Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) desu


desu
csendes tag

hát igen :) ezért vagyunk mi!

Mi a f*szom az az internet?

(#2) Balancee válasza desu (#1) üzenetére


Balancee
aktív tag

CSao! Bövebben... :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#3) desu válasza Balancee (#2) üzenetére


desu
csendes tag

bővebben
ezért vagyunk mi kis csitergeci cfg-s wh-s kockak, hogy legyen kiről írni és lehessen kit anyázni ha meghalsz. :DD
amugy igaz... miért sír az aki még megvenni se képes a játékot?

Mi a f*szom az az internet?

(#4) Balancee válasza desu (#3) üzenetére


Balancee
aktív tag

A két mondatod kicsit üti egymást vagy én nem értem. Az elsöben azt irod "azért vagyunk mi" stb stb. Csiter vagy?
A másikban meg azt irod "minek sir az aki nem veszi meg eredetiben a játékot". Nekem meg van eredetiben az edig megjelent öszes rész. Amit meg leirok az 3 év cod-os tapasztalat. Nem mindegy szerintem ha egy pro szed le vagy egy cheater, ws aki még be is valja, hogy csal.
Abban meg igazad van, hogy valaki a jol játszokat lecsiterezi. Viszont én nem álltalánositotm. hanem pont azokrol irtam itt akik a viselkedésükkel és a csaló progig használatával elrontják mások játékat. A cod is és az uo is az ilyenek miat halt/haldoklik. Tanuljanak meg játszani. Mindenki volt kezdő. Meg mindenkit lámáztak. Gyakorlás azt jo lesz. A cheat olyan mit a gyurásban a steroid. Gyorsan megnösz, de eröd az semmi.

[ Szerkesztve ]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#5) desu válasza Balancee (#4) üzenetére


desu
csendes tag

Hehe. Az első mondatot értelmezd ugy ahogy akarod :) (hiába mondom h nem vagyok csiter ha mindenki szerint az vagyok)
A másodikat nem rád értettem, hanem arra aki ott csíterezi a népet orrba szájba és még arra se volt képes, hogy megvegye a játékot amivel játszik... szánalom(és itt most mondhatnék nagy neveket is...)

Mi a f*szom az az internet?

(#6) Balancee válasza desu (#5) üzenetére


Balancee
aktív tag

Igy teljessen világos, és igy értem is.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#7) Fastercowboy


Fastercowboy
tag

Megint ez a téma, amit semmi értelme megint taglalni. Főleg így sajnos. Teljesen egyetértek Veled Balancee, de úgysincs ellenük fegyvered. Itt van desu pl. Sokak szerint wh-s, és még ki tudja mi minden. Wh-snak biztos nem wh-s, de sem ez, sem az egyéb vádak, amiket kapott nem érdekelnek, mert alapjában van gond a sráccal. Innentől felesleges is belemenni mélyebben a történetbe, mert véleményem szerint az alapgond nem a csalással van, hanem a játékosok hozzáállásával. És ez mindkét oldalra igaz. A vádlottakra is és a vádaskodókra is. A játékosállomány fele élből pszichológiai eset. Nekem ne álljon neki kanyázni egy 12 éves. Eleve nem vágom, mit keres a gép előtt egy 10-12 éves emberke éjfél körül...
Neveltetés kérdése az egész. És ezt már semmi nem tudja kiölni belőlük.
Úh. veszett fejsze nyele az egész harc.

Ui:desu, bár én abszolút senki vagyok a cod scene-ben ,még ha Te próbáltál is úgy beállítani, mintha vlmi nagyképű seggfej lennék, mégis vettem a fáradtságot, és eredeti játékkal játszom.
Mellesleg az a tiszteletteljes kérésem lenne, h. a jövőben kerüld a SIE Buzi, és hasonló "fantáziadús" nevek használatát. Azt hittem, ennél azért eredetibb figura vagy...

(#8) desu válasza Fastercowboy (#7) üzenetére


desu
csendes tag

teljesen egyetértek veled :)
hajrá sie

[ Szerkesztve ]

Mi a f*szom az az internet?

(#9) Varga Csaba


Varga Csaba
aktív tag

Muhaha!

Ha valaki skilles az egy dolog, aki meg csítel az egy másik..

A nagyarcoknak meg csak azt ajánlanám fel, hogy toljunk egy lanpartit, de úgy hogy gépet cserélünk és kiderül, hogy valóban skill e a skill...
(persze ha csít ment nála akkor helyben megkapja a jutalmat is) :W :W

A sok gyakorlással szerzett képességed mindig veled van, és nem a géped merevlemezén lapul, ezért lehet kiröhögni azokat a nagyarcokat akik megfutamodnak egy ilyen ajánlattól.

Én pl. mindíg egyformán teljesítek, vagy egyformán jól vagy egyformán szarul, de azt magamtól minden segítség nélkül... :D

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#10) Balancee válasza Varga Csaba (#9) üzenetére


Balancee
aktív tag

Nálam is ez a helyzet. Igaz én 2004 ota tolom a cod ot. Igaz eleinte még uo és kb 2 éve cod2. Sajnos viszont mostanában azt látom/tapasztalom, hogy egyre többen lenyomnak. Föleg új nevek akikröl elötte nem is hallotam. Mert ugyebár enyi jétékban eltöltött idő után az ember megjegyez elégsok játékosnevet. Azokkal akikkel évekota találkozom a szervereken, érdekes modon a játéktudásunk is elég közel van egymáshoz. Személy szerint ezért is kezdek mostanában más internetes játékok felé kacsingatni (wow)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.