Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

ó régen én is toltam ezt a gamét, ha nem is volt a kedvencem. Két dolog, ami lehet, hogy 3:

- a T-72 tud légelhárítani a 120 millisével. Nationelen volt egy helikopteres sorozat mainek az egyik része arról szólt, hogy hogyan vívott 2 órás csatát irakban egy tank egy helivel. Persze a heli győzött végül egy irányított rakétával, de addig parán voltak, mert nemtudták hol a tank, csak hogy valami valahonnét lő rájuk.

- a játékban volt egy rkaéta fajta, amit az irány gombokkal lehettt vezérelni optikai szálon asszem. Na ezt sose tudtam megtanulni....

- az osprey helikopter csak pár éve lett rendszeresítve, tök érdekes, hogy már akkor is benne volt (jó tudom, a comanche meg sose lett rendszeresítve mégis 4 rész született belőle)

[ Szerkesztve ]

(#2) madstunt válasza JoeYi (#1) üzenetére


madstunt
addikt

már a nyolcvanas évek eleje óta fejlesztették így kerülhetett bele már akkor is

ami nagyon jó helikopteres progi még az a HIND. magyarhonba meg kötelező a MI24 miatt:D

[ Szerkesztve ]

(#3) JoeYi válasza madstunt (#2) üzenetére


JoeYi
őstag

ezt viszont rengeteget toltam

(#4) Janix14 válasza JoeYi (#3) üzenetére


Janix14
csendes tag

Nova Logicnak respect,ők alkották a Delta Forcét is :DDD

Humort vagy bölcsességet szeretne itt látni?Hívja a 1792-es számot,és szavazzon!

(#5) Drenadar


Drenadar
veterán

Igen ezzel a játékkal is sokat játszottam, de nekem az örök favorit az F-19 volt.

A Raptorra emlékszik valaki? arról is lehetne cikketírni nekem ez is egyik nagy kedvencem volt. Apropó, mai játékok közt nincs valami hasonló játék? :)

(#6) madstunt válasza JoeYi (#3) üzenetére


madstunt
addikt

Én is :)
Drenadar: én emlékszem, egy időben a kedvenc játékom volt, shoot 'em upok közt meg még mindig az
Hasonló shoot 'em up valamelyest a Tyrian 2000

[ Szerkesztve ]

(#7) bandiras2 válasza JoeYi (#1) üzenetére


bandiras2
senior tag

- a játékban volt egy rkaéta fajta, amit az irány gombokkal lehettt vezérelni

Blackhawknál alapértelmezettként még a Hellfire is így működött. Lehetett használni, ha az F-gombokkal kamerát beállítottad lövedékkövetésre.
Mindenesetre pont emiatt rühelltem a blackhawkot. inkább vittem a plusz párhuzamosított gépágyút. Ja, blackhawk párhuzamosított gépágyújával lőtt még bárki más rajtam kívül MIG-et?

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.