Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) bakter24


bakter24
őstag

A játékkínálat nem túl erős jelenleg, de bízom benne, hogy mivel nagy cég, meg agyonhípe-olt konzol, így nem fogják cserbenhagyni, mint a sima Wii-t (asszem az volt rövid életű, de felületesek az információim vele kapcsolatban)

Már régebben is gondolkodtam ilyesmin, és pont a PS4 volt a vágyam az Unchanted miatt, az nekem való játék, de mindig azzal győztem meg magam, hogy PC-n sem játszom, valahogy nehezen kezdek bele. A felnőttkor átka, mindig van valami más tennivaló :D De ezt magammal tudom vinni melóba, ahol tengernyi időm lenne vele mókázni, szóval én is kapnék valami extrát :D

A gyerek szerencsére nagyon ügyes az ilyesmivel, meg óvatos is, táblagépre is vigyáz, ráadásul nálunk az a rendszer, hogy semmi ilyesmivel nem áll neki magától, hanem közösen, vagy ha odaadom neki, és csak hétvégén. Sokmindent játszunk együtt, vagy csak nézi, és én irányítóm, ő meg hozza a döntéseket. A zeldán kívül valami casual dologra gondoltam még rá, vagy a Mario Cart-ra elsők között, és utána megvárni, mi jön még. A Splatoon is érdekes koncepció, csak ugye drágák rá a játékok.

A kontrollertől félek egyedül, mert azt többen lehúzták tesztben, hogy nem jó, de mindenki másikhoz hasonlította, nem tudom, így hogy egyik nagy vetélytárs kontrollerét sem ismerem, milyen lenne megszokni, mi hol van, meg a fogását.

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.