Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

:( :O

(#2) beefjeez válasza bacsis (#1) üzenetére


beefjeez
senior tag

Mókolj valamit, szaladnia kéne. :U :F

(#3) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

SSE2?

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#4) bacsis válasza czundermák (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

sanszos :U
homokóra majd semmi :(
beefjeez! Van valami mók hogy hurka gépen is elinduljon, azt kéne ráerőltetni, ha elindul utána már rohanna a dupla tualatinnal ;]

[ Szerkesztve ]

(#5) beefjeez válasza bacsis (#4) üzenetére


beefjeez
senior tag

az az, youtubeon is van egy gta4 pentium 3on vidi, csak nem tudom belinkelni, mert gagyi gépen vagyok, meghalt a nagyobb, és most youtube fagy... :U :O

(#6) bacsis válasza beefjeez (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh láttam a vidit, cask az a progi kéne hozzá :DDD eccer asszem meg is volt feltoltam a
P4-esre de kb semmit nem gyorsult :DDD

(#7) beefjeez válasza bacsis (#6) üzenetére


beefjeez
senior tag

Persze, de a P3 sokkal sokkal jobb, ezért ott fog hatni!! ;]

(#8) bacsis válasza beefjeez (#7) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nekem elég ha annyit csinálna hoyg elindítja utána tuti jobban menne mint P4-esen elvégre itt 2 proci van :))

(#9) beefjeez válasza bacsis (#8) üzenetére


beefjeez
senior tag

Meg ugye p3 ;)

(#10) bacsis válasza beefjeez (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

(#11) Fücsök007 válasza bacsis (#8) üzenetére


Fücsök007
őstag

Egy húzott Pentium M-től szerintem nem gyorsabb azért, és ott van SSE2 is. ;) :))

(#12) bacsis válasza Fücsök007 (#11) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

és beletudom kalapálni Socket370be? nem :P viszonyítgathatunk, mitől jobb mitől nem de ez akkro is P3 és így feeling :DD

(#13) Fücsök007 válasza bacsis (#12) üzenetére


Fücsök007
őstag

Pentium 2-őn meg méginkább az. ;] :P Asus CT-479 átalakítóval gondoltam természetesen. :))

(#14) bacsis válasza Fücsök007 (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh, értem már mire célzol.. hááát fene tudja, úgy igen valamelyest erősebb egy "mezei" P4-nél a S478-as konfig, bár akkor meg be kell vetni egy extreme-t azt már lehet hogy mégse :))

(#15) moha21


moha21
addikt

[link] elsőre, bár nekem nem volt hangulatom beüzemelni régebbi gépet.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#16) Fücsök007 válasza bacsis (#14) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ez attól is függ milyen magas a proci szorzója, illetve milyen lapban hajtja az ember. :))
Ha lesz időd, akkor összemérhetnéd a két konfigot, mert az is érdekes lenne. :K :R

(#17) bacsis válasza moha21 (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

csak ahogy látom "sima" SSE-ig támogat, SSE2 nuku, de azér megpróbálhatom :))

(#18) Fücsök007 válasza bacsis (#17) üzenetére


Fücsök007
őstag

Szerintem mindegyiket, mert SSEx van írva. ;) Remélem majd akkor erről is dobsz 1 tesztet mester. :R :C

(#19) bacsis válasza Fücsök007 (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

csak ezzel az a baj, hoyg szoftveresen fogja emulálni az SSE2-rt vagy ami kell a játéknak és úgy qrva lassú lesz... ide olyan kellene ami kiüti azt az "ellenőrzést" ami nézi hogy van-e a prociba olyan vagy nincs... pedig nyakamat rá a játék már nem nagyon használná.. ez olyan leeht mint az eredeti játéknál a lemez 99%-ba kell pedig semmit nem használ róla erre van a no CD krekk, ide nekem no SSE2 krekk kéne :DDD

(#20) Fücsök007 válasza bacsis (#19) üzenetére


Fücsök007
őstag

Olyan nem létezik, ez azért nem az a kategória mint a no CD crack. :( Viszont mivel 2 procis a rendszer, így ha csak az egyik proci emulálna, akkor még normálisan is mehetne a játék, de ehhez előbb ki kell próbálni. :R

(#21) bacsis válasza Fücsök007 (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

én is abszolút erre gondoltam hogy affinitásba beállítani hogy az SSE2 csak az egyik procira menne rá, viszont akkor meg az a gond hogy az egy szem P3 proci meg kevés a játékhoz akkor meg az lenne az opás :DDD de kicsit szórakázni megéri vele, neki is hasalok a napokba :C

(#22) Trebron09 válasza bacsis (#21) üzenetére


Trebron09
őstag

Sikerült megtalálni a megoldást? Engem is érdekelne. ;)
______
BUÉK!

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#23) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Láttam videót Én is arról, hogy állítólag P3-as gépen futott a GTA 4. Én ki is próbáltam a mod-ot. Parancssorban gyorsan lefutott. Láttam, hogy cikáznak a kiírások villámsebesen, hogy másolja a dolgokat. Aztán rájöttem, hogy kamu az egész. Találtam erről is egy videót a YT-n. Ennek tanácsára nyitottam meg szövegszerkesztőben a telepítőt. Programhoz semmi köze, csak egy futtatható valami, amibe bele volt írva egy mondat, hogy "...Graphics Downgraded...". Valami ilyesmi.

Ettől függetlenül, mivel Te vagy bacsis mester, nem kételkedem benned, hogy elindítsd a játékot P3-as gépen. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#24) bacsis válasza JetiRulez (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

aza helyzet, nem nagyon foglalkoztam vele, most más játékszert találtam magamnak, de tuti vissza fogok térni még a projecthez :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.