Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Norb79 válasza bacsis (#8) üzenetére


Norb79
őstag

Mikor kijött a játék, akkor még betárcsázós nettel nyomtam a laddert. Úgy volt a ladder akkor, hogy kaptál 4000 pontot (vagy lehet 5000-t, de valamennyit), és egy 50%-os szorzót. Ahogy nyertél/vesztettél úgy nőtt vagy csökkent a pontszámod, nyilván az ellenfél rangjától függően, és az 50%-os szorzód is ment fel 100%-ra kb 20-25 meccs alatt. Ennek a %-os dolognak az volt az értelme, hogy így ne az legyen, hogy vmi rookie nyer két meccset sok plusz pontért, aztán ott van a toplista élén, sose lép be többet és nem lehet érdemben kilökni a top100ból...
Na szóval kijött a cucc, voltam vagy 19, elkezdtem nyomni, mert nagy settlers fan voltam én is, és ráadásul azon szerencsések közé tartoztam, akinek a szülei tudtak külön vezetékes vonalat meg minden jót biztosítani a HC kockuláshoz. Olyan 10.000 aktív játékos volt, és elég erős sorozattal nyitottam, a top100ból sorra kalapáltam el a lelkes kollégákat, már megvolt a ladder 2. helyezettje is egy komoly ruházás keretében, és így léptem be a top10be, még mindig nem 100%-os szorzóval, mert még csak ~15 meccsen voltam túl, amikor is úgy döntöttünk az akkori csajommal, hogy hozzám költözik (egész pontosan szüleimhez, az én szobámba :D), és hát így az esti főprogram másként kezdett alakulni, de ez 18+, szóval nem megyek bele a részletekbe, de lényeg a lényeg, hogy azóta se toltam már sose semmit versenyszerűen, de a settlers3 mindig is a fő helyen lesz a szívem csücskében! Örülök, hogy van aki még mindig áldoz az oltárán, én valszeg emberesen beégnék, mert ennek ugye már huszonéve, hogy utoljára elindítottam a játékot. :D
Azért nektek jó szórakozást!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.