Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Nemrég láttam youtube-on, ahogy végigkapcsolgatják egy közepesen ismeretlen amerikai város (Seattle, CIncinnati, vagy valami hasonló csatornáit). Volt ott pop, rock, metál, RnB, hadarós rap, elektronikus zenék, 3-4 beszélgetős, meg ilyesmi. Nem ám olyan popzenésen, hanem tényleg a leggettóbb fekarap, a legbelezősebb death metál, nem pedig úgy himihumi mód elsumákolva, mint nálunk a Rádió Rock, hogy csak rossz poprock megy, meg a Music fm. ami már lassan csak este 9-től játszik valami mainstream poptól eltérő zenét. Nálunk meg akárhova kapcsol az ember "csak mai sláger megy", esetleg valami rossz beszélgetős műsor. Nem értem miért nem bírnak összehozni valamit ami nem mainstream zenéket játszik és mégis megmarad. Régen (úgy 15 éve) volt egy komoly rapet toló rádió, szerintem kb. egy évet ha élt. Volt utána sok évvel egy rock rádió, ahol rendes rockot toltak nem ilyen poprockot, de az is hamar elhalt, van ugye a Music fm, de már az is Adélt meg ilyeneket játszik főműsoridőben, ráadásul többnyire ezek is csak Bp környékén voltak foghatóak. Pedig szerintem igény volna az ilyenre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.