Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Drenadar


Drenadar
veterán

ne idegeskedj.
ha ott van a te városod, írd meg neki, hogy találkozzunk holnap itt és itt. felesleges idegeskedni és lehet megoldja az eladó. Bár gondolom esetek többségében nem, mert azért jelölt be mindent, hogy oda is fel tudja adni postával! :) Egyszerűen sokan nem nőttek még fel. hiányos információk, gyerekes hozzáállás, hazugságok...

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Vótmá'. Párszor. Legutóbb tegnap:[link]

Remélhetőleg az új hardverapróval megoldódik.

(#3) banhammer válasza D1Rect (#2) üzenetére


banhammer
veterán

Nem szoktam figyelni minden LOGOUT-os bejegyzést.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#4) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Ezeket én is megfigyeltem már. Teljes mértékben egyetértek.
Egyes emberek féltik a telefonszámukat. (szexhirdetéses szívatásra tudok gondolni)
Na hát nálam, ha nem adja meg, (mindegy, hogy venni akar vagy eladni) nem számít komoly üzletfélnek.
A hirdetés alapossága, szövege nyomán megpróbálom kiszűrni, hogy unintelligens/kiskorú személy adta fel az aprót, azokat ejtem, bármennyire fáj.
A települést részemről mindig beleírom a hirdetésembe: egyértelműen könnyebb eladni valamit környékbelinek. Sajnos nem mindenki jut el idáig. A több éves, nem érvénytelenített, nem up-olt hirdetések a másik kedvencem.
Ja, ha már Ő is itt van: D1rect kolléga útmutatóját minden hirdetési alkalommal felkeresem, pont erre való. Szerintem a hardverapróra történő regisztráláskor mindenkinek az arcába kéne tolni.
Az új hardveraprónak természetesen én is szurkolok ezek megoldásában. Szerintem nem kevés tárhely fog felszabadulni a takarítás után. :)

[ Szerkesztve ]

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#5) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én a hülye vevőket utálom :) Hirdetem ezt a 2gb ramot 4700-ért fix áron, és azzal kezdik, hogy 4000-ért akkor ő vinné, meg hol van. Mindig minden benne van az apróban, csak nem tudnak olvasni. Ráadásul nagyon sok troll van még mindig.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6) banhammer válasza Victoryus (#5) üzenetére


banhammer
veterán

Ennél csak az a jobb amikor azzal kezdik, hogy "add a felének a negyedéért", "nem cseréled el mechanikus csirke tollasító kézikészülékre".

A csúcs az volt nálam amikor a Corsair DOMINATOR 1066MHz DDR2 Dual KIT 2x1GB-re azt írta valaki, hogy csak az egyik RAM-ot vinné... ...na igen a másikat meg szegezzem fel a falra?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#7) banhammer


banhammer
veterán

Ami most kicsit felhúzott az az, hogy a megpirosozás meg valahogy elfelejtődött.

Ok, nem sokat számít, mert n+1 pirossal is lehet egy eladó tróger.

Írtam a vevőnek, hogy levettem a hirdetést, mert lejárt a megbeszélt 3 nap próbagarancia és legyen szíves pirosozzon meg (még a linket is mellékeltem, hogy hogyan kell stb).
De még a füle botját se mozdítja.

Kezd egyre jobban tele lenni az a bizonyos pohár...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#8) Victoryus válasza banhammer (#7) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Igen, ez így szokott történni. Nekem is lógnak 4 pirossal. Pedig csak 2 perc lenne, vagy annyi se.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.