Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kmsw


kmsw
csendes tag

bocsi, új vagyok a logout-on, az előzetest nem sikerült beágyazni.
tehát itt tudjátok megnézni, ha érdekel:
http://www.youtube.com/watch?v=dg14wnHlnMQ

(#2) Lenry válasza kmsw (#1) üzenetére


Lenry
félisten

azért nem sikerült beágyazni, mert nem lehet egyelőre

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) benedekco


benedekco
addikt

az első egy baromi nagy film... a másodikat még nem láttam...
kár hogy manapság kevés az ilyesmi, vagy régen is kevés volt az ilyesmi film?

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#4) kmsw válasza benedekco (#3) üzenetére


kmsw
csendes tag

ha szereted Allen stílusát, akkor ajánlom azt is, nekem sokkal jobban tetszett, bár lehet, hogy azért, mert modernebb.

attól függ, hogy milyen fajta filmekre gondolsz.
most is vannak remek vígjátékok, például a Yes Man, a Pineapple Express, vagy a Tropic Thunder, és Woody Allen is rendez még.

(#5) kmsw válasza Lenry (#2) üzenetére


kmsw
csendes tag

értem már, köszi

(#6) benedekco válasza kmsw (#4) üzenetére


benedekco
addikt

hát ezaz... ugye ezt mindenki másképp látja, mindenkinek más tetszik...
Woody Allen sem a régi... a Yes Man-re kiváncsi vagyok, de még nem vettem rá magamat... a másik kettő meg valahogy egyáltalán nem érdekel, pl a szereposztás is eléggé sok Nekem...
pl most néztem meg a Office Space című filmet meg a Little Miss Sunshine-t, azok is jók voltak ugyan, de nem lehet egy lapon emlegetni pl Woody Allen filmjeivel, vagy az igazán elmebajos Monty Python művekkel, vagy voltak jó Zucker & Abrahams produkciók is, de ők is inkább a gagyit tolják manapság...

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#7) BioNiCMaN válasza kmsw (#1) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Ezt figyi:

Előzetes. ;)

Én átnézném a szöveget helyesírás ügyileg. ;)

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#8) kmsw válasza benedekco (#6) üzenetére


kmsw
csendes tag

pedig érdemes azokat is megnézni a Yes Man-nél valamivel jobbak. ;)
hát, igen a Monty Python utánozhatatlan kedvenc. :K

(#9) kmsw válasza BioNiCMaN (#7) üzenetére


kmsw
csendes tag

ügyes. :)
hát nézdd nyugodtan.
a mondatokat direkt nem nagybetűvel kezdem. :D

(#10) Doom válasza kmsw (#9) üzenetére


Doom
aktív tag

[OFF]Ne haragudj, de ezt nem bírom megállni.

"a mondatokat direkt nem nagybetűvel kezdem" - ha már veszed a fáradságot, és írsz egy cikket, amit ráadásul kiteszel a címlapra, ez lenne a minimum, hogy rendesen tagolod, jó helyesírással (ebbe a nagybetű is beletartozik). Sokkal nehezebb így olvasni, és az én szememet speciel bántja is. Érdekes módon, a tulajdonneveknél le bírtad nyomni a shift-et, akkor a mondatok elején miért nem? Hozzászólásnál tán még elnézhető (bár szerintem ott sem, de mindegy), de egy címlapos írásnál megtisztelhetnéd az olvasót a fentiekkel.
Bocs, ha keménynek érzed a megfogalmazást, de ez a véleményem.[/OFF]

Na de hogy a cikkhez magához is kapcsolódjak:
A Jade Skorpiót én is láttam, nekem bejött. A Holly Woody Történet is tetszett, a Süti, nem süti-t már kicsit untam, de nézhető. Szerintem az új filmjei is jók, amikben nem szerepel (Match Point, Vicky Cristina Barcelona), ezek nekem tán jobban bejöttek, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

(#11) littletweety


littletweety
csendes tag

Nekem csak egy-két Woody filmhez volt eddig szerencsém.Ezek közül az egyik nem is izgalmas volt,hanem inkább érdekes.Tetszett a stílusa. A napokban néztem meg másodszorra is. Most h ezekről olvastam,mindenképp megnézem majd őket valamikor.

(#12) Major Major


Major Major
őstag

A Zeliget nézzétek meg, az egyik legjobb filmje. Az újak közül tényleg nagyon jó a Jade Skorpió, de a Világ Második Legjobb Gitárosa mellett ez is elbújhat :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.