Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

szét vet az ideg hoyg nem jut eszembe :O

(#2) bacsis válasza bacsis (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát nincs tolongás :DDD

(#3) Fadam válasza bacsis (#2) üzenetére


Fadam
csendes tag

hát nincs :DDD

Régen játszottam már vele de mintha ez nekem is problémám lett volna
azt nem lehet hogy kitörlöd a kerítést és másikat raksz helyette egy kicsit arrébb? (de lehet nagy hülyeséget mondtam :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#4) bacsis válasza Fadam (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

arréb nem tudsz rakni semmit, csak vízes árkot max...
valahogy lehet de nem emléxem már rá.. régen az egész térképet megvettem, szal lehet csak nem tom hogyan :(

(#5) Fadam


Fadam
csendes tag

Balról rákattintasz a negyedik ikonra arra a világra és azon belül is lesz egy folyó ikon az első na elvileg ott lehet.

(#6) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

ha jól emlékszem a térképen lehet, arra nyomogasd ;)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7) szablya


szablya
tag

Adtok egy rövid ismertetőt erről a játékról? :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) bacsis válasza Fadam (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

tényleg, ha van zsé a buy gomb megjelenik és már rakja is le :R
köszi skacok :R
szablya! ismered a simcity-t? na ez ugyanaz csak farmba.. raksz le különböző ültetvényeket, amiket permetezni meg gondozni kell, majd szüret után eladhatod... ha akarod vagy rőtögeted a magtárba, hátha késöbb jobb lesz a piaci ára...
vehetsz különböző állatokat, disznót tehenet birkát lovat, veszel nekik kaját piát, osz híznak, egy idő után szaporodnak is.. kell venni traktort kombálynt teherautót ami műveli a földet, betakarítja a terményt ill. elszállítja a városba, stbstb :R j9ön a zsé, befektetsz, veszel területet mégtöbb lesz a ültetvény és így tovább :R

(#9) szablya válasza bacsis (#8) üzenetére


szablya
tag

köszkösz, ha lesz egy szabad percem, kipróbálom :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) bacsis válasza szablya (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

vigyázz, ideiglenes függőséget okoz ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Boxi88


Boxi88
őstag

ez nem mai játék :DDD mikkel butítod az agyad :))

(#12) Zolás válasza bacsis (#8) üzenetére


Zolás
addikt

kombálynt....
A sok tuning az agyadra ment :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#13) madstunt válasza szablya (#7) üzenetére


madstunt
addikt

farmville csak régebbi és nem olyan látványos. ja és sokkal jobban optimalizált mint újkori testvére

(#14) bacsis válasza Boxi88 (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azért mert nem mai, még lehet jó ;)
Zolásigazad lehet :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Boxi88 válasza bacsis (#14) üzenetére


Boxi88
őstag

nem mondom én hogy nem jó!!! :B mert én pl pasziánszozni szoktam, és mint tudjuk az sem mai darab :D engem mégis leköt...

(#16) Ipse89


Ipse89
tag

Meguntad a DIRT2-t? ;] Téll valamkiros neki kellene esnünk a Dangerous Dave II-nek nem? ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#17) bacsis válasza Ipse89 (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem untam meg, csak kicsit jó nosztalgiázni :))

(#18) Sweet Lou 6 válasza bacsis (#17) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

A bejegyzésed olvasása után én is Wolfenstein 3D-éznék vagy DoomII-nék egy jót... :)

sweetlou6.wordpress.com

(#19) moha21


moha21
addikt

Fúú volt egy régi CD-m amin kb 200 ilyen dos-os legenda volt sajna odalett. Én játszottam vele tudom, de sajna már nem nagyon emlékszek rá.:(
De nagy UP a játéknak!

(#18) Sweet Lou 6 : Ne is mond. Monkey Island I, Dott, ezért jó a dos-box + hogy ezek ingyenesek javarészt mára.

Én most Alone in the Dark I. ezek és kajak.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#20) Wyll


Wyll
őstag

Hihetetlen, mire képes 16 szín, 640x480 képpont, jó zene, és egy jó megvalósítás. :K

+Tipp:
Hadd javasoljam a vizesárok használatát kerítés gyanánt!
Így nem fog fájni a fejed az állandóan kiszabaduló állatok miatt (ez főleg érdekes mikor ultra speed-en vagy ;] (lelegelik a fél képernyőt, mire ráreagálsz)).
Persze vizet ne vezess bele (hacsak a másik oldalán nincs tábla), hogy ezzel se terheld a szivattyútelepet.

Továbbá: a Load Crop-pal pár további termény is elérhető nálam.

És hadd mellékeljek egy képet én is:
Naracsvidék... ameddig a szem ellát :)
Narancs rulz! :DDD Volt, hogy $30.000-ért tudtuk eladni...

(Ne tudjátok meg mit szenvedtem, mire sikerült a képmentés egy "DOS-os" programból. A megoldás: DOS-Box!)

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#21) Wyll válasza Wyll (#20) üzenetére


Wyll
őstag

Persze ha víztoronnyal szeretnénk mindig fullon tartani az itatókat, akkor kell a víz az árok-kerítésbe.

És egy kérdésem is volna: te (vagy bárki) rájöttél-e már arra, hogy egy idő után miért "dugulnak el" az öntözőcsatornák? Egyszerűen nem megy el bennük végig a víz, akkor sem ha mégoly sok szivattyút telepítek a folyó mellé.. Ez miért van? :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#22) bacsis válasza Wyll (#21) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

kérlek ez a játék már keményen 256 színt használt ;) ;]
Én is vízes árko szoktam használni kerítés helyett és simán vezetek bele vízet is, így nem kell után tölteni az itatókat jahh :DDD
Mondjuk érdekes a problémád, nálam ilyen még nem fordult elő.. vagy csak nem figyeltem rendesen meg?!
Na majd jobban rá lesek :)

jahh, amúgy a narancsot én már 43ezerért is tudtam eladni :P :C

[ Szerkesztve ]

(#23) Wyll válasza bacsis (#22) üzenetére


Wyll
őstag

Honnan lehet ezt tudni, hogy hány színt használ egy program? A png-be mentéskor elég volt a 16 szín, annál hiába engedtem többet, nem lett sem szebb, sem a mérete nagyobb, ezért gondoltam a 16-ot.

Jó régen volt már az a $30.000, azóta ragadt rám egy kis angol, ma már tuti több mindent figyelembe vennék termesztéskor (pl éghajlat), úgy biztos lehet még húzni rajta. ;]

A csatornákban meg egy idő (talá egy-két év) után egyszerűen nem ment el a víz a végéig, azaz a földekig. Arra gondoltam, hátha van erről valami a játék kézikönyvében, fel kéne hajtani vhol a neten, márha van ilyen egyáltalán. Vagy súgó? ;]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#24) nem_tom


nem_tom
őstag

Jajj, de régen játszottam ezzel. Sosem értettem hozzá. :D Nagyjából tudtam kezdeni vele valamit, de profi szintre nem emelkedtem. :U

[ Szerkesztve ]

(#25) bacsis válasza Wyll (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

VGA monitor kell a játéknak, az EGA már kevés neki... Vagy talán csak a felbontás miatt?!
Fel kéne hajtani egy olyan eredeti példányt, amiben megvan még a kézikönyv, mert biztos adtak mellé valami játék leírást :))
Én mindig a lehető leg délebbre szoktam létre hozni a farmot :)

(#26) harom.14 válasza bacsis (#25) üzenetére


harom.14
csendes tag

Ez bizony 16 szinű.
A VGA egyáltalán nem jelenti rögtön, hogy 256 szín. Azt is csak a 320x200-as felbontás mellett támogatta (pl. Doom, Putt-Putt stb.), 640x480-on csak 16 színt tudott (pl. Win 3.x). Ilyen felbontásban több színt csak a VESA-val, SVGA-val lehetett kihozni.
Az EGA meg nem elég már csak a felbontás miatt sem, hiszen az max 640x350-et tudott szabványosan.

A Farmville, lehet, hogy látványos, de jóval bugyutább - ellenben "multiplayer".

Hi! I'm a signature virus. Copy me into your signature to help me spread.

(#27) glutamin


glutamin
őstag

Én most hétvégén vettem elő megint ezt a jó kis játékot. Annak idején '97 környékén nagyon nem ment, de most végre sikerült nyereségessé tenni. Kecskéim, disznajaim meg állandóan szépségversenyt nyernek:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#28) bacsis válasza glutamin (#27) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Oszt ellenek is :DD

(#29) glutamin válasza bacsis (#28) üzenetére


glutamin
őstag

Bezony, szépen szaporodnak. Érdemes eleinte az olcsóbb birkából betárazni. (keveset eszik, hamar szaporodik), aztán később disznajt, tehenet, lovat is venni.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.