Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Erasmus


Erasmus
őstag

:R

még egy az lcd-s olvasási élményről: végig lehet gond nélkül olvasni egy könyvet úgy, hogy nem folyik ki a szemed?

skype-ot én relatíve sokat használok videóval. namost az ipadban ugye nincs front kamera (se), az egyik érv a galaxy mellett ezért ez lenne - de csak ha nem várják el, hogy mindenkinek, akivel videobeszélgetni szeretnék, szitnén legyen galaxy tabja.

(#2) bambano válasza Erasmus (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nehéz kérdés, még sosem próbáltam frissen kipihenten leülni tabot olvasni... egész napos desktop bámulás után meg hogy mitől folyik a szemem, az egy kérdés:)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Erasmus válasza bambano (#2) üzenetére


Erasmus
őstag

ok :)

(#4) MrTwister


MrTwister
őstag

Nekem 2 hete van meg kb. a cucc! Én is szeretem:-) Teljes könyvet még nem olvastam el rajta igaz csak jópár oldalt, de attól nem fáradt el a szemem. Csak ebookot olvasok rajta epubban. mkv megy rajta szépen, csak a tömörített fejléces audio/video sávokat el kell felejteni és minden fájlt darabolni kell 3,99GB-osra a FAT32 korlátai miatt.(belső mem is FAT32-es). Még a keletmatyit is lehet rajta olvasni a gyári alkalmazással! Videohívásra használjatok Tangot! Nekem az iphone4-emmel szépen "összecsörög" :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.