Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csepelball


csepelball
tag

Igaz, még egy eseményen sem vettem részt, de őszintén szurkolok, hogy sikerüljön ismételten megrendezni és, hogy lesznek olyanok akik ebben segítenek! Hajrá Bacsis :)

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#2) Fáraó


Fáraó
őstag

Csak egy ötlet: nem tudnád áthelyezni egy nagyobb városba, ahol nagyobbat durranhatna? Gondolok itt pl. Bfüredre, Veszprémre, Szfvárra. Tudom, több erőforrás és ez inkább hobbi részedről, de méltó párja lehetne pl. a Szegedi retró szgkiállításnak. Lenne egy-egy kiállítás Dunán innen és Dunán túl. :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3) bacsis válasza Fáraó (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

A kérdés sokszor felmerült...
Ebben a felállásban a költsége a kiállításnak 0 Ft közeli... ehhez mind segítő kezek kellenek, ami szerencsére megvan...
egy nagyobb városba áthelyezni... nos ott már hirtelen megugrana a költség... egy term bérlet sem annyi lenne mint amennyit most fizetek, illetve a szállítás is eléggé zsebbe nyúlós lenne. persze több látogató is lenne valszegfizetőssé tenném, és akkor kitermelné, de egyelőre nem érzem, hogy kivitelezhető lenne...
Ezen a fájó ponton igyekszek úgy enyhíteni, hogy idén megpróbálok szállást biztosítani akik igényelnék :)

(#4) frescho válasza bacsis (#3) üzenetére


frescho
addikt

Egy kultúrházban ingyen adnának helyet szerintem. Talán még támogatást is a szállításhoz.

https://frescho.hu

(#5) bacsis válasza frescho (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

HA ez így lenne, akkor innentől kezdve én nem lennék semmi jó elrontója :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.