Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

elvileg szabad hozzáférni, gyakorlatilag lehet, hogy praktikus lenne megvárni, míg végigolvasom és kivesézem az egészet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) Alg


Alg
veterán

amikor biztosítóknak tettünk ajánlatokat és azt a méltóságos nagyérdemű rablóbanda kegyeskedett elfogadni.

Eddig olvastam... :(((

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#3) bambano válasza Alg (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mert? érintett vagy?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) Alg válasza bambano (#3) üzenetére


Alg
veterán

Mondjuk.
Kicsit kezd már idegesítő lenni ez a "biztosító tolvaj rablóbanda" népszokás, mikor gyakran nem hogy az ügyfél, de még az üzletkötő sincs tisztában egy ilyen cég működésével... (lehet megérne egy "Tévhitek és városi legendák a biztosításban" cikket...)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5) bambano válasza Alg (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

teljesen mindegy, hogy ki mivel van/nincs tisztában, az, hogy én gürizzek a biztosító kegyeiért, irritáló. Súlyos, mély lenézés árad ebből a szokásból (hogy én teszek biztosítási ajánlatot a biztosítónak, nem ő nekem).

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Alg válasza bambano (#5) üzenetére


Alg
veterán

Ez egyszerűen így van lekezelve, de semmiben nem különbözik más szolgáltatótól, kár rugózni a szóhasználaton. Ugyanúgy bemész-kiválasztod-kifizeted mint bárhol máshol. (Nem kell "gürizned" érte)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#7) bambano válasza Alg (#6) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

bocs, de a továbbiakban nem akarok vitatkozni arról, hogy általában nem érted a problémát vagy csak az érintettséged folytán kaptál szelektív vakságot és funkcionális analfabétizmust. ebben a témakörben ne válaszolj többet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ühüm ühüm, valahogy egyetértek. Miért nem lehet amúgy egyszerűen írni az egészet, majdhogynem konyhanyelven, aki nap mint nap használja ezeket a k1b4sz0ttul formális szövegeket azoknak nem gond, de aki nem(és nem feltétlen buta vagy hülye), annak is sokszor előferdülhet, hogy 2-3x neki kell indulni a mondatnak mire megériti, hogy mi a fenét akarnak.

(#9) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

mostanra rágtam át rajta magam.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.