Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Tudom kit nem szabad felvenni, ha meg mégis akkor mivel kell hamar lerázni. Egyik kollégám folyton online, ha élőben dumál legalább olyan fárasztó mint telefonban.

(#2) bambano válasza Kolondrum (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

de van, hogy muszáj felvenni, mert ha azt mondja, hogy valahol valami műszaki baj van, az rám is tartozhat. csak amikor elmondta a mondókáját, akkor hagyni kéne dolgozni az embert.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) Jim-Y válasza bambano (#2) üzenetére


Jim-Y
veterán

Felveszed, elsírja a bánatát, majd miközben tartja te szépen leteszed a telefont az asztalra és nem szólsz bele hanem végzed a munkád. Két eset lehetséges:

-nem szól bele és megvárja míg végzel, pörög neki a számláló de ez nem a te hibád

- beleszól de te nem válaszolsz -> megintcsak nincs gond, mert a munkádat végezted.

(#4) bambano válasza Jim-Y (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

agresszióra agresszióval válaszolni... végül majd kézigránátokat hajigálunk egymásra?

mindig arról álmodozom, hogy legalább a közelemben levő emberek nem teljesen neveletlenek és képesek gondolkodni...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Jim-Y válasza bambano (#4) üzenetére


Jim-Y
veterán

hol ebben az agresszió? félreírtam valamit?

(#6) bambano válasza Jim-Y (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

letenni a telefont az asztalra, hogy hagy ugasson a paraszt, ne is halljam, a passzív-agresszió szép példája. akár tankönyvbe is mehetne.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#7) kmisi99


kmisi99
addikt

Ismerős a helyzet bár nekem nem épp a munkám de a környezetemben minden ismerős engem zaklat, hogy nem működik a pécé mi van vele csináld már meg és nem küldhetem el a picsába. Már egy ideje mindenkinek azt mondom, hogy egyáltalán nem értek a számítógépekhez.

(#8) bambano válasza kmisi99 (#7) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

én erre anno azt mondtam, hogy oké, megcsinálom, de én csak rendes bótokat ismerek, úgyhogy drága lesz. megmondtam mennyi, nem is kerestek többet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#9) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Szoktak bizony! Sok értelmes. A kedvencem mikor valaki megkérdi, hogyan jut oda... 2013-ban. mondjam el a fél város térképét. :C Aztán beállít egy a4-essel... egy 10k forintos gps-re már nem futja, barom? :W

Azzal nem leszel illetlen, ha elmondod: ehhez neked pici idő kell, de amint megvan a megoldás, máris hívod. Kb 25 perc és csörögsz. Visszhall... letesz. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) e=mc² válasza Vladi (#9) üzenetére


e=mc²
őstag

En azt megtanultam, hogy a "mikorra lesz kesz?" kerdesre nem szabad konkret idopontot valaszolni.

When it's done.

Ambulimax Provider

(#11) bambano válasza Vladi (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

persze, elmondom neki, és tartja tovább a telefont. nem hajlandó semmilyen más választ lenyelni, csak azt, ami neki tetszik.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) Mr X válasza bambano (#11) üzenetére


Mr X
veterán

Mi a megoldásod rá? Hogy kezeled az ilyet?

(#13) bambano válasza Mr X (#12) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyelőre nincs rá jó megoldásom.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) Vladi válasza bambano (#11) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Durva. Lemerülő mobil?
Max 2* lehet elsütni.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15) bambano válasza Vladi (#14) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Ha irreleváns hazugságot mondok neki, soha nem jut el az agyáig, hogy amit csinál, az helytelen.
igaz, így se...

nem szeretem azokat a dolgokat, amik csak elodázzák az elkerülhetetlent. ennek a balhénak egyszer úgyis ki kell robbannia, másképp nem oldódik meg. akkor minek húzzam?

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) Vladi válasza bambano (#15) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Most megerősítést vársz arra, hogy összebalhézz a kollégáddal?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#17) bambano válasza Vladi (#16) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem, azt önállóan is meg tudom tenni:) sőt, a főnökkel is, mert az a sportszerű :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) Eastman


Eastman
őstag

Én egyedül vagyok az irodában, nagyon sokszor kihangosítom a telóm és leteszem a gép mellé. Ő mondja, én közben végzem a dolgom, ha kell más dolgom. Ha épp' hallgat, akkor nem szórakoztatnám. Azt csinál a pénzével amit akar. Ha hallgatni akar...

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19) Lenry


Lenry
félisten

"oké, megnézem, visszahívlak, ha van valami, szia"
End call

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) bambano válasza Lenry (#19) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

rendes helyen az teszi le a telefont, aki hívott.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#21) Lenry válasza bambano (#20) üzenetére


Lenry
félisten

engem úgy kötöttek be, hogy akkor teszem le a telefont, ha már nincs több mondanivalóm

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) bambano válasza Lenry (#21) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

oké, de ha ráteszem, akkor balhézni fog.
az okozza a deadlockot, hogy várna egy mondatot, ami nem fog elhangozni és ezt nem tudom a fejébe verni.

bár végülis lehet, hogy igazad van, egyszerűbb és kisebb gond rátenni a telefont, mint odamenni hozzá irl és letépni a fél arcát...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.