Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Balrog válasza IO.sys (#30) üzenetére


Balrog
tag

110%-ig egyet értek veled. Én csak azért nem használok Foxpostot vagy MPL csomagautomatát mert egyik sincs a városban. Egyébként mennyivel egyszerűbb és kényelmesebb. Bármikor odamehetsz feladni/átvenni a csomagot és várni sem kell.

Egyébként nekem a postával sincs bajom. Évek óta Vaterafutár + MPL-t használok. Kényelmes mert itthon kitöltöm a feladólapot a postán pedig csak átadom a csomaggal együtt és kész is. Van nyomkövetés, 150e forintig biztosítva van a csomag aminek nincs plusz díja, és egy napos a kézbesítés, házhoz, postapontra, csomagautomatába. Ennél kényelmesebb és biztonságosabb már tényleg csak az lehet amikor az ember otthon ücsörög a fotelban és várja hogy becsöngessen a vevő. Ezt elismerem.

(#33) idegen lény
Erre írtam hogy: "Kellő körültekintéssel és ovatossággal itt a hardveraprón is lehet bárkinek csomagot küldeni. Újaktól előre el kell kérni a feladás árát a régiekben pedig meg lehet bízni." Ha az új felhasználó nem veszi át akkor az ő pénze bánnyja hiszen előre elkértük tőle a feladás árát. A régiekben/ sok pozitívosokban pedig általában meg lehet bizni. Meg kell nézni milyen rangúak, hány pozitív értékelésük van és az alapján ellehet dönteni, hogy megbízható-e vagy sem. Ha nem bízol meg benne tőle is elkéred előre az utalás árát.

Ha előre elkéred az utalás árát akkor igazából csak az időt veszited el ameddig visszakerül hozzád a termék. Ez eltalában 1 hét körül szokott lenni. Pl. a postán alapból 5 napig örzik meg a csomagot utána visszaküldik a feladónak.

[ Szerkesztve ]

Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.