Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Nagyon jó , kérdés mikor lesz újból elérhető..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

eddig mindenki a topmap térképet dícsérte leginkább, de a kérdés, hogyha ezen nincs még rajta az m6-os, akkor létezik olyan térkép, amin rajta van?
az egyes platformokra kiadott ndrive verziók megegyeznek? (tehát pl. android, bada, stb)
ki akartam próbálni, de sajnos a pont a magyar térkép nem érhető el 7 napos próbaverzióban marketről :( persze 10 euró körül még mindig veszett olcsó, csak arra már nem kattint gondolkodás nélkül az ember.
egyébként mobilon melyik használhatóbb? ndrive, vagy sygic? (olvastam a MA teszteket, de azóta már eltelt közel egy év, biztosan változott a helyzet)

(#3) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Nem azért jött késve az NDrive teszt, mert valami probléma volt vele, aminek a kifejtését a cikkbe terveztétek belerakni?

(#4) rudymester


rudymester
senior tag

Ez az! Ilyen szoftverek kellek Badára (meg úgy általában minden telóra). Remélem a Samunak sikerül felfuttatni a platformot és így több jó alternatíva is lesz a felhasználók számára OS ügyben. Nem utolsó sorban pedig nem kell az iGo sirám, itt a kiváló helyettesítő szoftver és ez olcsóbbnak is tűnik.

OFF: A Nokia ingyenes navigációs megoldása mennyivel lehet gyengébb ennél? Mint eladót érdekelne a dolog.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#5) Bog válasza Arthuro_Adam (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Pont az volt vele a probléma, hogy a bada appstore még nem volt felkészítve erre az üzelti modellre. Hamarosan jó lesz, nekünk spéci verziónk volt, értelemszerűen.

Sheratan: a TM térkép a legjobb, de a TM először az NNG-nek adja oda a legfrissebbet, hetek kérdése, és ezen is az lesz (full M6-tal meg sávfigyeléssel).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) gyoref1 válasza Bog (#5) üzenetére


gyoref1
aktív tag

na ez alakul, ha még az oldalt is tördelné netezésnél tényleg elgondolkodnék 1 badán.

(#7) Paca2


Paca2
senior tag

újratervezés működik rendesen rajta?

route66 csak nyavalyog h forduljak vissza, mig ki nem kapcsolom (nem találtam rajta erre vonatkozó beállítást)

Kindle Paperwhite 2. 2013. nov. | HP Probook 450 G3 2016. febr. | iPhone 6s 2016. ápr. | Opel Crossland X 1.2 110LE 2018. nov. | Apple Watch 7 2022. aug. | iPhone 13 2022. szept. | Apple MacBook Air M2 13.6" 2023. okt.

(#8) nord_ válasza #16820480 (#2) üzenetére


nord_
veterán

Hiába TopMap, ha az Ndrive-osok (érthető okokból) késve kapják a legfrisebb változatot.

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

köszi a válaszokat.
az annyira nem jó, mert az NNG meg eléggé nem fejleszt új platformokra. meg nem tudom mennyibe kerülne, de ahogy néztem a webshopokban olyan 20ezer körül van az igo8, ez elég drága azért (a konkurenciához képest).

(#10) HaZse válasza #16820480 (#9) üzenetére


HaZse
őstag

Az NNG iPhonos változata MO térképpel 4k!

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#11) #16820480 válasza HaZse (#10) üzenetére


#16820480
törölt tag

lehet, csak mennyi mellé a telefon? :)
lehet, hogy meg kéne mondjuk nézni részletesebben ezt a motonavot, hogy mennyi a térkép hozzá, elvileg ugyanazt tudja, mitn az igo.

(#12) user137 válasza Bog (#5) üzenetére


user137
őstag

egy a kérdés százezrek ajakán: mikóóóóóóóóóóóóóóóóóó... ??? :Y

(a másik a mennyiért, de ahogy a konkurrenciát elnézem, marginális ára lesz)

Én Nokián használom most az nDrive-ot, nagyon meg vagyok elégedve vele. Amint kijön a Wave-re, megyek telefont venni...

(#13) pitimany


pitimany
tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz.
Mikor?
07. 20.-án indulnék külföldre nyaralni, addig várhatóan Ndrive elérhető lesz badára?

(#14) marcee válasza pitimany (#13) üzenetére


marcee
addikt

Én is pár nap múlva utazom és az offline gps program meglétén múlik, hogy veszek-e addig wave-et! :(

\m/

(#15) jeszi


jeszi
tag

Ez azért gáz, hogy még mindig nincs normális navigáció a wave-hez. :((

Legalábbis magyar térképes...

Nem félek a haláltól, majdcsak túlélem valahogy!

(#16) AS válasza jeszi (#15) üzenetére


AS
félisten

De van nézd a fórumot.
Magyar Ndrive meg azért nincs mert még nem lehet érte fizetni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) jeszi válasza AS (#16) üzenetére


jeszi
tag

Csak a route 66 van, ami nem a legszimpatikusabb.

Többi csak küszöbön, de nem beszerezhető.

Nem félek a haláltól, majdcsak túlélem valahogy!

(#18) CHIPman válasza #16820480 (#11) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A Motonav egy 854x480-as Amigo, minimális plusszal. legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján. És nem ugyanazt tudja, mint az iGO, hanem ő maga iGO.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#19) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Ez tökjó, de ha ilyen van akkor azt honnan tudom leszedni végre a wave-re? :Y

(#20) tjb007 válasza Lotusomega (#19) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sehonnan mert még nem elérhető (vagyis van de csak Spanyolország és Portugália térképes verzió).

[ Szerkesztve ]

(#21) Lotusomega válasza tjb007 (#20) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Igen azokat láttam s toreban, de akkor Bogéknak h volt ez a verzió, nekem ez is jó lenne..

(#22) tjb007 válasza Lotusomega (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

Már rajta volt a tesztkészüléken, így kapták.

(#23) igi7


igi7
csendes tag

akkor most hogy kezdő ként is megértsem:)
van már vlmi használhato navigácio sam s 8000 -re?
pl ndrive,igo... vagy még csak fejlesztik?

(#24) Karma válasza igi7 (#23) üzenetére


Karma
félisten

S8000-re senki se fejleszt normális navigációt.
A cikk nem véletlenül az S8500-ról szólt.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#25) tariattila válasza rudymester (#4) üzenetére


tariattila
veterán

OFF: A Nokia ingyenes navigációs megoldása mennyivel lehet gyengébb ennél? Mint eladót érdekelne a dolog.

annyiban, hogy a navteq le se sz@rja, hogy frissíteni is kellene néha...
és ezzel kezet is foghatnak a gúglival!

egyedül TM térképen van új M6 és egyéb újkeletű út kishazánkban

(#26) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Kissé fura ez az Ndrive.
Olyan tördelten jelenít meg mint mondjuk egy igo8 egy 200 Mhz-es PPC-n
Az országház meg mintha legóbol lenne összerakosgatva. A térképnézet meg folyton visszaugrik a navigálás kezdetére, ha indulás előtt kézzel elnavigál az ember

(#27) Binyi01


Binyi01
aktív tag

Nálatok nem késett?

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#28) bercee


bercee
tag

Hello
Honnan tok leszedni magyar free navigációt wave s8500ra?

(#29) Karma válasza bercee (#28) üzenetére


Karma
félisten

Sehonnan.

“All nothings are not equal.”

(#30) efi99 válasza Binyi01 (#27) üzenetére


efi99
senior tag

De.
Másnak is késik? Kb olyan 2-4 mp-et, ami - sebességtől függően - 20..100 méter.
Egyszerűen nem igaz, hogy nem tudják megcsinálni normálisan, a Java-s - csak sajnos feleennyit nem tudó - progik mind pontosak voltak, tehát nem a teló hibája.
(Wave525, NDrive 10.2.09 magyar)
Más platformon is panaszkodtak.

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.