Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) oxox válasza Kobe (#31) üzenetére


oxox
addikt

alkudozasrol:
elso alkalommal voltunk kint..silom road...kineztunk valami vazat talan.
kerdezzuk mennyi...ugye angolul nem mennek a szamok az eladoknak, ezert szamologepben mutogatja (ez bevett szokas a tavolkeleti orszagokban), azt irja 700 bat (talan 8ft volt akkor a bat), mondom az asszonynak *aki mar volt, hogy mondjon ra 500-at...olyan magyarosan...mire leintet, hogy figyeljek.
beir a szamologepbe 20-at...(20) ...nezek ra, hogy most ez mi...az elado no elkezdi fogni a fejet (en elkezdtem sajnalni), majd beir 400-at...ejj mondom....asszony kovetkezo licite..... 30...nezek ra megint kerdon...elado jajong majd beir 300-at...a vegen mar lattam elore, hogy hol fog talalkozni, es valami 120korul elvittuk...ha meselik nem hittem volna el. (mondjuk asszony nagy magus ezt eljatszotta pekingben is....a korabbi vasarlo, valami amerikai, belenezett a szatyraba, halva az arat, hogy mi mit vettunk (3x annyi cuccot negyedannyiert...felnezett az eladora kerdon, hogy mivan? , majd rank...majd odaszolt nekunk "good deal" ) :) :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.