Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) penge111


penge111
addikt

Nagyon várom, a Divinity Original Sin II-vel már bizonyított a csapat, ezzel sem hiszem, hogy csalódást fognak okozni... Ha valami csoda folytán magyar nyelv is kerülne be, az óriási lenne. Valahogy ezt nem lehetne feléjük jeleni, ha már a zenék valamilyen szinten kis hazánkhoz kötődnek :B

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Várós!

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) IreN!CuS válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Félve várós

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#4) bazccka


bazccka
tag

Remélem lesz olyan a grafika, mint C64-en.

(#5) Hieronymus válasza bazccka (#4) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A videó alapján inkább filmszerű lesz, mint C64 minőség. Az is látszik, hogy a gépigény is jelentősen felülmúlja majd a C64 képességét. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) Shepard


Shepard
tag

Na erről nem szabad majd lemaradni. Szerintem egyébként próbálják majd a Divinity-khez képest még magasabbra tenni a lécet, minden téren. Addig is: "Go for the eyes, Boo!" :C

(#7) zolomon17 válasza IreN!CuS (#3) üzenetére


zolomon17
senior tag

+1

Kiváltképp a Divinity miatt, az elsőnek nagy reményekkel mentem neki, de nem tudom, hogy mikor volt olyan RPG amiből azért léptem ki, mert a halálba idegesítettek a végtelenségig elnyújtott és istentelenül modoros párbeszédek :(

Pixel 7 + Xiaomi Mi Pad 5 + ASUS ROG STRIX GL502VS

(#8) Shepard


Shepard
tag

Elnézve a tegnapi bemutatót, ez inkább Divinity 3, mint a Baldurs következő része. Ami nem feltétlen baj, csak fura... az egész motor, grafika, animációk, minden inkább előbbire hajaz. Kíváncsi leszek, ilyen köntösben, milyen fogadtatásban részesül majd a rajongók körében.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.