Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #56573440


#56573440
törölt tag

Mi is nemrég voltunk arra, Sa Comában nászutaztunk, előszezonban mondjuk, de hibátlan volt. Iszonyat mennyiséget robogóztunk fillérekből -5 napra valami 150 eurót kértek egy Vespa 125-ösért, aztán csak tankolgatni kellett-.

Nekem a megdöbbentő az volt, hogy bárhova mentünk, jóformán Balatoni árakon ettünk étteremben. A toppcsillivilli éttermek alatt egy szinttel már simán kaptunk tizen alja euróért rendes adag főételt.

Bár nem vagyok egy nyaralós típus, inkább kétszer telelek, de ide még megyünk simán, iszonyat gyerekbarát a keleti rész, vannak szép tájak, és igazából pl időben foglalva 300 euróból megvolt 6 nap szállás + repjegy oda vissza + transzfer, a szálloda meg a tengerparton klímás 4 csillaggal, reggelivel, medencével.

(#2) bacsis válasza #56573440 (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

+1 minden sorodra, igaz nekünk a robogózás sajna kimaradt, így nem sok helyet jártunk be...

(#3) dugo_ válasza #56573440 (#1) üzenetére


dugo_
veterán

Nekem a megdöbbentő az volt, hogy bárhova mentünk, jóformán Balatoni árakon ettünk étteremben

Mármint az a megdöbbentő, hogy milyen irreálisan drága a Balaton.

(#4) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Biztosan velem van a baj, de azt hittem a Paint party valamiféle furcsa scene esemény, ahol az összegyűlt kockák Paintben rajzolgatnak ki-a-jobb alapon. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) #56573440 válasza dugo_ (#3) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Mármint az a megdöbbentő, hogy milyen irreálisan drága a Balaton."

Az is annyira drága csak amennyiért eladható. Ezek szerint a turista megveszi a sört, a lángost, megszáll. Azt érteném, hogy aki nem repkedhet nagyon messze bármi miatt annak alternatíva lehet, de hogy miért járnak oda németek meg kínaiak, meg társai na az viszont passz ;] Én kimaradtam a balcsi romantikájából valahogy, soha nem fogott meg, nem is tervezek még sokáig menni melón kívül arra.

(#6) ricinus13


ricinus13
senior tag

Mi ladikkal voltunk arra idén, külön tetszett hogy olyan meleg volt a tenger hogy órákig lehetett benne üldögélni.

(#7) bitpork válasza bLaCkDoGoNe (#4) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nekem is megfordult a fejemben, hogy milyen party az ahol habbal dobálóznak , 3dfx meg hercules kártyák helyett...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.