Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Diabolis


Diabolis
tag

Icipici apró kötekedés: A G Astra 2001 után lett galvanizálva. Legalábbis ha jól tudom.
De az enyém sem rohad, pedig Ő is 99-es.

Most egy hónap után visszakaptam a Vekit (blog készül), és basszus, imádom még mindig. Pedig eskü jó fiú voltam hazafelé az üres M6-oson. A Honda kezdte.... :D

De egy sónak is száz a vége: Az Opel (mármint OPEL, nem francia opel) szerintem jó autó. Az egyszeri munkásautóktól (Astra) és a középvezető (Veki) autók is. Fentebb nem tudom, nincs ismerősöm olyan autókkal. De ezek az autók még a megfizethető kompromisszumot jelentik. Astrához a mai napig van új alkatrész, de bontott is akad bőven. A 2.5 másik kategória, ahhoz már bontott cuccot is egyre kevesebbet kapsz, van ami nincs is (pl féltengely).
Be kell vállalni, hogy egy átlag GAstraval nem fogsz kitűnni a tömegből, cserébe a szerelőnél sem találkozol minden reggel a haverokkal. Sőt, a problémák jelentős részét némi műszaki vénával és yt videóval felvértezve otthon is meg tudod csinálni.
Én személy szerint szeretem az opeleket. Soha nem volt luxusautó, de megbízható. Igen, vannak kivételek, lefosott, elhanyagolt példányok. Kár értük.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.