Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Pedig midníg eltervezem, hogy mit fogok aznap csinálni, és kb semi nem lesz belőle :U

(#2) zoo8800 válasza bacsis (#1) üzenetére


zoo8800
veterán

Ősz...Crysis 2... az lesz a Te játékod :) a TDU2 is érkezhetne már...
Engem a tuning hagy hidegen, már hónapok óta...

2 kölök mellett persze, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, mint azt eltervezted :D

rip and tear, until it is done

(#3) jaja1981 válasza bacsis (#1) üzenetére


jaja1981
addikt

Na a 370 versenybe nem szállok be.
Az túl költséges, és túl modern.
Abban semmi kihívást nem látok, csak pénz kérdése.

Én is így vagyok mint Te, csak engem a moddolni való PC-k várnak.
Viszont azokért a vevő üti a fejem, ha nincs kész időre elfogadható áron.

De hétvégén azért tolunk egy kicsit nem?

(#4) bullseye válasza bacsis (#1) üzenetére


bullseye
addikt

ez csak a nyári fáradtság, majd rendbejösz :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#5) Lenry


Lenry
félisten

bőség zavara.

szerintem egy időre hagyd a p*csába az egészet. tarts szünetet. menj strandra, legyél a családdal, hagyd a gépeket.
aztán annyival jobb lesz újra tuningolni.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Nem csodálom, meg lehet pukkanni ebben a melegben. Ne ostorozd magad, pihenj, olvass (könyvet :) ) egyet!

Üdv: E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) JoeYi válasza Eastman (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

+1

(#8) bacsis válasza Eastman (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akkor inkábbb a régi pc wörldjeimet veszem elő :D

(#9) Móci


Móci
addikt

Egy kis pihenés majd segít. Valahogy én is így vagyok ebben a nagy melegben. Na de majd szeptemberben beindul az élet, amikor már egész jól lehűl a levegő! ;)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) flatron11


flatron11
csendes tag

Menny nyaralj egyet.Egyél sokat!Eressz sörhasat.Hízz! ;]

3DFX Forever!

(#11) bacsis válasza flatron11 (#10) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igyekszem, igyekszem, de látod ennyi gép előtt tespedés sem hoz plusz kilókat :( :DDD

(#12) Vladi


Vladi
nagyúr

Meleg van. Te meg depressziós vagy. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#13) Vakegérke válasza bacsis (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem a plusz kilókról van szó, cimbora!
Elfáradtál, nem leled örömöd abban, amiért eddig rajongtál. Jól van ez így?

Dobd félre az egész cuccot, élvezd feleséged szeretetét, hiszen nincs semmi, ami annál többet érne.

Hidd el, egy idő után hiányozni fog a lekváros, kefíres, meg a csuda tudja milyenes balhé.

Ki ne dőlj, szükségünk van rád.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) bacsis válasza Vakegérke (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Hát ez az!
A párom és a gyerkőcök most hazamentek Egerbe, én visszajöttem mer ugye melózni kell.. majd augusztus elején megyek értük, akkro jönnek vissza... szóval fleg most kéne minél jobban felpörögnöm, hogy addig minnél több mindent megtudjak csinálni míg nincs család, hogy ne akkor keljen mikor itt vannak.. az más téma hogy akkro is mindíg a gépeket buherom :DDD Persze a családommal is foglalakozom, szóval nem vagyok olyan rossz családfő, még mielőtt valaki ezt gondolná... elvégre ha olyan vacak férj és apuka lennék a párom már rég lelépett volna... na szóval lényeg a lényeg hogy most tényleg annyit foglalkozhatok a gépeimmel amennyit bírok, de valahogy mégsincs sok erőm :U

(#15) Vakegérke válasza bacsis (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erőltetni nem szabad. Ha nem esik jól, akkor ne csináld.

Van ám egy olyan dolog is, hogy megszokott környezet. Családi környezetben egész más a buli. Talán akadályozza figyelmed anyuci sürgölődése, a kislányka okvetetlenkedése, de valahogy mégis jó, hogy ott vannak. Szerintem ez hiányzik neked.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) mrgg


mrgg
tag

"A Dual Tualatin-os gépem újra kéne építeni, azzal is tolni 3Dmark-ot mert nemsoká indul a S370-es platform 3Dmark versenye"
Nocsak, nocsak... :) Slot 1-esek között hasonló versenyt nem terveztek/tervez valaki?
bacsis: A fagyálló mindig veled lesz, bár neki sem árt néha egy kis pihenés, mint neked sem! ;)

[ Szerkesztve ]

(#17) bacsis válasza mrgg (#16) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

De lesz Slot1/Dual slot1 verseny hogy mikor, azt még pontosan nem tudom.. figyelgesd a K6-III topicot :R

(#18) Eastman válasza bacsis (#14) üzenetére


Eastman
őstag

Fesd ki a lakást. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#19) mrgg válasza bacsis (#17) üzenetére


mrgg
tag

Okés, köszönöm a tájékoztatást, ment a kedvencek közé a topik! :R:)

(#20) bacsis válasza Eastman (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ráhibáztál :DDD

(#21) Eastman válasza bacsis (#20) üzenetére


Eastman
őstag

...szoktam. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#22) GReddy


GReddy
tag

Valójában kiégés közeli kimerültség. Nem egyszerű fáradtság.

Én ennél az állapotnál szoktam rá a vadászatra. Csinálj valami nem digitálisat. Valami baromira természeteset. Menj disznókat trágyázni egy ismerős óljába. Lovagolni. Vagy csak kirándulni! De semmi komputer. Hidd el, beválik.

Dominate the woods... The Bowhunter.

(#23) FRENK1988 válasza GReddy (#22) üzenetére


FRENK1988
veterán

+1. Pontosan. Egy hét nyári gyakorlat után (persze jó távol otthontól) igazi felüdülés csuszó csapágyas ventit hallgatni :)
Nyíregyháza MG mérnök képzésen vagyok :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#24) degu válasza Móci (#9) üzenetére


degu
senior tag

Na!
Bekaptuk az eresebb veget! :W
Itt a szeptember,es nekem ugy tunik,hogy az eg szurke,es nem kek,mert allandoan esik ez a q*rva eso! :Y
Mikor lesz jobb?
/Nem nagy ugy! 650 millio ev alatt kialakulhat egy uj ertelmes faj,amelyik nem b*ssza el igy a kornyezetet!/
Addig meg depizunk...
De ne busuljatok! Decemberben jobb lesz,mert nem fog esni az eso :C
/En meg a sufniba most szerelem ossze a dualmagos,intel procis hokotrom! :DDD,mert nem eso fog esni reggeltol-estig,hanem ho! :Y /

verprofi pesszimista,aki felett nem repult el nyomtalanul az ido vasfoga

(#25) rumkola válasza GReddy (#22) üzenetére


rumkola
veterán

így igaz!

(#26) lacko99


lacko99
csendes tag

Bacsis!

Ha hűtést kell felrakni, videókártyákat tesztelni, vinyókat berakni csak szólj mert én egésznap itthon unatkozom meg bámulom a cikkeidet :))
Különben is Székesfehérvártól füle nincs is nagyon messze

Üdv.Lackó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.