Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hakosh


hakosh
tag

ON: Érdekes fejlemény, de szerintem ezután is azzal fognak érvelni, hogy "nem kell bizonyítani, elég ha csak egyszerűen működik".

OFF: Nagy kár, hogy az írásaidat nem a címlapra küldöd, mert nagyon hasznosak. Néha hivatkoztam már a te bejegyzéseidre is egy-egy vitában/beszélgetésben. Szerintem több emberrel kéne ezeket megosztani.

(#2) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Most nézem, ezek veszett drágák! Nagyon a körmükre kellene nézni.

[ Szerkesztve ]

(#3) cskamacska válasza Crystalheart (#2) üzenetére


cskamacska
addikt

Szerintem semmi gond ezzel. Aki ennyire nyilvánvalóan hülye, azt úgyis megfogják valamivel, és ez még mindig jobb, mint ha szcientológussá válna például.

Úr Jézus Krisztust igazán kihagyhatták volna :S

Egyébként is: EZ MEGVÉD A POKOL GYÍKJAITÓL IS!lulz

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Na végre. Legalább nekik - állami szinten - legalább felnyílt a szemük.
Remélem itthon is lesz hamarosan ilyesmi.
Kíváncsi vagyok azért erre mit szólnának az EFX-et istenítő marketinges emberkék, akikkel az előző bejegyzésedben vitáztunk.

Mert azért ez már egy buta ember számára is meggyőző kell, hogy legyen.

"miután az áltudományos hókuszpókuszokat terjesztő, gumikarkötőket áruló cég a hatóság felszólítását követően sem tudta semmilyen tudományos bizonyítékkal alátámasztani termékeinek hatásosságát, arra kötelezték őket, hogy hagyjanak fel a megtévesztő marketinggel, és minden becsapott vásárlónak fizessék vissza a pénzét, amennyiben ezt kérik."

Ennyi, ez a lényeg. Ezt szajkóztuk annak a pár embernek akik az előző topicban is próbáltak ez a baromság mellett érvelni.
Remélem mostmár sokan felhomályosodnak.

Amúgy tényleg mehetne címlapra az írás. A kulcsszavakhoz meg be kéne írni a kulcsszavakat. Így ha netán lesz olyan értelmes ember, aki vásárlás előtt felnéz a netre, az nagy valószínűséggel rátalál majd a topicodra.

(#5) Szten Márs válasza Dany007 (#4) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Be tudod linkelni az előző topicot, amiről beszéltél?

(#6) bullseye


bullseye
addikt

hehe, eszembe jutott a Penn and teller's bull***t, amiből volt szerencsém látni ilyen ál-természetgyógyászati részt. pl. mágneses mindengyógyítást. ott arra is hajlandóak voltak az emberek, hogy csigákat rakjanak az arcukra, ha megígérték, hogy szebb lesz a bőrük a kezeléstől...

@Szten
a témanyitó bejegyzés alján lévő az.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7) Dany007 válasza Szten Márs (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Tessék: [link]

np, :R de a vitapartner ahogy látom mikulás óta nem volt fenn az oldalon.... =/

[ Szerkesztve ]

(#8) Szten Márs válasza bullseye (#6) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Thx! Ennyi eszem van, hogy nem sikerült észrevennem :W :DDD

Dany007:
Neked is thx!

Nabasszus, beleolvastam a topic végébe, és már pár mondattól is felidegesítettem magam :DDD Nem való nekem az ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

(#9) Samus


Samus
addikt

Na, mindig is érdekelt, mik ezek a csodakarkötők, mert a neten semmiféle információt nem találtam róluk. Hogy sejtettem, hogy kamu...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Dany007 válasza Samus (#9) üzenetére


Dany007
veterán

Mégis mi más lenne :D
Én már hallottam ugyan ilyen nyakláncról, meg mágneses talpbetétről meg hasonlókról...
Előállítási költsége mindegyiknek kb 20 és 100 forint közötti, aztán meg tízen ezrekért vagy mégtöbbért árulják.
Aztán ha az embereknek megemlítik a mágneses, meg rezonancia, frekvencia és hasonló szavakat, akkor egyből azt hiszik, hogy valami extra különlegességről van szó. Kíváncsi vagyok a kvantummechanikát mikor veszik bele :D Esetleg a nanotechnológiát. Az úgyis időszerű lenne. A mágnes már nem menő :D Sima átbaszás az egész.

(#11) Szten Márs válasza Dany007 (#10) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Én olyan kapszulákat láttam, amikbe lézerrel (!) voltak kódolva olyan rezgések, amik a sejtek természetes rezgéseivel egyeznek meg. A lényege az volt, hogy a betegségek, meg minden baj attól alakul ki, hogy a sejtek elveszítik természetes frekvenciájukat, máshogy kezdenek rezegni, de ezek a kapszulák, amikbe az eredeti, természetes rezgéseik vannak kódolva, visszaállatja őket, és így jól meggyógyulunk. Szóval van lézer, rezgés, sejt, meg frekvencia szó a leírásban, ami egyenes út a sláger termékhez :DDD
(A leírást valaki nehogy elhiggye, tényleg ez volt ráírva, de természetesen hülyeség az egész, ugyanolyan kamu, mint ez a karkötő)

(#12) Samus válasza Szten Márs (#11) üzenetére


Samus
addikt

Mondjuk elgondolkodtató, csak az érdekes, hogy rezgést kódoltak bele. Jó, de az mitől fog rezegni? Mert a rezonancia attól folyamatos, hogy valami gerjeszti. Biztos benne van egy bazi nagy lézer.
Ennyiből a telefonom is biomechanikai segédeszköz, ha hívnak, rezeg, meggyógyulok tőle? Átverés, mert még mindig beteg vagyok...

Bár legjobban még mindig az EZO.TV akaszt ki...A Balatonon rengeteg ilyen jósgép van, olcsóbb elutazni oda, a hatásfok ugyanaz, és talán még olcsóbb is...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) tjb007


tjb007
nagyúr

Nekem is van egy ilyen karkötőm.
Igaz én Kínából rendeltem kemény 1,8 dollárért :DDD Ugyanannyit ér ez is mint amiket több ezer forintért árulnak (amiket mellesleg ugyanúgy Kínában gyártanak :D )
Amúgy ilyen átverések mindig is lesznek, régebben a mágneses karkötővel lehetett átvágni az embereket ma meg ezekkel.

(#14) Dany007 válasza tjb007 (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Komoly! :D Linkeltem is a kérdéses topicban, hátha valakinek mégiscsak megtetszik és venni akar egyet. Ahogy látom a logo u.a. mint amiről a cikk szól. Szóval komoly. Mert itthon biztos, hogy nem 400 forintért árulják...

(#15) tjb007 válasza Dany007 (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanaz a csomagolás, ugyanaz a hologram, egyszóval ugyanaz az egész. Mondom ezt úgy, hogy összehasonlítottuk egy "eredetivel" :D

[ Szerkesztve ]

(#16) Bada Bing válasza Dany007 (#14) üzenetére


Bada Bing
tag

Tetszik, ez végre annyiba kerül, amennyit ér :) A nálunk kapható változat árát még a nagy cikk idején néztem meg: a karkötő nélküli, sima hologramos matrica kb. 4000, a legolcsóbb karkötő 8000 forintba került, ettől persze vannak drágábbak is, amelyek még az orrodat is tisztíccsák. A magas ár ellenére egyébként úgy tűnik most van felfutóban itthon a márka, mert egyre többeket látok vásárolni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.