Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blackydan


blackydan
senior tag

Jó írás lett, nekem mondjuk a festés is tetszik, jó persze látszik h élősszőr ugrottál neki ilyennek..de valahol csak el kell kezdeni. A Pandora meg nagyon állat, le a kalappal! :R
Én a magam részéről várom a további cikkeket :P

[ Szerkesztve ]

(#2) Rhino666


Rhino666
őstag

Codegen?! :F :Y

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#3) manoarc


manoarc
senior tag

Nekem kifejezetten tetszik , hogy a festés nem lett "profi" és a fehér még hozzáad egy kis plusszt. Mondjuk egy kis kábel rendszerezés még beleférhetett volna mert nem kerül szinte semmibe és nem is egy vészesen nagy meló. ;)

{。^◕‿◕^。}

(#4) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Uh, van még ide kábel a földön?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#5) banhammer


banhammer
veterán

Imádom a kék színt és ez az árnyalat nekem nagyon tetszik.
Az érdekes felhős színezés is bejön.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#6) rudi válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Ne feledd, ezt egy durván 10 éves átalakítás naplója.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) peti_s válasza Rhino666 (#2) üzenetére


peti_s
addikt

Pont vmi ilyet akartam én is írni.

(#9) dfdfdf


dfdfdf
őstag

nah öröm volt látni hogy kezdted a dolgokat és láttam képeken hova jutottál láttam a 2 szemmel hogy mennyire ügyesen dolgozol várom a folytatást!!!

(#10) PH-User válasza Rhino666 (#2) üzenetére


PH-User
addikt

Láttam már én is ilyen korai módosított gépeket, volt amiben GF4 volt fejemnyi polírozott rézhűtéssel, világítással stb. Itt a külső a lényeg. :)

Íráshoz: Nekem is van hasonló átalakításom, cikkem, de onnan eltűntek a képek. :(((
Ez is hasonló, nem lett rossz.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#11) korion


korion
senior tag

az a baj(persze nem baj!!),h a többi magyar magasra tette a lécet! :K
de 10éve lehet ők se voltak jobbak.
lássuk a többi házat!:)

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#12) Zolaash válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Adjak? :DDD

Rip and tear

(#13) Graphics válasza Rhino666 (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát mi indokol ennél többet ? ;]
2000-2003 között?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) zalman90


zalman90
őstag

jones965 mit szolsz hozzá ?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#15) Sub-ZeRo válasza rudi (#6) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Jogos. Bocsánat.

(#12) Zolaash : Hát ha nagyon megeröltetem magam akkor én is tudok néhányat össze szedni.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#16) Engineer086


Engineer086
Modder

Örülök én is annak, hogy láthatom a pályafutásod kezdetét! A festés első házhoz képest nem rossz, viszont a beépitett dolgok nagyon tetszenek, modding a javából! Várom a következő irásaidat :)

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#17) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Tetszik! Jó volt olvasni! Jó kis Codegen házikó! Nincs azzal a festéssel semmi baj, tök jó színe van. Ezek az egyedi megoldások adják meg az igazi értékét.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#19) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Látom jóféle SLOT1 konfig :C
A háttérben milyen gép van full bevizezve? :F akkoriba még nem nagyon voltak vízes konfigok főleg nem úgy mint az a háttérben lévő gép :U

Sub-ZeRo
Én pl most anyázom az Asrockot, mert a legújabb AM3+-os lapjaira nem képes se IDE se Flopy portot rakni, szóval most a (fő) gépembe se optika, se Mobilrack, se flopy meghajtó :U Helyette van 4db USB3, amit kb a hajamba kenhetek, mert arra meg nekem nincs szükségem :DDD

(#20) BaluC


BaluC
Modder

Nagyon örülök a pozitív fogadtatásnak :DD :R
A 2-es és a 3-as cikk / leírás is készülő félben van. Remélem, azokkal sem okozok csalódást. Próbálok sietni, ahogy időm engedi (mert a mostani művet is készítem + család + stb.), de ígérni nem merek.

Visszanéztem a képeket az első versenyről, és 7 (igen HÉT :Y ) vízhűtéses gép versenyzett kint, ha jól számoltam.
Az a gép, ami úgy belógott „Emphyteuta” gépe volt, és az 1-es sorszámmal versenyzett. Sikerült össze barátkoznunk és a modding versenyekre, csak, mint látogató járt ki. Ettől függetlenül évekig tartottam vele a kapcsolatot a közös Diablo 2-es, majd WoW os klánok ban. :D

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#21) Sub-ZeRo válasza bacsis (#19) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én meg annak örülök, hogy ezeket elfelejtik, már mint az ide-t csak hát dága alaplapokra raknka 8-10 sata dugót. :W Az usb3 meg nekem lenne jó, mert van olyan pendrive-om. Nem cserélünk.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#22) jerry311 válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


jerry311
nagyúr

Termeszetesen van. Pl. az osszes optikai meghajtom is azon log.
De most hogy igy mondod, lehet felkerult ram a szopoalarc. Igy utolag megnezve a hetfon erkezo alaplapomon nincs IDE port... :Y
Hoppaaa :W

(#23) PH-User válasza jerry311 (#22) üzenetére


PH-User
addikt

Én is így jártam a P67 Pro3-mal, de nekem szerencsére van itthon egy SATA vezérlő-kártya, amin van egy 2 csatornás IDE vezérlő is szóval... :DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#24) blasko92


blasko92
őstag

Nagyon jó lett az írás és az átalakítás is! :)

A festés pedig különösen tetszik. Olyan lett, mint a fodrozódó tengervíz.
A billentyűzet és az egér alatt kivilágított plexi nagyon jól néz ki :K
Érdekes, hogy az egyedi festés hogy meg tudja változtatni a gyári ház kinézetét. Jó kis kondizás lehetett egy ekkora házzal lan partykra járni.

A DCMM-en elnyert 2. helyezésért pedig gratulálok :R

Remélem olvashatom majd a folytatásokat.

(#25) BaluC válasza blasko92 (#24) üzenetére


BaluC
Modder

Köszi, az elismerő szabakat :B
de ez a "...mint a fodrozódó tengervíz" EZ nagyon tetszik. Senki nem mondott rá ilyen szépet :DD
Viszont a kondizásban igazad van / volt. hiába volt az a két markolat rajta, amivel, ugyan sokkal könnyebb volt cipelni, de a legtöbb esetben egyedül vittem. A csomagtartót elfoglalta és csak egy táska fért be mellé (CD-k, Egér+bill, váltás ruha, stb.) DE a 19"-os CRT monitort sem volt egyszerű betenni.

A "rekord" hogy egy 3 ajtós Suzuki Swiftbe:
- EZ a gép ÉS 2 másik
- egy 19" os és két 17" CRT monitor (igen három)
- Három lelkes "fiatal" + egy csomag ami 3-4 napra kellhet
- ÉS még a sofőr is! :Y
A mai napig nem tudom, hogy magyaráztuk volna meg ha egy Sün megállít! :U

BaluC

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#26) jones965


jones965
Modder

Most már hivatalosan is üdvözlünk köreinkben.

Várom a többi bemutatódat is. :)

(#27) BaluC válasza jones965 (#26) üzenetére


BaluC
Modder

Szia :D és köszi :DD

Érdekelne a véleményed / meglátásod ezzel a géppel kapcsolatban, de nem csak engem, mert (#14) zalman90 személyesen meg is szólított téged, hogy nyilatkozz :K

Amúgy azért vagyok most is a gépnél, mert készülnek a folytatások. Szegény Kalandornak adtam munkát ezzel :U de talán a többivel nem lesz ennyi gondja. :U

BaluC

[ Szerkesztve ]

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#28) modd3r


modd3r
őstag

Na igen,azok a kellemes 2003-as emlékek.... ;)

(#29) LeslieG Jr. válasza BaluC (#27) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Jéé egy ismerős. :R BaluC vedd elő a flex-et és zúzd szét a PC házikókat és készíts még sok szép és kreatív házikót!

u.i.: A Predátorral csak sötétben szabad találkozni, hogy szétrúgd a PC-t egy LAN party-n. :P :DD

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#30) BaluC válasza LeslieG Jr. (#29) üzenetére


BaluC
Modder

:Y Jééé és tééényleeeg egy ismerős :DD Régi Lan party-s emlékek.

Ezt a házat még/már te is láttad párszor, de emlékeim szerint cikiztetek is miatta :P
Amúgy a Predátorokra nem ugrottam (akkorát) de az Alien-ekre viszont igen nagyokat. Ezt a házat oldalba is rúgtam párszor miattatok. :U és azt is jól bírta a festék :DD

Szerk: és hogy más is képbe kerüljön: az AvP 1-2 -vel toltuk rengeteget a Lan-okon... a sötétben... és azok a stabil talpak a PC alatt tesztelve lettek párszor a fent említett módon :B

BaluC

[ Szerkesztve ]

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#31) macilaci78 válasza Sub-ZeRo (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mert az a procifoglalat és az AT-s bill annyira elterjedt manapság? ;] Nekem ezek tűntek fel először.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#32) Soccer-Tv


Soccer-Tv
Modder

Ezt a módosítást eddig én is csak képeken láttam és nem tudtam a részletekről.
Mint mindenkinek valahol el kellett kezdeni,és úgy gondolom ez semmit sem von le a kész gép részletes és átgondolt megvalósításán. :K
Nagyon tetszett a leírás és én is várom a további részletes beszámolóidat.
Annak pedig nagyon örülök hogy itt az oldalon is kedvező fogattatásra talált.
:C

[ Szerkesztve ]

(#33) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Hát én is csak gratulálni tudok. Nagyon jó lett, főleg abban az években. Akkor ez nagyon nagy dolognak számított. Várom következő írásodat, sok sikert hozzá! :)

(#34) BaluC


BaluC
Modder

Köszönöm mindenkinek az elismerő szavakat :B

SPOILER Veszély!!!
Akik nagyon türelmetlenek azoknak itt van pár kép, hogy mikről is fogok irkálni. :Y (legalábbis ez a terv első fele)
Veszélynek vége!

Akik meg türelmesebbek azoknak lesz meglepetés bőven! :)

BaluC

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#35) Bari válasza BaluC (#34) üzenetére


Bari
Modder

Üdv BaluC kolléga

Jó volt olvasni Te hogy kezdted a moddingos létet, várom a többi írásodat.

Üdv: Bari

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.