Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Kívánom h sikerüljön!

A pesszimista malac azonban azt röfögi a fülembe, hogy használtan nem fogsz kapni ilyet. Aki ezt megveszi újonnan az nem fog megválni tőle. A kardot egy lakatossal csináltathatsz viszonylag picipézé, de ruha és a ruha alapú kiegészítőket , szerintem , csak kézzel és magatok ha nem akartok vagyont áldozni.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) bacsis válasza bitpork (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hmmm.. lakatos... nem ismerek egyet sem :B :U
Igen én is godnotlam a ruhára hogy varratok, konkrétan anyám meg is tudná csinálni.. egyet készített is farsangra, ahol már abban lépett fel De az "nem jó" neki.. neki az "igazi" kell :U

(#3) bitpork válasza bacsis (#2) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A megoldás h megvarratod és becsomagold úgy h ne tudja ki csinázta :)
Nehogymár ne legyen egy fémmunkás szaki a környékeden? Faluhelyen?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#4) bacsis válasza bitpork (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hááát... ha nagyon nem lesz más... De full ugyanolyanra összehozni... nem lesz egyszerű...
Hááát az a helyzet, hogy van "lakatos" ismerősöm, ráadásul fémmel "dolgozik", de nem teljesen abban a formában, ahogy az nekem most jó lenne :DDD :DD :U

(#5) nullpoint


nullpoint
senior tag

Őszintén elmondani neki mi a helyzet az nem megoldás?

Sosem értettem miért kell hülyének nézni a gyerekeket. :F Gyakran több racionalitás van bennük mint a felnőttekben.

Biztos megérti hogy nincs rá keret, és akkor kér elérhetőbbet, vagy azt hogy csináljátok meg együtt.

8-9 évesen én is nagyon szerettem pl. commodore64-et, osztályban szinte mindnek volt, de tudtam hányadán állunk és nemis nyaggattam érte a szülőket. Mondjuk azt nem is tudtuk volna otthon legyártani :D

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#6) Met


Met
nagyúr

Ruhára [link]
Kard is van műanyagból, fémből, nem occó

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#7) zsopu


zsopu
tag

Keresztfiamtól kérdeztem, mit kér születésnapjára.
Mondja csokit.
Én: valami drágább ajándékra gondoltam... más ötlet?
Akkor legyen egy eredeti Ter Stegen mez!
Én: Milyen csokit is akartál? :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog (1)

Beszerezni? Készíteni kell. Hidd el, az sokkal jobb lesz, mint a rendelt. Ráadásul a cp-sek többsége magának készíti el.

(#10) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Mindenképpen beszélj MrDerekas kollégával, ő nemrég olyan jelmezt készített a kislányának farsangra (lásd iménti hsz-béli YT link), hogy a házi barkács topicban csak hüledeztünk és kerestük az állunkat a padlón. Ha valaki, akkor Ti ketten biztos össze tudtok hozni egy cosplay kompatibilis kosztümöt a lányodnak. :K

(#11) bacsis válasza nullpoint (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Nem nézzük hülyének, ezt kikérem magamnak :U szimplán úgy gondoljuk, hogy így meghittebb az ünnep, miért baj az, ha valaminek igazán gyerekként tud örülni, tiszta szívvel, őszintén?
De tudod mit, ez olyan mint a politika, lehet egy pártban hinni, vagy elitélni, de úriember más véleményét tisztában tartja ;)
Természetesen mindenkinek köszönöm a válaszát, valszeg marad az elkészítés, édesanyámat megbízom vele, hogy most aztán komolyra kell megcsinálni :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.