Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

let there be light!

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Hóóember


Hóóember
újonc

Szia!

Láttam értesz a hálózatokhoz, ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem, ment pü. ;]

De hogy ON is legyek, tegnap olvasgattam a HDD topikot, mert az enyém is vacakol és gondolkodtam azon, hogy priviben valakit megkérdezek, aki sokat segít a többieknek, de aztán inkább átnyálaztam a fórumot meg google és meg is lett a válasz. szóval könnyű tényleg megnyomni a "privát" gombot.

[ Szerkesztve ]

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Abszolút egyetértek. :K

Mivel leírtad a véleményed, ezután az ilyen irányú privikre szóló válaszodba belinkeled, és csókolom.

Az én gondom kicsit érdekesebb. Hozzám azzal fordultak páran priviben, hogy hú, olvastam az írásaid, nagyon jók, én is szeretnék írni, segítenél? Senkit nem utasítottam el kapásból.
1. Kiderült, hogy korrektorként "használna" az illető. Egyszer kétszer rendben van, de aztán szólok, hogy van ám KORREKTOR bőséggel, forduljon hozzájuk bizalommal. Na, erre jön az eredj te a f*szomba. Nagyon szívesen.
2. Korrektúra megvolt, csakhogy nem úgy szól az írása, ahogy ő szerette volna. Mint kiderült, ő a vázat szolgáltatta, rám hárult volna a feladat, hogy megírjam a történetet. Bocs, azt már nem, hiszen akkor nem a te írásod lenne. Már miért ne lenne az enyém, kérdezi, és végképp nem érti a dolgot. Hát persze, hogy menjek a 3,14csába. Nagyon szívesen.
3. Szia, blablabla, segítesz? Igen. Itt vége is, azóta nem jelentkezik egyik sem. Mit mondjak, nem bánom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) Def26


Def26
félisten

Én meg anyázó priviket kapok. Az se sokkal jobb. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) D1Rect


D1Rect
félisten

Én válaszolok.(ha képes érthetően leírni a problémáját)

(#6) bambano válasza Vakegérke (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

úgy én is jártam, hogy alapos volt a gyanú, hogy meg kellene írni helyette a cikket... szakmai cikket...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) Vakegérke válasza bambano (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Poén lenne megírni, megjelentetni, és az illetőt ötletgazdaként megnevezni. Vajon mi lenne a reakciója? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.