Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#90) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Serdülő koromtól kb. 4 évvel ezelőttig mindig ócska tákolmány gépeim voltak, amin épp eldöcögött, aminek el kellett. Szóval én is hasonlóképpen minden trükköt elkövettem, hogy gyorsabb legyen a gép. A mai napig azzal kezdek, miután frissen feltelepítettem a gépemre a Windows 10-et, hogy minden csicsát kiírtok belőle; árnyékolások, élsimítások, animációk, áttetszőség, stb.. Illetve kb. a vírusirtón kívül más extra progi nem nagyon indul el a rendszerrel együtt; például a torrentet is utólag indítom el manuálisan. Pedig ezek a mostani gépemet nem húzzák vissza érezhetően, csak berögzült, rutinná vált. :)

Én is nVidiás voltam majdnem mindig. Az első olyan gépben - aminek már ismertem a belsejét is - egy 64MB-os nVidia MX440 volt (a Vice City jól futott vele ;) ). 1-2 alkalommal megfordult a gépemben Radeon kártya, de az XP-s időkben nagyon labilisak voltak, és nagyon haragudtam rájuk. Az már csak apróság, hogy az nVidiát azért is szeretem, mert a márkajelzésnek zöld az alapszíne és a neve is szimpatikusabb. Most épp Intel integrált van használatban, de csak azért, mert mostanában nincs időm játszani és csak feleslegesen fogyasztana a gép több áramot.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.