Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) SzilagyiTibi


SzilagyiTibi
csendes tag

Szia, legutóbbi kommentem óta használom a ROM-od (az okt. 22-est), de most egy eléggé érdekes problémával találkoztam. Viberen beszélgettem, igaz egy huzamban elég sokat, közben jött az értesítés Facebook Messengeren, amitől az értesítési fény elkezdett kéken villogni. Mikor legraktam, kikapcsolt a kijelző, villogott a fény, viszont a kijelző nen kapcsolódott vissza (hosszan lenyomtam a bekapcs gombot és reagált mert rezzent egy picit), bárhogy is próbáltam, a gombokat addig nyomkodtam míg a boot animáció be nem jött és be nem töltött újra a rendszer. Végig villogott a fény, és miközben ezt írom is villog, hiába indult újra, igaz nem a Sony logótól. Mikor bekapcsolt a teló a háttérképem visszaállt az alap CM-esre. Elég fura volt, régebben néha feldobta hogy a systemui leállt... A Gem Emerald CM témát használom Nova Launcherrel. A Greenify is fel van telepítve és használom, ha ez befolyásolna valamit. Mi lehetett ez a baj és hoyy tudnám megelőzni? :O Ez már másodjára történt, akkor kb. 5 perc múlva kapcsolt vissza a kijelző akárhányszor nyomtam le a power gombot. A válaszod/válaszotokat előre is köszi. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.