Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Pedig úgy vártam azt a fos TI4600-at.. de se VGA se pénz :W

(#2) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mindenképpen jelentsd a csalók topikban.

***

(#3) beers


beers
addikt

Utánvét esetén a címe meg kell hogy legyen!

M&N

(#4) hack69 válasza bacsis (#1) üzenetére


hack69
aktív tag

Kicsit túlhúzta szegényt. :DDD Kértél róla azért fotót, meg valami képet hogy felismeri az ottani gép? Átérzem a bánatod, bár azért ennyire nem volt durva a látvány, de én se tudtam mit kezdeni a hardverekkel, amiket idén vettem. :(

(#5) Viktor77


Viktor77
titán

Ráadásul van minimum 6 nickje, ahogy nézem (de lehet több).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) zolikaDB válasza bacsis (#1) üzenetére


zolikaDB
veterán

Hááát. Nagydarab PH-s kollegák jelentkeznek, lementek zivatarékhoz, és ő majd szépen elmagyarázza, hogy is van ez. Meg az utat is kifizeti, hidd el nekem, ebben biztos vagyok.
Hülye f@sz. Amikor laptopot árultam, világosan leírtam, h ugyan ritkán jelentkezik a hiba, de csíkozódik a képernyő. El is adhattam volna úgy, h hibátlan, mert ha szerencsém van, kipróbálás közben nem jön elő a hiba.
PH gari ilyenkor nem él?

(#7) Móci


Móci
addikt

Hogy száradna le a keze...
Újonctól csak nagyon ritkán vásárolok, eddig legalábbis odafigyeltem nagyon.
Ha nincs nagyon messze, el kell menni, aztán beszélgetni vele.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8) atom87


atom87
aktív tag

Ez rémes! Hol volt ez a kártya tartva? Kint az udvaron?!

Jól megjártad :((

Kawasaki z1000

(#9) Viktor77 válasza zolikaDB (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Szerinted aki ilyet ad el, az vissza fogja venni?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#10) Szten Márs válasza Viktor77 (#5) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Izé, akkor nem kickbankillezed? :F

(#11) tkazmer válasza Viktor77 (#9) üzenetére


tkazmer
addikt

ezért kellenek a nagydarab PH-s kollégák ;)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#12) bacsis válasza hack69 (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Sajnos nem voltam ennyire elővigyázatos, ez annak tudható be, hogy SOHA nem jártam így, még újoncokkal sem...
annyi mondom biztosítás lesz hogy utánvétesen veszem hát nem volt...
Igen címünk és email címünk azért van :U

(#13) Gergő_ válasza bacsis (#12) üzenetére


Gergő_
őstag

ha utánvétellel vetted, akkor végülis miért buktál rajta?

(#14) kovsol válasza bacsis (#12) üzenetére


kovsol
titán

engem is vertek már át egyszer mikor közöltem vele megvan a címe, neve, elmentve az egész levelezés és megyek a rendőrségre érdekes hirtelen visszakaptam a pénzt

(#13) Gergő_ : mert a postásnak kifizette és utána bontotta csak ki

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#15) Fecogame


Fecogame
veterán

Ha a közelben van az említett tag, többedmagammal szívesen meglátogatom :)

Mennyi zsetont húzott le? :F

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16) Gergő_ válasza kovsol (#14) üzenetére


Gergő_
őstag

valahogy nem fog az agyam ma. az szép. remélem le tudja...rajta.

(#17) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

PH maffia on visit ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#18) bacsis válasza Gergő_ (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jahh.. kifizettem a csomagot átvettem, kibontotam és a fent mutatott kép fogadott... 4070Ft ment a levesbe,, egy havi költőpénzem fele :O

(#19) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Van másik oldala a szitunak. 0 napos kolléga rendesnek tűnt. Én a megszokottnál is óvatosabb voltam és mondtam neki h ne haragudj, de óvatos vagyok, ezen ő fennakadt és elküldte úgy ahogy van az összes PH-st, csak h tudjátok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20) czundermák


czundermák
aktív tag
LOGOUT blog

Felajánlom hórihorgas magasságom és a 120 kilóm arra hogy a bekopogás pillanatában dzsíjunit felsőben és napszemüvegben mögötted álljak morcosan.
Az ilyen taplók tönkre teszik az amúgyis kevés hitelesnek mondható újonc üzletelését is. (köztük az enyémet is)

Pont te vagy az az ember aki ezt legkevésbé érdelmelte meg... no comment :(

[ Szerkesztve ]

CPU tálcák és bővítő kártya állványok: http://bit.ly/3tOpQyO

(#21) Samus


Samus
addikt

Most még a vásárlástól is elment a kedvem. Azért ez már a pofátlanság határa. Bár, ha belegondolsz, még mindig jobb, mintha kaptál volna egy darab papírt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#22) Kolondrum válasza bacsis (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

Volt róla kép?

(#23) zolikaDB válasza czundermák (#20) üzenetére


zolikaDB
veterán

Senki nem érdemli meg, h átverjék, de ha kell, adok hajnyírót, és nullásal rásegítünk, h emelje morcosságod szintjét! :)

(#24) bacsis válasza Kolondrum (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

nem, nem volt róla, gondolom jobbanak látta nem megmutatni :DDD

(#25) Krisinto


Krisinto
őstag

Címe megvan? :U

(#26) flatron11


flatron11
csendes tag

Az ilyeneket kéne feljelenteni csalásért.Mondani kell neki ,hogy adja vissza a pénzt vagy jön a rendőrség.

3DFX Forever!

(#27) flatron11


flatron11
csendes tag

Azért a helyedbe kíváncsiságból kipróbálnám ,hogy működik-e. ;] Lehet ,hogy ö is így használta.Nemtudja ,hogy néz ki egy épp vga. :)

3DFX Forever!

(#28) bacsis válasza flatron11 (#27) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát mivel a kondik is elég csúnyán szét vannak barmolva, kötve hinném hogy így használta ;] Ráadásul GPU alapján ez valami ATI volt új korában :U
Kristino! Persze megvan a címe, így már könnyebben fel tudomjelenteni a rendőrségen

(#29) Krisinto válasza bacsis (#28) üzenetére


Krisinto
őstag

pü-ben leírhatnád ;]
Bár a rendőrség ilyen összegért eljárást nem indít szerintem...

(#30) Fecogame válasza Krisinto (#25) üzenetére


Fecogame
veterán

Az "érintett" Jobaháza-i lakos :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#31) Krisinto válasza Fecogame (#30) üzenetére


Krisinto
őstag

Hát...az nem a szomszédba van :W
De most ahogy gondolkodom van nekem egy régebbi vga-m megnézem milyen, aztán lehet, hogy tud kárpótolni ;)

(#32) Silent77 válasza Fecogame (#30) üzenetére


Silent77
veterán

Tőlem sajnos nagyon messze van, pedig szívesen besegítenék.
Az ilyennek szilánkosra törném a kezét. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#33) flatron11


flatron11
csendes tag

Esetleg látta ,hogy bacsis tojást sütött a processzoron és ő most a vga-n akarta kipróbálni. :DDD

3DFX Forever!

(#34) westcoastog


westcoastog
veterán

Ezért nem veszek semmit újoncoktól. :K na jó, 1 újonctól vásároltam, de ő megbízható, és tényleg azt adja amit hirdet. w.daywalker, kellemeset csalódtam, először elővigyázatos voltam vele, de most már tudom nem kell. :)

(#35) bacsis válasza westcoastog (#34) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

EDDIG én sem csalódtam újoncban... van kivétel... nagy kár, hogy az emberek az helyett hogy egymást segítenék ahogy tudnák, inkább a másik alá tesznek :O

(#36) westcoastog válasza bacsis (#35) üzenetére


westcoastog
veterán

Akinek ennyi pénzt megér a becsülete elvesztése...
Mindenki a haszont nézi, még ha más kárán is. :(

[ Szerkesztve ]

(#37) ETOM


ETOM
addikt

Érdekes darab dual dsub? :D Ultra lapos passziv hűtés. :DD
Am csóri legalább nvidiát küldött volna :D Mi lehet ez Radeon 7000?

Am sajnálom, h átvágtak :(

(#38) Gery15


Gery15
addikt

Részvétem. :R

ÁÁÁ:most nézem tőlem is nagyon messze van. (pedig én is beszálltam volna) ;]

HyperX

(#39) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

Sajnos ehhez nincs mit mondani, mert szó szerint átvert. Valahonnan a földből lett kiásva ez a régészeti leletnek mondható darab. Én is a Ti4600 karit úgy szereztem czundermák pajtinak, hogy azon sem volt hűtés, de azt legalább 1 Inno 3D 6600GT full réz ventis bordával helyre lehetett hozni. De ezt, amit mutatsz maximum a méhtelepre viheted, bár ott sem adnak érte még 5 forintot se, úgyhogy a károd így jelentős. Szerintem próbáld meg valahogy megkerestetni a srácot, mert ilyet a mai világban nem szabad szó nélkül hagyni. Osztom a korábbi hozzászóló véleményét, mert így csak a becsületes újoncok jó híre van besározva. Feljelentéssel meg lehet, hogy ugyanúgy semmit sem érsz el. :K

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#40) Gyíkac válasza madmaxxx (#39) üzenetére


Gyíkac
aktív tag

mo... :(
20k-ig ez év feb-től a jegyzőtől kap egy figyelmeztetés, nem számít bűncselekménynek csak szabálysértésnek.. :( tehát a jegyző meg úgy sem tesz semmit..:(

esetleg még amit javaslok valahogy takarítsd le, olyan hátlapot megcsiszoljuk:P esetleg alkat részt is kerítünk de le kellene ellenőrizni az összes kis smd-t.. h. meg van -e..:D
aztán egy jó régi kis alaplapba p1 amin már van agp meg egy 100mhz-s proci mellé 16 edó ram aztán meg lehet nézni él-e a páciens..:D egy poént megér legfeljebb egy kis füst elszáll...

[ Szerkesztve ]

(#41) lesaux válasza Gyíkac (#40) üzenetére


lesaux
veterán

Szerintem az a lopás. Ez pedig itt:
318. § (1) Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart és ezzel kárt okoz, csalást követ el.

Aminek pedig már van következménye. ;]

(#42) madmaxxx válasza Gyíkac (#40) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Tavaly április környékén az egyik aukciós oldalon a T...V...en (nem TV Shop :D ) 1 kecskeméti figura rendesen átvert. Egy AsRock K8Upgrade lapot akartam megvenni. A pénzt elutaltam, párszor beszéltünk még utána, aztán eltűnt. Kb. 3.5k bánta, de valóban ő is csak figyelmeztetést kapott a jegyzőtől. Sok mindent tényleg ilyen helyzetben nem lehet csinálni. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#43) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Urak!
Úgy tűnik a fent említett "kollega" nem csak engem vágott át!
Ha rajtam kívül még valaki feljelentené, azzal mennyivel lennénk előrébb?

(#44) Silent77 válasza madmaxxx (#42) üzenetére


Silent77
veterán

tavaly még más volt a rendelet, most már ez is csalásnak minősül.

bacsis: Érdemes együtt megtenni a feljelentést. :K

Akkor jól rémlett, hogy Jobaháza ismerős, vhol már olvastam a srácról.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45) Fecogame válasza bacsis (#43) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor az már csalássorozat, és a kicsalt összegek összeadódnak. Tehát sokkal súlyosabb. :K

Akkor már nagyon sokan megyünk oda :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#46) sziada5925 válasza Fecogame (#45) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Sziasztok!
Engem is átvert, ezt vettem tőle: [link]
Ehelyett küldött egy p3-as lapot 433MHz-es procival, ja és poénból még küldött egy kis sd ramot is. Most vertek át először PH!-n, pedig már sok üzleten túl vagyok...

Üdv: Ádám

(#47) Kolondrum válasza sziada5925 (#46) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem vágom, ha átver akkor miért küld akármit is? :F Mér jó neki h g**ci de mégsem teljesen? Vagy vagy ne átmenetes legyen.

(#48) sziada5925 válasza Kolondrum (#47) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Ez jó kérdés. Én is féltem, hogy nem jön a csomag, amikor megjött, nem is gondoltam, hogy mást ad.
Ja és myvip-en is megtalálható, a barátnőmet és engem is megnézett.
Horváth Gábor a neve.... és Budapest X. kerület van a lakhelynél. Valószínűleg ő az, de nem akarok alaptalanul vádaskodni.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Ádám

(#49) Wictor válasza Kolondrum (#47) üzenetére


Wictor
senior tag

Azt gondolja biztos, hogy így majd nem fogják meghurcolni, mivel ő küldött "valamit" (de mégsem azt, amit ígért). Nem akkora értékű csalást követett el (bár utóbbi esetben ahogy láttam 4000 Ft-ról volt szó).

(#50) sziada5925 válasza sziada5925 (#48) üzenetére


sziada5925
aktív tag

Azért is nem biztos, mert a csomagoláson más cím volt, a myvip lehet csak felelőtlenség, csak különös, hogy pont egy Horváth Gábor nézegeti az adatlapot.

Üdv: Ádám

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.