Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) oxox válasza oxox (#41) üzenetére


oxox
addikt

atneztem megegyszer a kepeket gyorsan, hogy tenyleg annyira nem szol semmirol amit irtal, vagy csak elsonek tunt szamomra ennyire kevesnek...sajnos masodjara meg kevesebbnek ereztem (plane, hogy csomo emlek besurrant az agyamba, ami szinten az ottani elet/varos resze, es meg sem emlitetted)...siman atlehetne nevezni a cimet Bangkok/Thaifold egy plaza, es a szallasom bemutatasa...cimre.
Az, hogy meg nem erdekel az ejszakai elet....hat ez kb olyan mintha kimennel amsterdamba, es azt irnad, hogy nem erdekelt a red-line district...az is resze a varosnak az ottani hangulatnak, ott sem kotelezo semmi, ahogy BKK-van sem... (engem az elso alkalommal a csajom (aki azota az oldalbordam) "vitt" el a pin-pong showra, merthogy o mar volt kint korabban kint, es viccesnek/erdekesnek talalta, es mint mondta ilyet otthon ugysem latok...

szoval a cikk sry de szerintem vacak, az egyetlen ertekelheto benne szamomra, hogy vetted a faradsagot...de mintha valaki Budapestet ugy probalna bemutatni, hogy elmegy a westendbe lo 20kepet, majd megmutatja az alberletet + a hutojet...jahh es csinal 10kepet a reggeli hungaria krt-i dugorol....

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.