Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HuMarc


HuMarc
addikt

A Galaxy Tab Android 2.2-vel érkezett, és upgradelhető 2.3-ra :F Hogy jön ide a 2.1?

Nemrég kezeim közé került egy ilyen Tab, és teljesen egyetértek veled: Arra, amire kitalálták (neten böngészés gép nélkül, videónézegetés, egy kis játék, levelezés intézése stb.) ezekre tökéletes. Mondjuk ha olvasásról van szó, akkor inkább a Kindle-öm használom, nem egy tabletet, de kisebb hírolvasásokra egy tab sem rossz (szvsz.).

Azzal szerintem nagy szerencséd volt, hogy az akkuidő nem csökkent, amit én nyomkodtam (2-3 napig próbálgattam) annak már nem volt 6 órája egy akkufeltöltéssel, pedig nem is volt rendszeresen használva.

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Nekem egy 8.9 3G típusom volt, bő másfél évig nyúztam. 12 órát simán vitte az aksija. ICS-vel atomstabilan tette a dolgát. Pár blogbejegyzést is szenteltem neki. Az új gazdája is nagy megelégedettséggel használja.
Ezek az első generációs tabok még értek valamit.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) Tim82


Tim82
nagyúr

Én valamivel több, mint fél éve adtam el a magam SGT-jét (illetve cseréltem egy HP Touchpad-re, amit ideiglenes megoldásnak szántam addig, amíg nem veszek egy iPad Mini-t, aztán maradt).

Nekem egy komoly érvem szólt az SGT ellen és az a képarány. 2 év alatt nem bírtam megszeretni a 16:10-et olvasáshoz. Ezért is lett iPad Mini (mert 4:3 és IPS volt, ugyanúgy hordozható méretben - és az év első felében még nem volt dömping a 7-8"-os, 4:3 képarányú, IPS kijelzős és beépített mobilnet modemes droidos tabletekből).

Ezt az egyéni szocproblémát leszámítva azt kell, hogy mondjam, hogy semmiben sem kell máig szégyenkeznie az SGT-nek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.