Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) banhammer


banhammer
veterán

Dobogóra FEL!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Én is szurkolok szegénynek. Azért nem lehet olyan jó így "visszatérni". A csúcson kellett volna abbahagyni. De sz.tem a kocsi hibája volt az elmúlt 2 év

(#3) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Anno miatta néztem az f1-et, lehet most megint követni fogom! [bár 1-2 név kivételével az összes ismeretlen :D ]

Mentalita'

(#4) danih válasza Dany007 (#2) üzenetére


danih
addikt

Az idősek otthona drága mulatság, kell rá a pénzmag.

(#5) Lauda válasza Dany007 (#2) üzenetére


Lauda
félisten

Amelyik kocsi rosberg alatt gyorsabb volt? :DDD En is a rajongoja vagyok, de nem kellett volna visszaternie.

(#6) Wictor


Wictor
senior tag

Valahol lehet nézni az M1-en kívül? Borzalmas, rosszabb, mint az RTL-en volt. A két kommentátor legalább kétszer mondott hülyeséget / fő, valamint az a folyamatos "nyííííűűűű... nyííííííííííűűű" kocsizaj, mikor 1 helyben áll mindenki vazze', csak amazok beszélnek... Mintha direkt alátolnák.

Amúgy meg hajrá Schumi! Ja és puszi Alonsonak, holnap is így kéne... ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) gooool


gooool
őstag

Amikor a fénykorát élte nem bírtam, mert borzalmasan unalmassá tette a játékot...
Most már értékelem amit elért, és hogy még most is ott van néha.
De a McLaren első sor, több, mint szemet gyönyörködtető számomra...Hajrá Great Britain!! ;]

Üdv, Balázs

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Schumacher kiesett váltó hibával.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) Dany007 válasza Lauda (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Ja ez mondjuk igaz! :D Szegényem. Azért ennyi idősen gondolom már nem könnyű visszatérni. Főleg, hogy a régi idők óta azért elég sok szabály megváltozott. Mint autótervezési meg vezetési szempontból is.
A múltkor nyilatkozta a Ferrari, hogy lassacskán már egy pilótának több gombot kell nyomogatni meg tekergetni, mint vezetni.

Amúgy Sumi legjobb időszaka, ami nekem legjobban tetszett az az volt, amikor Hekkinennel viaskodtak. Az volt a legjobb!

(#10) banhammer


banhammer
veterán

Schumacher a mai napon kétszer esett ki.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) Lauda válasza Dany007 (#9) üzenetére


Lauda
félisten

Ebbol a mezonybol mar kioregedett, kar ezt eroltetni egy 7-szeres vilagbajnoknak, nem fog menni. Nekem a ferraris/massa-s idoszaka jott be. ;)

(#12) banhammer válasza banhammer (#10) üzenetére


banhammer
veterán

Basszus de hülye vagyok.
Az ismétlést is megnéztem.
Csodálkoztam is, hogy ma kétszer van F1?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#13) cskamacska válasza banhammer (#12) üzenetére


cskamacska
addikt

Ó bammeg, én meg már azt hittem hogy Schuminak olyan jól megy, hogy kétszer is ki tud esni egy verseny alatt.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.