Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Bad Pritt:] Joker

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Spoilertag van az utolsó szekción, mégsincs rejtve. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) BITBOYS válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jó kis írás lett, gratula :)
Hétvégén én is megnézem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Bad Pritt válasza BITBOYS (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Köszi, szerintem neked tetszeni fog. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap megnéztem én is. Hát nem gyenge cucc. Aki marvell féle színes szagos filmre vágyik, az csalódni fog. Mindenki másnak ajánlom. Ez egy remek film. Engem nem csak a taxisofőrre, de egy kicsit a ragyogásra is emlékeztet... Kár hogy ebből nem lesz folytatás. Bele lehetne írni egy batman filmbe...

(#5) Bad Pritt válasza icemad (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Van rá esély, hogy lesz folytatása a rendező szerint.
Azt viszont most kizártnak tartják, hogy összekössék a Reeves-Pattinson The Batman filmmel, vagy akár a Birds of Prey-jel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) #90088192


#90088192
törölt tag

Most mar értem miért féltek tőle az Amcsik.

Az igazság mindig félelmetes, hogy mennyire egy szalmaszalon log a társadalmuk.

Nem csodálkozom rajta, és nagyon tetszett :R

Koszi

(#7) .LnB válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És nekem? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) Bad Pritt válasza .LnB (#7) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát azt meg nem tudnám mondani. :D Egyszer mindenképp érdemes megnézni szerintem. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#9) .LnB válasza Bad Pritt (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:)

Gondolkodtam rajta hétvégén, hogy meg kellene nézni. De inkább elmentem egy jó MAC meccsre. Majd megnézem itthon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Dilikutya válasza Bad Pritt (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Birds of Prey-el nagyon remélem, semmit sem kötnek össze. Az valami rettenetnek tűnik, még a Suicide Squad-nál is szarabb, pedig az is egy gyötrelem. Lehet jó karakter lenne ez a Harley Quinn, de ebben a tálalásban fos.
Pattinson-t meg nem tudom elképzelni Batman-ként, mindig félni fogok, mi lesz, ha fény éri. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) .LnB válasza Dilikutya (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pattinson jó lesz, nem kell félni tőle. Nagyon nézném már a The Lighthouse c. filmjét.
Viszont az a Birds of Prey... már a trailer is borzalom. Azt még ingyen se.. Ahogy te is írod, a Suicide Squad-nál is rosszabbnak tűnik, pedig annál nem igazán van lejjebb.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Bad Pritt válasza .LnB (#11) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Birds of Prey nem tudom milyen lesz, sok reményem nincs hozzá, de ki tudja... lehet meglepetés lesz.

Pattinson jó Batman lehet, ugyanúgy ahogy Kilmer vagy Clooney is az lehetett volna. Sok múlik a körítésen, én Matt Reevesben bízom azért. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nagyon jó írás. Nem is lehet semmit hozzáfűzni. (Vártam az elolvasásával amíg meg nem néztem a filmet.)

Tegnap végre én is megnéztem. Utólag nagyon bánom, hogy nem moziban. De engem az egész képregényes szarság már ide juttatott, hogy el se megyek a moziba.

Hálás vagyok a készítőknek, a stábnak, hogy vére láthattam egy ilyen jó képregény témájú filmet.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14) rigoberto


rigoberto
őstag

A év(tized) legnagyobb alakítása! Maga a film középszer, de Phoenixet nem lehet túlbecsülni, akkorát játszott!

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Bad Pritt:] Joker
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.