Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Phvhun


Phvhun
őstag

Csináltak nemrég világító nyulat, aminek a génjeit egy retrovírussal (tiszta sci-fi) módosították világítósra embrió korában. Egyébként jó a hasonlat, és lehet jóra használni, pl betegség nélküli emberek, szuperokos emberek, persze ezt a békát kevesen nyelik le, mivel aki most él, arra már nem fognak ezek az előnyök vonatkozni. És akkor ha nekem nem lehet, akkor annak se lehessen, aki később születik (irigység nem egy könnyen elnyomható dolog, pl szerintem emiatt is maradtak abba a természetes úton az emberi nemesítéssel foglalkozó kísérletek is, amit azt hiszem angliában csinákltak, és valami a világ 50 legintelligensebb emberét hívták össze hozzá, hogy utódokat hozzanak létre, ami meg is történt, és ugye a szokásos dolog történt, hogy 1 évesen már beszéltek, 3 évesen zongoráztak, etc..)
Na és akkor bejön a képbe az összeesküvéselmélet is, hogy a csunya gonosz usákiai cégek gmo búzát meg kukoricát adnak el farmereknek, ami más másodjára nem képes kinőni, tehát mindíg attól a cégtől kell venni a vetőmagokat, és a szerződésben benne van, hogy senkinek nem adhatja tovább, de amugy a pollent a szél elviszi, és megfertőzi a többi "tiszta" gazdának az állományát is, és nekik meg fizetni kell annak a cégnek valami jogdíj szerű büntetést, hogy az ő gmo növényüket termesztették, pedig csak a szél vitte oda.
Vagy hogy távolkeletre a gmo gyapotot viszik ki sokkal olcsóbban, mert hogy az milyen szuper, közbe meg 10 év után egyből ki is derült, hogy mégsem olyan szuper, és van rá valami növénybetegség ott, ami jobban pusztítja az állományt, és már ezzel nem tudom mi volt a gubanc, régen néztem erről videókat..

Szerk: egyébként nem lehet erről (sem) igazán végleges következtetést levonni, van jó meg rossz oldala is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.