Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) bacsis válasza MineFox54 (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Az UFO Civic a feleségemnél AZ!!! Autó! A MINDEN!!! nekem is tetszik, tényleg nagyon fasza lenne... de 2 év múlva 10 évesek lesznek... Az utódon gondolkodtunk aminap....
grabber! 2003-as? Jó ugorjunk :(
Victoryus! Gyere üllj be a 15 éves Swiftembe... abba ami mikor zsír új volt 15 éve, már akkor is elavult volt! Majd ülj vissza egy bármilyen új Dacia-ba... Ha azt mondod hogy kényelemsebb a Dacia, akkor már megyek is és veszek egy zsír újat... De sajnos nem fogod... Ültem 8-10 éves Logan-ba, és Sandero-ba, de tudom milyen egy aktuális Duster is...Egy fapad Swift is tudom, hogy milyen... már-már trabant swift... De egy GLX elszereltségű swift főleg ha kagyló üléses, teljesen más dimenzió... Egy akármiylen Dacia sajnos fényévekkel van lemaradva... 15 évvel később is :(
bear_! Bizony a Laner-t is nézegettem, nagyon szép autó és igaziból minden téren megfelelne.. Egy picit túl nyúlik a kora ami az elvárásoknak megfelelő, de úgy tűnik lazítani kell az igényeken... Így akár még bele is férne.. Nálam mindenféleképp, a feleségemnek nem tetszik sajna :( De ha látja, hogy nincs nagyon alternatíva... :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.