Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) BaLee válasza icemad (#1) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hű tényleg a Stunt Car Racer, azzal mennyit játszottunk. :)
Az Elvira is remek játék lett volna ha tudok angolul, így sajnos kimaradt, de pl. a Turricannal is játszottunk sokat.

PC-n pedig az eredeti Dunegon Keeper az tényleg mekkora egy ötlet és milyen remek játék volt tényleg, azzal én is elég sokat játszottam, Imperium Galactica 1-2 szintén örök klasszikus na meg így visszagondolva a Command & Conquer az volt az igazán nagy királyság. Első modemes játékom, betárcsázva hívtam fel haveromat és játszottunk egymás ellen C&C-vel majd hó végén jött a 8000Ft-os telefonszámla, mert a helyközi 1. díjkategória nem állt meg 150Ftnál. :DDD

Amúgy nálam amibe a legtöbb óra ment az a Counter Strike, nagyon rá voltunk függve az ezredforduló környékén. Szerintem több 1000 óra felett járok vele, bár azóta ugye már annak is volt pár változata de a CS:GO ban is van párszáz órám. Nemrég csodálkoztam rá, hogy kb. 4-5 éve nem is játszottam vele, ránéztem mit érhetnek a régi skinjeim. Leesett az állam, az anno 4-5€ körül vett skinekből volt ami 80€ körül ment el, kiárultam 3-400€-t a régi skinekből. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.