Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

várom a hozzászólásokat :C

(#2) kts88


kts88
senior tag

Hatalmas grat :R :R Jók ezek a régi cumók, nekem is volt egy ilyen, de az kipukkant, nem is tudom miért :F A mostani 566 meg "csak" 1020-at bír, de sebaj. Mindenesetre ez az órajel szép, utóljára ilyet peltier elemmel hűtve láttam ilyen procitól, te pedig léggel :Y
Amúgy megmondhatnád azt is, hogy milyen feszültséggel érted el, mert én 2.2V fölé még nem mertem menni.

(#3) bacsis válasza kts88 (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

2,2v-ot adtam neki, 2,3nál már rakoncátlankodott!
Igen léghűtéssel értem el a 120%-ot de nézd meg hogy mekkorával :C
Köszönöm gratulációd, nagyon szívesen vettem :R

(#4) kts88 válasza bacsis (#3) üzenetére


kts88
senior tag

Én is próbálkoztam egy amd-re való hűtéssel, de csak anyit értem el, hogy hűvösebb lett.
Meg kellene próbálnod valami extrém hűtéssel, mert szerintem egy hihetetlen jól sikerült 566-ost fogtál ki. Mo-n szerintem Ordasi Gábor volt aki ezzel tényleg messzi ment (csak sajnos megszűnt a weboldala a tuningnet.hu) ő berakta a procit és a hűtőt a fagyóba, majd miután lehűlt elkezdte tuningolni és 1450Mhz-ig jutott :DDD , de felmelegedett a borda és kifagyott. Én ilyet Ram-mal próbáltam és MŰKÖDÖTT, alapba 2V melett ment 960-ig míg egy óra fagyóban eltöltött idő után 991Mhz-ig ment (igaz csak 5 percig).
[link] Pedig nekem csak mezei GEIL Value ramjaim vannak. Egy próbát szerintam megér :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) bacsis válasza kts88 (#4) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen anno én is olvasgattam a srác oldalát, a csávó ifa motor hűtését mókolta rá a procira :C
próbáltam én is hogy fagyasztóba beraktam a bordát, sőt még zselés jégakkuval körbe is csomagoltam hogy tovább tartsa, a hideget, ment 1300mhz-en is, kb 30másodperc után na jó legyen 40másodperc, lefagyott a gép, pont mire betöltött volna a windows, a proci 60fok és a jéghideg borda hááát pontosan nem tudom megmondani, de a kezem alapján 30-32fokos lett! nem egész 1perc után!!!!!
extrém hűtésnek próbáltam az öngyújtógázból szárazjeget csinálni, 1flakon kb 2percig tartotta a procit 15-25fokon, így az meg qrva költséges...
amúgy haver geil ultra ramjait amik 800on mennek (2X512mb) 1130on hajtottam a lapomban (x38as asus p5e) igaz adtam nekik 2,3v-ot :K

(#6) kts88 válasza bacsis (#5) üzenetére


kts88
senior tag

Látom raktál fel új eredményt és új kártyát :C . Meglehetne még próbálni még egy kis tuningot raknia VGA-ra, mert látom VF-900 van rajta :D . Vmodot neki! Az én 8600gt-m megtáltosodott egy kis + feszültségtől. Le is írtam a blogomban, hogy miképp csináltam. Ha küldesz fényképet a kártya feszszabályzó részéről akkor még segítenék is keresni.
Egyébként a haverod és az én ramjaim között egy szakadék van :O . Az ultra ramokat Micron D9GCT ic-vel szerelik, míg a value ramokat elpida-val, és sajnos én nem tudok neki +feszt adni az alaplap védelmei miatt :O . Most már én is kedvet kaptam és mégtovább nyomom a vidkarit ;] , majd nézd meg, fel fogom rakni mi fog belőle "kisülni".
Remélem nem füst lesz a vége. Mindenesetre tuningra fel!! :C

[ Szerkesztve ]

(#7) bacsis válasza kts88 (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát igen... olvastam mit műveltél! :R :R :R
Sajna igy feszemelés nélkül nem bír többet a vga, már hibázik, sőőt van hogy kékhalálozik
Megmondom őszintén én nem vagyok valami jó forrasztásból, ezúttal is üzeni a volt elektronika tanárom, hogy nem ő tanított forrasztani, szóval inkább ilyenbe nem kezdenék bele...
esetleg ha a biosába tudnék turkálni, max ott egy picit adhatok neki, ha az is megoldás lenne neki!

(#8) jenei92


jenei92
senior tag

Gratula! :C :R
Bár én asszem egy P3-mas 933MHz-es prockóval ugyan ennyi rammal és titanium 200as kártyával több pontot értem el 3dmark2001-ben,de majd megnézem még1x :DDD

(#9) bacsis válasza jenei92 (#8) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

köszönöm :R
valszeg azért csak ennyi pont jött össze, mert a részletesség kicsit feljebb lett rakva!

(#10) PH-User


PH-User
addikt

Gratulációm! :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#11) bacsis válasza PH-User (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

köszönöm :K

(#12) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Urak!
a bacsis-tuning.hu oldalt ki ne hagyjátok :R

(#13) Sonky válasza bacsis (#12) üzenetére


Sonky
aktív tag

:DDD

Egy legenda vagyok.

(#14) Fücsök007


Fücsök007
őstag

Ha későn is, de gratula, nagyon szép eredmény! :B :K

(#15) bacsis válasza Fücsök007 (#14) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

emmár nagyon rég volt, innen indult a tuningos pályafutásom :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.