lezsóidő"

(#4) alkatraz3000 válasza petipetya (#3) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Nyilván birnanak annyit fizetni. A Facebook megvehetné az egész országot ha akarna.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#5) #51736960


#51736960
törölt tag

feljelentés, betiltás, elhallgatás... régi, őskommunista reflexek ezek, narancsborításban :(

(#6) Polllen válasza alkatraz3000 (#1) üzenetére


Polllen
nagyúr

Valószínűleg nem vesz benne részt közvetlenül. Bárki jelenthet bárkit és gondolom ha valakire sok érkezik, automatikusan zárolja a rendszer, amíg az adminok nem vizsgálják ki.

Ki tudja milyen hülyeséggel jelentették a rendezvényt.

Egyébként remélem, miután tisztázódik a dolog (ami bőven vasárnap után lesz) a jelentgetők kapnak egy kis pihit facebook-n, már ha nem tilos a face-n ilyen jellegű megmozdulást szervezni.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) petipetya válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erre nem gondoltam. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#8) ZoliBen


ZoliBen
tag

Az ügy még ennek a posztnak a megírása előtt megoldódott.

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#9) alkatraz3000 válasza ZoliBen (#8) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Amennyiben?

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#10) petipetya válasza ZoliBen (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hogyan?

"nincs rá lezsóidő"

(#11) ZoliBen


ZoliBen
tag

Erre gondoltam: [link] első hír

Néha szomorú az ember, de néha NEM!

(#12) banhammer válasza ZoliBen (#8) üzenetére


banhammer
veterán

Nem, nem oldódót meg.

Nem tudom mit szólnál hozzá, hogy a péhán egy számodra fontos üzletet bonyolítasz le és egy névtelen feljelentés alapján pár napra pihenőre tesznek, a bolt meg elúszik.

Nagyon lesarkítva erről van itt szó.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) toeki


toeki
senior tag

internetadó - shit... ez persze nem vitatéma

De a "Miért nem hozza nyilvánosságra a facsé, hogy kiknek nem áll az érdekükben, hogy ne legyen tüntetés?"
ez is egy nettó baromság.
Ha Te jelentenél be/fel valakit (jogosan mert mondjuk csal lop hazudik) akkor feltétlenül azt szeretnéd hogy a face küldje el neki a neved cimed telefonszámod csak azért hogy holnap rádgyújthassa a házad is?

Nem a bejelentőket védem mert mint irtam nem értek vele egyet, de a face nem tudhatja h jogos bejelentés érkezik vagy nem, ezért a bejelentők nevét sem kiálthatja bele a világba...

(#14) banhammer


banhammer
veterán

Látszik, hogy a rendszer fél, mert ki az az őrült aki egy politikailag teljesen ártalmatlan? tüntetés szervezését megpróbálja megakadályozni?

Ennél már csak akkor lesz szebb a dolog ha a rendőrség a tüntetés napján megtiltja a tüntetés megtartását.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) Samus


Samus
addikt

Speciel kíváncsi vagyok, hogy a jelenleg "33ezer ott lesz" jelzésből mennyien lesznek tényleg ott. Ha már csak a fele megy el, az is nagyon komoly létszám már. Remélem sajtó is lesz kint.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) CloZee válasza banhammer (#12) üzenetére


CloZee
aktív tag

"és egy névtelen feljelentés alapján"

Csak itt nem egy hanem néhány ezer ember kell hozzá, ugyan azzal az indokkal.

(#17) toeki válasza Samus (#15) üzenetére


toeki
senior tag

kb 3-5 ezer. bár a hosszúhétvége plusszolhatja , a rosszidő pedig minuszolhatja.

egy dolog miatt nem megyek : nem vagyok kiváncsi a pártpropagandistákra és az általuk összeszedett 80éves hőbörgő nyugdijasokra akik azt sem tudják mi az internet csak mennek ahova vezetik őket.
Minden politikai oldalon ez van, nem fidesz - ellenzék viszonylatban irtam ez le.
Egyszerűen nincs olyan rendezvény ahol ne találkoznék túlfűtött gyurcsányorbánozó agyatlan barmokkal.

(#18) banhammer válasza Samus (#15) üzenetére


banhammer
veterán

Ha mar a tizede kinn lesz akkor az mar szerintem nagy szam lesz.

A lakajmedia el fogja hallgatni az ugyet vagy ugy adja majd elo, hogy erdektelensegbe fulladt a dolog.
Emlekezzunk csak vissza az Opera elotti tuntetesrol amiben ugy talaltak a dolgot, szinte senki nem volt kinn, a parancsot teljesito riporterbol meg ném lett.
(tabletrol irok ezert keves az ekezet)

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#19) Latza válasza alkatraz3000 (#4) üzenetére


Latza
aktív tag

Ha belegondolunk, nemrég még arról szóltak a hírek, hogy mennyire meg lesz adóztatva a Facebook meg a közösségi oldalak. Persze ha okosak vagyunk és a törvényhozók kedvére teszünk (khm, TV2), talán hajlandóak lesznek némi engedményre... :((
Ez is egy elmélet.

Mindenütt jó, de mindig elzavarnak.

(#20) Polllen válasza Latza (#19) üzenetére


Polllen
nagyúr

A facebook-nak tavaly decemberben 757 milló napi aktív felhasználója volt. Januárban 9.8 milló magyar volt itthon vagyis ha mindenki aktív lenne naponta, az is csak 1,3 %...

Ehhez vegyük hozzá, hogy egy amcsi cégről van szó, akinek az országa éppen fúj Mo-ra... Pont letojják, hogy mit szeretne a magyar kormány.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) Cyberneko


Cyberneko
tag

En feljelentettem Orban Viktor facebook lapjat, hogy "Ez a szemely zaklat engem", de nem sujtott le ra a banhammer. :/
Pedig erdekelne, hogy mennyi bejelentes kell, hogy valamit toroljenek...

(#22) toeki


toeki
senior tag

na ez egy csodálatos esemény lett...
méghogy internetadó elleni tüntetés...
felhergelt nemtúlokos emberek politikai demonstrációja egy bizonyos ember/párt/akármi ellen...

Az alapötlet lehetett volna jó, ha nem engedik rátelepülni a politikai uszitókat. Ezért nem megyek el semmilyen "civil" alapon szerveződő rendezvényre, mert olyan nincs. :W

(#23) Dany007


Dany007
veterán

Az a durva, hogy sem az m1-2 sem a tv2 nem mondott egyetlen szót sem a tüntetésről. Pedig voltak párezren...
Azért tényleg brutális milyen rendszer van kiépülőben itthon...

(#24) toeki válasza Dany007 (#23) üzenetére


toeki
senior tag

a párt-tv-k közül csak a hirtv nyomott élőképet, el is kalapálták őket picit - élőben...
ne félj, holnap egész nap nézheted m1-en a rombolást, mert az lesz a hir, nem az alapötlet

de ez várható volt, pár lelkes fiatal nemtudja megoldani h csak olyan ember menjen el a tüntetésre aki nem kiván vért...

[ Szerkesztve ]

(#25) banhammer válasza Dany007 (#23) üzenetére


banhammer
veterán

Érdekes, én néztem a lakájmédia hiradóját és volt róla szó benne.
Kb. 1-2 perc, de az több a semminél.
Utána a szokásos népbutítás ment, hogy Magyarország jobban teljesít.
Ha a királyi tévé hiradója szerint teljesítene Magyarország akkor 100%-os lenne a foglalkoztatás (nem közmunkásokkal) és a GDP az egekben lenne.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.