Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

megnéztem a videót, és szobatársam átkiabál: mi volt ez a gúnyos káröröm? :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Eastman


Eastman
őstag

Az anyagi kár jelentős. Gall vontató a leggyengébb láncszem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#3) truba


truba
tag

Nem mondom, szép munka volt. Csak azt nem értem, hogy miért nem a Krazzal próbálták meg kihúzni a trélert.

(#4) bambano válasza truba (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

annyi eszük nem volt, hogy kihagyják a láncból a rönót... szóval erő van, iq nem annyira :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Vladi válasza truba (#3) üzenetére


Vladi
nagyúr

Arra volt akasztva a hajószállító. Különben a földön kell csúsztatni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#6) Agostino


Agostino
addikt

nem akarom védeni a rönót, de szerintem ez a megoldás akármelyik kamiont széttépte volna : [

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#7) Avicularia


Avicularia
veterán

Hát igen a kraz, a seregben ilyen hídvetőn voltam sofőr másfél évig. Egyszer behúztam a mosónál egy T-55 harckocsit aminek leállt a motorja. Nem gondoltam volna, de simán behúzta a kraz.

(#8) 33as válasza Agostino (#6) üzenetére


33as
senior tag

A kraz-t biztos nem tépte volna szét! :K

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#9) Agostino válasza 33as (#8) üzenetére


Agostino
addikt

hát azt biztosan nem, bár én alapvetően a mostaniakra gondoltam : ) azért mentségükre legyen mondva nem is pontosan erre találták ki őket : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#10) truba válasza Vladi (#5) üzenetére


truba
tag

Igen, de ahogy néztem,a trélert külön meglehetett volna akasztani. Így a traktort teljesen kilehetett volna hagyni a láncból, és mikor kint van a tréler a vízből visszaakasztani a traktorra.

Én ezt csináltam volna.

(#11) Eastman válasza truba (#10) üzenetére


Eastman
őstag

Persze, két oldalról, két drótkötéllel a két erőgéppel kihúzni a trélert. Kis hófehérke is maradhatott volna középen erőlködni, elfér az. De az alvázra, a vontatószemre így rákötni??? Nem száz aki kitalálta, az száz.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#12) Vladi válasza Eastman (#11) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nos úgy vélem, hogy egy szakkifejezéssel lezárhatjuk az események elemzését: elkúrták. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) Lauda


Lauda
félisten

Emberek. Barmilyen vontatot kotottek volna igy meg, az is szetszakadt volna. A vonoszem arra keszult, hogy a vontatot vontassak vele onmagaban, nem arra, hogy a vontatot+egy megpakolt potkocsit huzzon ki a vizbol ket masik tehergepkocsi.

(#14) Eastman válasza Lauda (#13) üzenetére


Eastman
őstag

Ennyi.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#15) banhammer válasza Lauda (#13) üzenetére


banhammer
veterán

Így!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) lapa válasza Lauda (#13) üzenetére


lapa
veterán

ettől függetlenül nem hiszem, hogy a mérnöki alaposság csúcsa ha így szakad le, nem pedig a vonószem rögzítésénél valami tervezett módon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.