Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #39306496


#39306496
törölt tag

De igaz, én a csajokat nem értem pl :O :))

(#2) M24 válasza #39306496 (#1) üzenetére


M24
tag

Miért nem érted őket?

se4ever W595/ http://ppk.hu/14024 ingyen sms

(#3) eastsider


eastsider
nagyúr

a barátság is kapcsolatnak számít, csak nem párkapcsolatnak... :)

amúgy igazakat írtál... de ha szeret valaki valakit, akkor mérne vallaná be?

[ Szerkesztve ]

(#4) Thunderzolee

Természetesen, hiszen azért vagyunk egy pár valakivel, mert nincs titkolnivalónk egymás előtt. Ebből lesz kapcsolat. Bizalom. Feltétel nékül. Ha ez nem működik, akkor meg kár erőltetni. Sok lány bele is esik ebbe a hibába, inkább tűr, de meg nem szabadulna hőn áhított "szerelmétől".
Pasik meg ki is használják rendesen. :(

Am ez valami üzenet lenne Részedről valakinek? :F
Felbukkansz a semmiből (na jó, a hypertérből), és furcsákat írsz. ;)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) Turbolada II


Turbolada II
őstag

Inkább a motorozás és a zenélés. A legtöbb embertől feláll a szőr a hátamon, legyen az férfi vagy nő.

"A szabadság az, ha szabadságunkban áll kimondani, hogy kettő meg kettő négy (kivéve Prohardver :D). Ha ezt megtehetjük, minden egyéb magától következik." 1984 "Magyar" Telekom, ja nem csak sima.

(#6) blwolf_89 válasza eastsider (#3) üzenetére


blwolf_89
csendes tag

"de ha szeret valaki valakit, akkor mérne vallaná be?"

Mert például fél attól, hogy nem fogják viszonozni.

Software is like sex; it's better when it's free. Linux user #431260

(#7) ReJim válasza blwolf_89 (#6) üzenetére


ReJim
őstag

vagy fél attól, hogy megijed tőle az illető és hátrálni kezd.
ez mondjuk akkor a legrosszabb, ha a sikerül egy barátba beleszeretni... mert onnantól kezdve mindenképpen változik minden...

amúgy ez üzenet, szerintem.
viszont minden kapcsolatban szükség van az őszinteségre: legyen az baráti, pár, üzleti, vagy testi...
alapvetően az élet egyik legfontosabb elve az őszinteség. (nálam)

</end.?>

(#8) badGoblin


badGoblin
újonc

eastsider: igazad van, így utólag tényleg párkapcsolatnak írtam volna.
Thunderzolee: egyetértek. egyébként igen, ez valami olyasféle lenne. hát, felbukkantam, és most itt vagyok. :)

tényleg akkor a legrosszab, ha egy barátba sikerül beleszeretni. és ReJim... teljesen egyetértek, csak tudod nekem még nincsenek üzleti és testi kapcsolataim. ;)
"alapvetően az élet egyik legfontosabb elve az őszinteség."
igaz. de van amikor jobb, ha kussban marad az illető, még mielőtt magára haragítaná azt, akit szeret. ;)

Nem azért jöttem a világra, hogy az elvárásaid szerint éljek, ahogy te sem azért születtél, hogy megfelelj az én elvárásaimnak

(#9) ReJim válasza badGoblin (#8) üzenetére


ReJim
őstag

igen, sokszor jobb, ha kussol az ember. de van egy másik oldala is: egy barát mindig az marad. és melyik a jobb, ha a lelkiismereted gyötör, amiért nem szólsz neki, vagy ha "próbára" teszed a barátságodat azzal, hogy elmondod neki. ha emiatt kerülne, az meg valamilyen szinten meg jó, mert elfelejted.
(csak akkor rossz, ha tényleg egy nagyon jó barát, akire szükséged volna...)

</end.?>

(#10) badGoblin válasza ReJim (#9) üzenetére


badGoblin
újonc

teljes mértékben igazat adok neked. :K ha olyan dologról kussolsz, ami miatt lelkiismeretfurdalásod van, akkor egyszerűbb és könnyeb, ha elmondod. még akkor is, ha tutod, ezzel a barátságotokat a "szakadék szélére állítod".
és akkor viszont nagyon rossz, ha egy olyan emberbe szeret bele az ember, aki nagyon fontos számára és szüksége van rá. :/

Nem azért jöttem a világra, hogy az elvárásaid szerint éljek, ahogy te sem azért születtél, hogy megfelelj az én elvárásaimnak

(#11) Thunderzolee

Zárójelben jegyzem meg halkan, h a testi kapcsolatnak nem feltétlenül szerelem az alapja. Barátok közt is lehet testi kapcsolat. :B
Ez is egy járható út.
Sokszor jól is működik.

És szeretni nem csak a párunkat lehet, a legjobb barát(oka)t/barátnő(ke)t is.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) blwolf_89 válasza badGoblin (#10) üzenetére


blwolf_89
csendes tag

"tényleg akkor a legrosszab, ha egy barátba sikerül beleszeretni"

Ezt nem kell bemutatni... elég sok kellemetlenség fordulhat elő ha nyilvánvalóvá teszed az érzéseid.

"ha olyan dologról kussolsz, ami miatt lelkiismeretfurdalásod van, akkor egyszerűbb és könnyeb, ha elmondod. még akkor is, ha tutod, ezzel a barátságotokat a "szakadék szélére állítod"."

Ha az őszinteség miatt kerül "szakadék szélére" akkor lehet, hogy már egyéb gondok is vannak, hacsak az amit éppen véghez vittél és szavakba öntöd a barátság elleni cselekdet volt... Szerintem mindent a legjobb megbeszélni és a másik fél is fogja, szerintmem, értékelni az őszinteséget...

[ Szerkesztve ]

Software is like sex; it's better when it's free. Linux user #431260

(#13) badGoblin


badGoblin
újonc

Thunderzolee: igaz. és a legjobb barátokat is lehet sőt kell szeretni. de az már kissé zűrös, ha szerelemből...
blwolf_89: lehet, hogy akkor érzed magad jobban, ha elmondod mit érzel.
és igaz, hogy lehetséges, más egyéb probléma is van. szerintem is jobb megbeszélni a dolgokat, és ha igazi barát, akkor értékeli az őszinteséget. :K

Nem azért jöttem a világra, hogy az elvárásaid szerint éljek, ahogy te sem azért születtél, hogy megfelelj az én elvárásaimnak

(#14) ladybug


ladybug
őstag

Nekem a legjobb barátom lett a férjem. Először megijedtünk, hogy mi lesz a barátságunkkal, de szerencsére az sem veszett el. Sőt, ahogy a szerelmünk elmélyült, úgy mélyült el a barátságunk is.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#15) blwolf_89 válasza ladybug (#14) üzenetére


blwolf_89
csendes tag

Ez nagyon jó dolog. De sok esetben eléggé ellentétes folyamatok zajlanak le :(

Software is like sex; it's better when it's free. Linux user #431260

(#16) Thunderzolee válasza blwolf_89 (#15) üzenetére

Azért érdemes megpróbálni, finoman puhatolózva, és ha érezzük, h falakba ütközünk akkor nem kell erőltetni.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#17) ladybug válasza Thunderzolee (#16) üzenetére


ladybug
őstag

Hát, mi eléggé finoman puhatolóztunk. Már a barátaink kérdezgették, hogy miért nem jövünk össze, amikor mi még kézzel-lábbal hadakoztunk. Kb fél évig folyt ez, de mi nem is foglalkoztunk velük. Aztán győztek az érzelmek. :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#18) badGoblin


badGoblin
újonc

ladybug, nagyon szerencsés lehetsz :)
blwolf_89, igaz, de ebbenThunderzoleeval kell egyet értenem.

Nem azért jöttem a világra, hogy az elvárásaid szerint éljek, ahogy te sem azért születtél, hogy megfelelj az én elvárásaimnak

(#19) blwolf_89 válasza badGoblin (#18) üzenetére


blwolf_89
csendes tag

Igen, de nem mindenki követte Thunderzolee tanácsát :W :W :W

Software is like sex; it's better when it's free. Linux user #431260

(#20) badGoblin


badGoblin
újonc

blwolf_89, énis beleütköztem egy nagy falba :W :W
mondjuk nem éppen puhatolóztam, de hát ezven... már nem lehet megváltoztatni. valamikor csak megtaláljuk az igazit... ;) :)

Nem azért jöttem a világra, hogy az elvárásaid szerint éljek, ahogy te sem azért születtél, hogy megfelelj az én elvárásaimnak

(#21) Thunderzolee

Hát nem tudom, de ha egy lány közeledne felém, akit régóta barátnak tartok, és minden izéjét megbeszéli velem, akkor elég nagy m×rha lennék visszautasítani, főleg ha nagyon kedvelem, és irigyeltem azokat akikkel járni szokott. :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) M24 válasza Thunderzolee (#21) üzenetére


M24
tag

1et értek veled bár valahol meg szerintem ez nem jó mert ha már mindent tudsz róla az már megint nem jó mert akkor nem lesznek meglepetések a napjaitokba remélem érthető mit szeretnék ezzel mondani.

se4ever W595/ http://ppk.hu/14024 ingyen sms

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.